Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kiedy rozwód nie wchodzi w grę. Jak uzdrowić małżeństwo i pielęgnować miłość Kiedy rozwód nie wchodzi w grę. Jak uzdrowić małżeństwo i pielęgnować miłość
Cena: 29,95 zł

Poradnik, który pomoże uratować twoje małżeństwo. Książka „Kiedy rozwód nie wchodzi w grę” mówi nie tylko o tym, jak ocalić małżeństwo, ale także jak je zmienić. W kolejnych rozdziałach Gregory Popcak opowiada o prostych działaniach, które uzdrowią relację małżeńską oraz pozwolą przyswoić nawyki przyjazne małżeństwu.

Dostępność:
chwilowy brak
Wiara w czasach Facebooka Wiara w czasach Facebooka
Cena: 24,95 zł

Gilberto Borghi w interesujący sposób wprowadza czytelnika w świat nastolatków. Książka jest doskonałym drogowskazem dla rodziców, wychowawców i osób pracujących z młodzieżą. Także młodzi znajdą tu podpowiedzi, jak odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości.

Dostępność:
chwilowy brak
Bóg jest piękniejszy od diabła. Duchowy testament Bóg jest piękniejszy od diabła. Duchowy testament
Cena: 24,95 zł
szt

Najsłynniejszy egzorcysta świata przekazuje na nasze ręce swój duchowy testament. Ks. Gabriele Amorth  zawsze pisze konkretnie, rzeczowo i nie boi się odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Znamię Znamię
Cena: 27,09 zł
szt

Nieczęsto się zdarza, aby ksiądz pisał powieści. A jeszcze rzadziej, aby miał odwagę napisać autobiografię. Szczerą, trudną, ale uczciwą. Ksiądz Arkadiusz Paśnik opisał historię swojego życia naznaczonego cierpieniem, aby dać innym nadzieję na to, że w życiu wszystko jest możliwe, że każdy dostaje swoją szansę, jeśli bardzo tego pragnie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Dom bogaty w Miłosierdzie Dom bogaty w Miłosierdzie
Cena: 19,95 zł
szt

Jak włączyć się w Rok Miłosierdzia, który właśnie przeżywamy? Papież Franciszek zmobilizował nas do bycia dla innych, do zaopiekowania się drugim człowiekiem, tylko nie zawsze wiemy, jak konkretnie mamy to zrobić na podwórku własnego życia, w naszej rodzinie, razem z najbliższymi.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Boże Narodzenie. Rodzinne święta Boże Narodzenie. Rodzinne święta
Cena: 5,00 zł
szt

Proponowana książeczka to przewodnik po Świętach Bożego Narodzenia, w którym znajdziemy przypomnienie powodu, dla którego świętujemy Narodzenie Pańskie, a także wyjaśnienie bożonarodzeniowych symboli i tradycji.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nowenna i modlitwy do Michała Archanioła Nowenna i modlitwy do Michała Archanioła
Cena: 3,50 zł
szt

Ta mała książeczka może stanowić dużą pomoc jeżeli chcemy zawierzyć i pomodlić się do jednego z Archaniołów – Archanioła Michała. Jest jednym z czterech najpotężniejszych duchów, księciem aniołów, obdarzonym szczególnym zaufaniem przez Boga i kluczami do nieba.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Biblia z kolorową wkładką- oprawa flexy z suwakiem Biblia z kolorową wkładką- oprawa flexy z suwakiem
Cena: 140,00 zł


Pełny tekst Pisma Świętego w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych (tzw. Biblia Paulistów) teraz w małym, poręcznym formacie!
Dzięki temu możesz zabrać je ze sobą w drogę!


Dostępność:
chwilowy brak
Karolina Kózkówna. Wolę być taka, jaka jestem Karolina Kózkówna. Wolę być taka, jaka jestem
Cena: 18,05 zł
szt

Karolina Kózka – patronka młodzieży, orędowniczka rodzin oraz tych, którzy przebywają na emigracji. Ta 16-letnia dziewczyna z małopolskiej wioski podczas I wojny światowej została zamordowana przez Moskala, bo broniła swojej czystości.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
O dziecku, które odwróciło się na pięcie O dziecku, które odwróciło się na pięcie
Cena: 28,08 zł
szt

Dziś wielkim problemem społecznym jest dehumanizacja życia poczętego. Autorka – psycholog specjalizująca się w psychologii stresu, zwłaszcza w radzeniu sobie ze stresem traumatycznym – pragnie to zmienić.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Mały leksykon zagrożeń duchowych Mały leksykon zagrożeń duchowych
Cena: 24,95 zł
szt

Leksykon adresowany jest do ludzi młodych poszukujących swojego miejsca w świecie, do rodziców, wychowawców oraz tych, którym powierzono rolę opiekunów i przewodników na skomplikowanych i złożonych drogach tego świata. Tu znajdziesz informacje o różnych współczesnych kontrowersyjnych zjawiskach.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Encyklika LAUDATO SI'. W trosce o wspólny dom Encyklika LAUDATO SI'. W trosce o wspólny dom
Cena: 6,89 zł

Najnowsza encyklika papieża Franciszka „Laudato Si’” („Pochwalony bądź”) poświęcona jest trosce o środowisko naturalne człowieka. Encykliki papieskie otrzymują nazwę od pierwszych słów ich tekstu, które najczęściej mają znaczenie programowe. Słowami „Pochwalony bądź” zaczyna się „Pieśń słoneczna” ułożona przez św. Franciszka z Asyżu, głosząca chwałę cudu stworzenia. Jest to pierwsza encyklika poświęcona całkowicie ekologii, uznanej za jedno z najważniejszych wyzwań naszych czasów.

Dostępność:
chwilowy brak
Kalendarz liturgiczny Kalendarz liturgiczny
Cena: 3,60 zł
szt
  • kalendarz kieszonkowy na rok 2016
  • papier kredowy
  • symbol wskazujący rangę liturgiczną danego dnia
  • odnośniki do liturgii słowa
  • refreny psalmów responsoryjnych
  • numeracja tygodni Psałterza
  • oznaczenie kolorystyczne danego dnia liturgicznego
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Łzy z Nieba. Co chce powiedzieć nam Maryja? Łzy z Nieba. Co chce powiedzieć nam Maryja?
Cena: 22,57 zł
szt

Co mają ze sobą wspólnego Medjugorie – mała miejscowość w byłej Jugosławii, gdzie od ponad trzydziestu lat objawia się Matka Boska, a do sanktuarium Maryi przybywają nieprzebrane tłumy pielgrzymów – i miasteczko Civitavecchia? W ciągu stuleci Najświętsza Panna objawiała się w każdym zakątku świata. Najstarsze świadectwa sięgają I wieku po narodzeniu Chrystusa. Ale łzy należą do czasów najnowszych.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Przypowieści Jezusa. Wprowadzenie i objaśnienie Przypowieści Jezusa. Wprowadzenie i objaśnienie
Cena: 49,95 zł
szt

Przypowieści Jezusa stanowią ważną część skarbów literatury biblijnej, a zarazem literatury światowej. Niniejsze opracowanie jest kompleksowym ukazaniem problematyki przypowieści Jezusa. Owa kompleksowość wyraża się nie tyle w liczbie omówionych przypowieści (35), ile w wielostronnym spojrzeniu na ich problematykę (od strony literackiej, historycznej, egzegetycznej i teologiczno-pastoralnej).

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Cudowny medalik Cudowny medalik
Cena: 12,00 zł
szt

W 1830 r. w Paryżu przy Rue du Bac siostra Katarzyna Labouré dostąpiła łaski spotkania z Maryją. W trakcie wizji otrzymała polecenie, aby wybito medalik z wizerunkiem Najświętszej Dziewicy, rozdzielającej łaski Boże, i napisem:
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się na nami, którzy się do Ciebie uciekamy (awers), oraz litery „M” z krzyżem ponad nią, pod nimi dwu zranionych serc, Jezusa i Maryi (rewers).

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Droga Krzyżowa. Oparta na Piśmie Świętym i Dzienniczku św. Faustyny Droga Krzyżowa. Oparta na Piśmie Świętym i Dzienniczku św. Faustyny
Cena: 4,50 zł
szt

Książeczka jest zbiorem rozważań stacji drogi krzyżowej. Każde rozważanie oparte jest na fragmencie z Pisma Świętego. Centrum rozważań stanowią fragmenty z "Dzienniczka s. Faustyny", które kończy krótka modlitwa.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jezus z Nazaretu. Czasy i wydarzenia Jezus z Nazaretu. Czasy i wydarzenia
Cena: 49,95 zł
szt

To jedyna biografia Jezusa na polskim rynku wydawniczym niebędąca przekładem. Przekładem z języków obcych – należałoby dodać. Autor, znany i ceniony biblista, bowiem właśnie przekłada szeroką, niedostępną dla zwykłego śmiertelnika wiedzę o historycznym Jezusie, czasach Jemu współczesnych i miejscu, w którym On żył i nauczał, na język jasny i przystępny, aby o Jezusie opowiedzieć w sposób syntetyczny i atrakcyjny jak największemu gronu zainteresowanych

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Kobieta pewna siebie Kobieta pewna siebie
Cena: 27,09 zł
szt

Czy kiedykolwiek pomyślałaś o sobie, że nie jesteś wystarczająco dobra, mądra lub wartościowa? Renee Swope zna to uczucie. Miała cudowną rodzinę, spełniała się zawodowo, jej działania na rzecz duszpasterstwa kobiet przynosiły obfite owoce, a ona wciąż nie potrafiła w siebie uwierzyć. Dzieląc się swoją historią, Renee pokazuje, jak odnaleźć poczucie bezpieczeństwa oraz własnej wartości.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Mój trener nazywa się Jezus Mój trener nazywa się Jezus
Cena: 14,95 zł

Po bestsellerowym poradniku Carla Nestiego Mój psycholog nazywa się Jezus, przyszedł czas na to, aby autor wykorzystał dziedzinę życia, którą zna najlepiej, czyli sport. Znany włoski dziennikarz sportowy, który ma doskonały dar analizowania różnych aspektów życia człowieka wierzącego, znów daje nam do ręki perełkę. Jego porady są jak taktyka zaczerpnięta z tajnego dzienniczka trenera, pilnie strzeżona jak skarb.

Dostępność:
chwilowy brak
Natuzza Evolo. Mistyczka naszych czasów Natuzza Evolo. Mistyczka naszych czasów
Cena: 24,95 zł

Jedna z największych mistyczek naszych czasów. Żartobliwie nazywana przez niektórych „Ojcem Pio w spódnicy”. Matka oddana rodzinie oraz wielu osobom, które codziennie przyjeżdżały z całych Włoch i z zagranicy, by prosić ją o pomoc, radę i modlitwę. Z uwagi na jej miłość i czas dla wszystkich nazywana czule „Mamą Natuzzą”. Kobieta niezwykła również ze względu na swoją pokorę, prostotę i bezpośredniość.
Kim była Natuzza Evolo? Co nam pozostaje z jej duchowego dziedzictwa?

Dostępność:
chwilowy brak
Psalmy miłosierdzia Psalmy miłosierdzia
Cena: 2,00 zł
szt

"Ku Tobie, Panie Boże, zwracam moje oczy, w Tobie ucieczka moja"

Psalm 141

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Twoje boskie życie. Lista rzeczy, które zaplanował dla nas Bóg Twoje boskie życie. Lista rzeczy, które zaplanował dla nas Bóg
Cena: 24,95 zł
szt

„Czy masz listę z marzeniami, które chcesz spełnić? Być może marzysz o tym, żeby zamieszkać na rok we Włoszech lub popływać z delfinami... Wyobraź sobie, że poza twoją listą marzeń istnieje jeszcze lista, którą przygotował dla ciebie Bóg. Zawarł na niej różne doświadczenia oraz przygody, które warto przeżyć, aby poznać Go, osiągnąć szczęście i pełnię życia…

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
YOUCAT Bierzmowanie YOUCAT Bierzmowanie
Cena: 24,95 zł

Kolejna oczekiwana książka z serii katechizmowej dla młodych. W punktach ujęte są zagadnienia, które powinien znać człowiek przystępujący do bierzmowania. Wszystko zgodne z Katechizmem Kościoła Katolickiego i Pismem Świętym. Książka posiada imprimatur władz kościelnych. Układ graficzny jest nowoczesny, interesujący, na pewno nie znuży młodego czytelnika, jest dużo zdjęć i grafiki utrzymanych w tym samym stylu, co poprzednie książki z tej serii.

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl