Program PJ 2017

PLAN OGÓLNY

PRZYSTANKU JEZUS 2017

(edycja XVIII)

POBIERZ PROGRAM PDF

 

Niedziela 30.07.2017

19.00 – Oficjalne rozpoczęcie Przystanku Jezus 2017

20.00 – Eucharystia rozpoczynająca rekolekcje dla ewangelizatorów

 

Poniedziałek 31.07.2017

07.30 – Modlitwa poranna z konferencją rekolekcyjną

09.30 – Modlitwa uwielbienia

09.45 – Konferencja rekolekcyjna

10.30 – Przerwa

11.30 – Konferencja rekolekcyjna

16.00 – Modlitwa uwielbienia

16.30 – Eucharystia

19.30 – Nabożeństwo z sakramentem Pokuty i Pojednania

 

Wtorek 01.08.2017

07.30 – Modlitwa poranna z konferencją rekolekcyjną

09.30 – Modlitwa uwielbienia

09.45 – Zajęcia warsztatowe w grupach

11.30 – Przerwa

16.00 – Modlitwa uwielbienia

16.30 – Eucharystia

18.00 – Przywitanie z Przystankiem Woodstock (korowód)

18.30 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół Wild Magnolia (USA)

20.00 – Spotkanie z gościem PJ – bp Edward Dajczak – inicjator Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej Przystanek Jezus (1999-2017)

21.00 – Apel Jasnogórski i godzina chwały

22.00 – Przystankowa premiera filmu „Outcasts -Szare Anioły” i spotkanie z reż. Josephem Campo (USA)

 

Środa 02.08.2017

08.45 – Modlitwa uwielbienia

09.15 – Eucharystia

10.30 – Zajęcia warsztatowe w grupach

12.00 – Anioł Pański przy Krzyżu

14.00 –Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [1] (mały namiot)

14.00 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez Wspólnotę Miłości Ukrzyżowanej (wielki namiot)

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia pod Krzyżem

16.00 – Zagnij księdza [1] (wielki namiot)

17.00 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Wild Magnolia” z USA (wielki namiot)

17.30 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [2] (mały namiot)

18.00 – Modlitwa różańcowa pod Krzyżem

18.30 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Cześć”

19.00 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [3] (mały namiot)

20.00 – Spotkanie z gościem PJ (wielki namiot): bp Wiesław Lechowicz – delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej, biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej

21.00 – Apel Jasnogórski i godzina chwały (wielki namiot)

22.30 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Bęsiu/Rymcerze” (wielki namiot)

22.30 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [4] (mały namiot)

23.30 – Dyskusyjny Klub Filmowy: „Czarne Lustro – Nosedive” reż. CharliBrooker (Anglia)

 

Czwartek 03.08.2017

08.45 – Modlitwa uwielbienia

09.15 – Eucharystia

10.30 – Zajęcia warsztatowe w grupach

12.00 – Anioł Pański przy Krzyżu

14.00 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [1] (mały namiot)

14.00 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Matula” (wielki namiot)

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia pod Krzyżem

16.00 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Wild Magnolia” z USA (wielki namiot)

17.30 – Gość Przystanku Jezus: bp Grzegorz Ryś – przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji, biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej (wielki namiot)

17.30 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [2] (mały namiot)

18.00 – Modlitwa różańcowa pod Krzyżem

18.30 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Arkadio”

19.00 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [3] (mały namiot)

20.00 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „2 Tm 2, 3”

21.30 – Projekcja filmu „Outcasts -Szare Anioły” reż. Joseph Campo (USA)

23.30 – Dyskusyjny Klub Filmowy: „Czarne Lustro – Hated in the Nation” reż. CharliBrooker (Anglia)

 

Piątek 04.08.2017

08.45 – Modlitwa uwielbienia

09.15 – Eucharystia

10.30 – Spotkanie w gronie ewangelizatorów z bp. Grzegorzem Rysiem (Kraków)

12.00 – Anioł Pański przy Krzyżu

13.00 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Wild Magnolia” z USA (wielki namiot)

14.00 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [1] (mały namiot)

14.45 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez Sławka Szymańskiego (wielki namiot)

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia pod Krzyżem

16.00 – Zagnij księdza [2] (wielki namiot)

17.00 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „TAU” (wielki namiot)

17.30 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [2] (mały namiot)

18.00 – Modlitwa różańcowa pod Krzyżem

18.30 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Propaganda Dei”

19.00 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [3] (mały namiot)

20.00 – Gość Przystanku Jezus

21.00 – Apel Jasnogórski i godzina chwały (wielki namiot)

22.30 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Pancerne Ryby”

22.30 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [4] (mały namiot)

 

Sobota 05.08.2017

08.45 – Modlitwa śpiewem

09.15 – Modlitwa poranna

12.00 – Anioł Pański przy Krzyżu

13.00 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Jadah” (wielki namiot)

14.00 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [1] (mały namiot)

14.15 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Malchus” (wielki namiot)

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia pod Krzyżem

16.00 – Zagnij księdza [3] (wielki namiot)

17.00 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Przystanek Jezus” (wielki namiot)

17.30 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [2] (mały namiot)

18.00 – Modlitwa różańcowa pod Krzyżem

19.00 – Gość Przystanku Jezus

19.00 – Z cyklu spotkajmy się i rozmawiajmy [3] (mały namiot)

19.30 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez Sławka Szymańskiego (wielki namiot)

20.30 – Modlitwa uwielbienia

21.00 – Eucharystia (niedzielna)

22.30 – Spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez zespół „Cor ad Cor” z Anglii

00.00 – Dyskusyjny Klub Filmowy: „Czarne Lustro – 15 millionmerits” reż. CharliBrooker (Anglia)

 

Niedziela 06.08.2017

10.00 – Modlitwa uwielbienia

10.30 – Eucharystia kończąca Przystanek Jezus 2017 (wielki namiot)

 

Zapisz się na nasz NEWSLETTER

Zgadzam się na przetwarzanie danych w celu zapisania do newslettera i otrzymywania wiadomości e-mail.

Administratorem Danych są podmioty należące do Grupy Tymoteusz:
Katolickie Stowarzyszenie w Służbie Nowej Ewangelizacji – Wspólnota św. Tymoteusza
(ul. Kresowa 258A, skr. poczt. 39; 66-620 Gubin; NIP: 926 14 34 191)

Fundacja Cogito Ergo Credo. (ul. Kresowa 258A, skr. poczt. 39; 66-620 Gubin; NIP 926 167 12 58)

free newsletter templates powered by FreshMail