Uzdrowienie nad sadzawką Siloam

Ewangelizacja
19
PLN
Uzdrowienie nad sadzawką Siloam
Uzdrowienie nad sadzawką Siloam
out_of_stock
Dostępność
chwilowy brak
Zyskujesz 1 pkt [?]
Cena: 19,00 zł
Cena netto: 18,10 zł
szt
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

9788375169188

Producent:
św. Wojciech

Jezus przyszedł, aby leczyć chorych, nie ich choroby. W czynionych przez Niego znakach aspekt fizyczny miał być jedynie tropem do odkrycia głębi drugiego człowieka. Jezus chciał znać jego przeszłość i przyszłość, urazy i kompleksy, plany i marzenia, relacje z rodziną i postawę wobec samego siebie.

Niewidomy od urodzenia posłany do Siloam to przykład całkowitego uzdrowienia. Jezus czyni ów znak za pomocą serii siedmiu następujących po sobie uzdrowień szczegółowych. Takich samych siedmiu uzdrowień chce dokonać również w nas, ponieważ i On jest wczoraj i dziś, ten sam także na wieki (Hbr 13,8).

Nasza opinia:

Książka to przepiękna, poruszającą serce medytacja nad spotkaniem Jezusa z niewidomym (J 9). Jose Prado Flores i Angela Chineze wydobywają z ewangelicznego fragmentu zaskakujące prawdy.

Zdaniem autorów, Jezus dokonuje całkowitego uzdrowienia niewidomego, jego ciała, psychiki i duszy. Za pomocą znaków zewnętrznych Zbawiciel – prawdziwy Siloam, „Posłany” – wchodzi we wszystkie części świata człowieka chorego i dokonuje szczegółowych uzdrowień. Flores i Chineze, liderzy szkół nowej ewangelizacji, oprócz medytacji Ewangelii zawarli także propozycję zastosowania jej w życiu. Ich pragnieniem jest, by czytelnik samemu doświadczył bycia uzdrowionym i posłanym przez Jezusa. [PW]

Dane techniczne

Autor Jose H. Prado Flores, Angela M. Chineze
Rok wydania 2015
Słowa kluczowe uzdrowienie wewnętrzne, prawo a łaska, Siloam
Stron 128
Oprawa miękka/broszurowa
Format 120 x 190 mm

Produkty powiązane

Dlaczego Bóg nie uzdrawia swoich przyjaciół? Dlaczego Bóg nie uzdrawia swoich przyjaciół?

Czy Bóg „ma prawo” uzdrawiać tych, których chce, i dlaczego nie zawsze uzdrawia tych, którzy wiernie Mu służą? Dlaczego nie uzdrowił Mojżesza z jąkania? Albo Pawła, który trzykrotnie błagał, żeby Bóg uzdrowił go z ciernia w ciele?
Przez trzy lata swej posługi Jezus sprawił, że słońce uzdrowienia zabłysło zarówno nad sprawiedliwymi, jak i nad grzesznikami. Dziś czyni to nadal.

Cena: 19,00 zł

Szymon Piotr. Uczeń-misjonarz Szymon Piotr. Uczeń-misjonarz

Niewiele osób ma tak skomplikowany charakter i tak bogatą osobowość, mieniącą się mnóstwem barw ukazujących jej tożsamość, jak Szymon Piotr, syn Jana i brat Andrzeja, któremu Jezus powierzył klucze do Królestwa niebieskiego. Jednak spośród tak wielu elementów wyróżnia się niepodzielny dwumian Ucznia-Misjonarza.

Cena: 19,00 zł

Nowi ewangelizatorzy dla Nowej Ewangelizacji Nowi ewangelizatorzy dla Nowej Ewangelizacji

Autor niniejszej książki przedstawia kerygmat jako wielkie bogactwo Kościoła i podstawę życia chrześcijańskiego. Swoje rozważania prowadzi z perspektywy duszpasterskiej. W jego przekonaniu warto najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie, jak ewangelizował Kościół pierwotny.

Cena: 18,00 zł

Paweł z Tarsu. Uczeń-misjonarz Paweł z Tarsu. Uczeń-misjonarz

Dawny faryzeusz i prześladowca chrześcijan zamienia się w prawdziwego ucznia Jezusa, który ma odwagę powiedzieć: Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus. Równocześnie zostaje mu powierzona misja bycia świadkiem Chrystusa zmartwychwstałego, głoszenia dobrej nowiny, że zbawienie jest darmowym darem wielkiej miłości Boga.

Cena: 19,00 zł

Opinie o produkcie (0)


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl