Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Królowa Saby Królowa Saby
Cena: 36,70 zł
szt

Bilkis, Córa Księżyca. Makeda, Kobieta Ognia.Pełna życia, ale samotna. Niezależna, poszukująca mądrości. Aby zapewnić dalszy dobrobyt swojemu ludowi, dumna Bilkis, królowa ociekającej bogactwami Saby...

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Adwokat Adwokat
Cena: 39,90 zł
szt

Jego pierwszy proces zmienił bieg historii. Ostatni zmieni losy imperium.Podczas procesu Jezusa z Nazaretu Teofil, błyskotliwy młody asesor pochodzący z wyższych sfer Rzymu, stoi za Poncjuszem Piłatem i podszeptuje mu, by zaproponował uwolnienie Barabasza.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Ewangelizować z mocą Ewangelizować z mocą
Cena: 20,00 zł

Skoro można ewangelizować z wielką mocą, to można też ewangelizować jedynie z mocą, a nawet ewangelizować bez mocy.


Dostępność:
chwilowy brak
Boża „adrenalina”. Codzienne życie z Duchem Świętym Boża „adrenalina”. Codzienne życie z Duchem Świętym
Cena: 24,90 zł

Czy próbowałeś wyjaśnić komuś swoimi słowami (np. uczniom na katechezie czy synowi przed bierzmowaniem), kim jest Duch Święty i czym różnią się dary, owoce i łaski Ducha?

Dostępność:
chwilowy brak
Ksiądz też człowiek Ksiądz też człowiek
Cena: 19,00 zł
szt

Trzy postaci – charakterne, mocne, a przy tym wiarygodne. Zahartowane w tym, co ludzkie. Kapłani z pasją, których widać nie tylko przy ołtarzu, ale i na boisku piłkarskim, ulicy, w maratonie, skateparku. Szczerzy w tym, co robią.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Idźcie i ewangelizujcie ochrzczonych Idźcie i ewangelizujcie ochrzczonych
Cena: 22,00 zł

Na początku istnienia Kościoła chrzczono tylko nawróconych. Obecnie zadanie zostało odwrócone – trzeba nawracać ochrzczonych.Pierwszą częścią ewangelizacji jest kerygmat, ewangelizacja fundamentalna albo pierwsze głoszenie.

Dostępność:
chwilowy brak
Jak ewangelizować ochrzczonych Jak ewangelizować ochrzczonych
Cena: 22,00 zł

Podstawowy podręcznik kursu „Paweł. Formacja ewangelizatorów Szkoły Ewangelizacji Świętego Andrzeja”.Świat nie potrzebuje nowej Ewangelii, lecz Nowej Ewangelizacji (nowej ze względu na zapał, metody i środki wyrazu).

Dostępność:
chwilowy brak
Judasz Judasz
Cena: 30,80 zł
szt

Sądziłeś, że znasz tę historię…
Historia nadaje mu różne imiona. Złodziej. Kłamca. Zdrajca. Zhańbiony i okryty złą sławą samobójcy, stał się człowiekiem, którego imię jest synonimem zdrady… A także jedynym uczniem, którego Jezus nazwał „przyjacielem”.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Przezwyciężyć lęki. Obudź orła, który jest w tobie Przezwyciężyć lęki. Obudź orła, który jest w tobie
Cena: 24,90 zł

Joël Pralong w prostych słowach zaprasza nas, abyśmy odważnie wyruszyli w podróż do swojego wnętrza, zmierzyli się z paraliżującym nas strachem czy wręcz – odważyli się na… lęk, z ufnością dziecka powierzyli swoje zranienia, obawy i niepokoje Bogu.

Dostępność:
chwilowy brak
Siedem ostatnich słów Jezusa Siedem ostatnich słów Jezusa
Cena: 17,60 zł

Autor przedstawia portret Jezusa opierając się na Jego ostatnich słowach na krzyżu i ukazuje, jak głęboko
Jezus rozumie nasze niedole,co to znaczy być w pełni człowiekiem i dlaczego możemy zawierzyć Chrystusowi całkowicie, całym umysłem, sercem i duszą.

Dostępność:
chwilowy brak
Usiądź do stołu z Jezusem, czyli po co chodzimy w niedzielę do kościoła Usiądź do stołu z Jezusem, czyli po co chodzimy w niedzielę do kościoła
Cena: 15,84 zł
szt

Szukasz odpowiedzi na niedzielne pytanie Twojej pociechy: Po co mam iść do kościoła? A może w głębi serca sobie też zadajesz to pytanie i masz trudności w wyjaśnieniu dziecku, czym jest Msza Święta? Ta książeczka Ci pomoże. Proponuje niezwykłą metodę – „przenosi” Mszę Świętą poza mury kościoła i umieszcza w kontekście znanych Ci wydarzeń biblijnych: wyjścia Izraela z Egiptu i ostatnich dni życia Pana Jezusa.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Żyć prosto. Inspiracje na każdy dzień Żyć prosto. Inspiracje na każdy dzień
Cena: 19,00 zł

Wyrusz w każdy dzień z myślą, która będzie cię niosła, słowem, które będzie ci towarzyszyło i oddziaływało w ciszy. Każdego dnia zatrzymaj się wewnętrznie i zastanów nad sprawami, które przekraczają codzienność. Pomoże ci w tym 365 inspiracji autorstwa Anselma Grüna, które staną się dla ciebie źródłem nowej siły.

Dostępność:
chwilowy brak
Faza krytyczna. Siedem historii o siedmiu grzechach Faza krytyczna. Siedem historii o siedmiu grzechach
Cena: 22,52 zł
szt

Stephan Sigg na nowo interpretuje siedem grzechów śmiertelnych. Jego przykłady pobudzają do myślenia i są bardzo aktualne. Opowiedziane tu historie nie dają czytelnikowi spokoju i uświadamiają mu, że pojęcie grzechów śmiertelnych nie jest przestarzałe, lecz w zupełności odnosi się do współczesnych pokus.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Czasem trupy Zmartwychwstają. Film dydaktyczny o uzależnieniach Czasem trupy Zmartwychwstają. Film dydaktyczny o uzależnieniach
Cena: 21,85 zł

Arkadiusza „Arkadio” Zboźnia oraz Dobromira „Maka” Makowskiego łączy nie tylko hip-hop, który z pasją tworzą. Łączy ich doświadczenie uzależnienia od narkotyków i alkoholu.

Dostępność:
chwilowy brak
Uzdrowienie nad sadzawką Siloam Uzdrowienie nad sadzawką Siloam
Cena: 19,00 zł
szt

Jezus przyszedł, aby leczyć chorych, nie ich choroby. W czynionych przez Niego znakach aspekt fizyczny miał być jedynie tropem do odkrycia głębi drugiego człowieka. Jezus chciał znać jego przeszłość i przyszłość, urazy i kompleksy, plany i marzenia, relacje z rodziną i postawę wobec samego siebie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Popękane miejsca Popękane miejsca
Cena: 33,25 zł
szt


TRAUMATYCZNE PRZEŻYCIA Z DZIECIŃSTWA wciąż powracają. Jednak życie stawia przed młodą kobietą nowe wyzwania. Życie Shelby nie jest może zbyt ekscytujące, ale za to przewidywalne – a ona za to właśnie je lubi. Jako ofiara przemocy domowej ze strony ojca spędziła całe lata na budowaniu bezpiecznej egzystencji pozbawionej zależności od kogokolwiek. Jednak jej starannie zaplanowane życie zaczyna się rozpadać, kiedy staje się opiekunem prawnym Shayli – czterolatki noszącej w sobie tajemnicę, która sprawia, że świat Shelby wywraca się do góry nogami.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
W co wierzą katolicy  W co wierzą katolicy
Cena: 23,75 zł
szt

Konkretne i zajmujące wprowadzenie w wiarę chrześcijańską – przystępne i jasne. Adresowane do wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się, w co katolicy wierzą i jak swoją chrześcijańską wiarę wyrażają: zarówno do katolików, którzy chcą głębiej poznać swoją wiarę, jaki i do ludzi, którzy zainteresowani są tą wiarą, nic jeszcze o niej nie wiedząc – lub wiedząc niewiele.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Trzy minuty dla życia. Od hard rocka do Jezusa Trzy minuty dla życia. Od hard rocka do Jezusa
Cena: 25,56 zł
szt

Autor, który ma za sobą wiele lat wędrówki, niniejszą książką daje świadectwo sekwencji wydarzeń i spotkań, które wytyczyły jego drogę. Narkotyki, zdrady, życie na krawędzi… I chociaż igrał z ogniem i upadł na samo dno, pewnego dnia odkrył, że Bóg przez cały czas jest przy nim, że cierpi wraz z nim i że zawsze chce tylko jednego: aby Stephan odnalazł szczęście.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Przeciw banalizacji Jezusa Przeciw banalizacji Jezusa
Cena: 42,65 zł
szt

Banalizacja Jezusa dokonuje się dziś na wiele sposobów. Na przykład gdy uznaje się Go za rabbiego, który nieco wyszedł przed orkiestrę, bądź też za proroka mocnego słowem i czynem – wprawdzie wyjątkowego, ale tylko proroka.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Eucharystia. Źródło i szczyt posłannictwa Kościoła Eucharystia. Źródło i szczyt posłannictwa Kościoła
Cena: 15,20 zł
szt

„Tematem 51. Kongresu Eucharystycznego w Cebu są słowa: «Chrystus pośród was – nadzieja chwały». Temat ten, wzięty z Listu św. Pawła do Kolosan (1, 24-29), ukazać ma w pełnym świetle łączność między Eucharystią, misją i nadzieją chrześcijańską, zarówno w czasie, jak i w wieczności. Istnieje dzisiaj w świecie, może jak nigdy dotąd w historii, niedostatek nadziei.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Grzech, Bardzo krótkie rozmowy o bardzo ważnych sprawach cz. IV, płyta dvd + materiał pomocniczy Grzech, Bardzo krótkie rozmowy o bardzo ważnych sprawach cz. IV, płyta dvd + materiał pomocniczy
Cena: 19,00 zł
szt

Krótko i na temat. Trochę żartem, a trochę na poważnie. Tak o wierze i moralności rozmawiają dwaj franciszkanie, ojciec Leonard Bielecki i ojciec Krzysztof Chodkowski, znani z popularnej wśród młodzieży, internetowej serii filmów Bez Sloganu. Mówią szczerze, wnikliwie, zrozumiałym językiem. A tematy rozmów podsuwają im młodzi ludzie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nieście i przyjmujcie Dobrą Nowinę. Wyzwania Nowej Ewangelizacji Nieście i przyjmujcie Dobrą Nowinę. Wyzwania Nowej Ewangelizacji
Cena: 20,90 zł

Umocnisz i pogłębisz swoją wiarę, jeśli będziesz się nią dzielić. Ty też możesz ewangelizować – i Scott Hahn pokazuje, jak to robić.
W swoim bardzo praktycznym „podręczniku misyjnym” autor wyposaża cię w: przewodnik ułatwiający zrozumienie, czym jest Nowa Ewangelizacja i dla kogo jest rzeczywiście przeznaczona.

Dostępność:
chwilowy brak
Paweł z Tarsu. Uczeń-misjonarz Paweł z Tarsu. Uczeń-misjonarz
Cena: 19,00 zł
szt

Dawny faryzeusz i prześladowca chrześcijan zamienia się w prawdziwego ucznia Jezusa, który ma odwagę powiedzieć: Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus. Równocześnie zostaje mu powierzona misja bycia świadkiem Chrystusa zmartwychwstałego, głoszenia dobrej nowiny, że zbawienie jest darmowym darem wielkiej miłości Boga.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Spowiedź, Bardzo krótkie rozmowy o bardzo ważnych sprawach cz. V, płyta dvd + materiał pomocniczy Spowiedź, Bardzo krótkie rozmowy o bardzo ważnych sprawach cz. V, płyta dvd + materiał pomocniczy
Cena: 19,00 zł

Krótko i na temat. Trochę żartem, a trochę na poważnie. Tak o wierze i moralności rozmawiają dwaj franciszkanie, ojciec Leonard Bielecki i ojciec Krzysztof Chodkowski, znani z popularnej wśród młodzieży, internetowej serii filmów Bez Sloganu. Mówią szczerze, wnikliwie, zrozumiałym językiem. A tematy rozmów podsuwają im młodzi ludzie.

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl