Przyjąć łaskę uzdrowienia. Przewodnik modlitewny

Duchowość na co dzień
13.31
PLN
Przyjąć łaskę uzdrowienia. Przewodnik modlitewny
dcdfd2af8e2da28288d00e17e54c3d0c28cbb470
  • promocja
out_of_stock
Dostępność
chwilowy brak
Zyskujesz 1 pkt [?]
Cena: 13,31 zł 19,00 zł
Cena netto: 12,68 zł
Cena w innych sklepach: 19,01 zł
szt
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

9788364451379

Producent:
HOMO DEI

Wielokrotnie w życiu doświadczyłem uzdrawiającego działania Pana Boga, zarówno gdy inni modlili się za mnie, jak i kiedy ja modliłem się za innych. Wiele osób nadzieję na uzdrowienie wiąże z posługą znanego charyzmatyka (i to często z zagranicy).
Z całym szacunkiem dla wszystkich charyzmatyków, pragnę podkreślić, że tym, który uzdrawia, jest Pan. Wielokrotnie doświadczałem uzdrowienia po przyjęciu Komunii św., a także podczas adoracji czy modlitwy osobistej. Jest to ten sam żywy Jezus, którego znamy z Ewangelii. Nawet bez pomocy sławnego charyzmatyka możemy przyjąć łaskę uzdrowienia w czasie „zwykłej” Mszy św. parafialnej czy osobistej modlitwy ze słowem Bożym. Poprzez tę książkę pragnę pomóc wszystkim w otwarciu się na łaskę uzdrowienia.
Proponuję 90 dni modlitwy ze słowem Bożym, aby usunąć przeszkody na drodze do uzdrowienia i otworzyć się na łaskę Bożą.Książkę warto polecić m.in. osobom przychodzącym na Msze św. z modlitwą o uzdrowienie oraz odbywającym różnego typu rekolekcje ewangelizacyjne (seminaria Odnowy, kursy kerygmatyczne). Mobilizuje ona do systematycznej modlitwy i służy pomocą w pogłębieniu i pielęgnowaniu osobistej serdecznej relacji z Panem Bogiem. Starannie wybrane fragmenty Pisma Świętego, pytania do przemyślenia, medytacje i modlitwy pomagają wzrastać w ufności, a zarazem doświadczać uzdrawiającej i przemieniającej mocy modlitwy. W ten sposób czytelnik wprowadzany jest w proces uzdrowienia – w tym w uzdrowienie obrazu Boga, uzdrowienie duchowe, wewnętrzne i fizyczne.Zbigniew Lityński ukończył studia na Politechnice Warszawskiej, a następnie w Instytucie Wyższej Kultury Religijnej KUL. Żonaty, ojciec pięciu synów. Od 1977 roku związany jest z Odnową w Duchu Świętym. Założył i prowadził w latach 1987–1993 grupę modlitewną „Zmartwychwstanie” przy parafii św. Marii Magdaleny (Warszawa-Bródno). Był rzecznikiem prasowym ruchu i prowadził rekolekcje dla różnych środowisk Odnowy. Związany z Centrum Formacji „Wieczernik” w Magdalence, jest też autorem wielu publikacji formacyjnych. Szczególnie pasjonuje się teologią duchowości.Spis treści:

Wstęp
     Wyjaśnienie sposobu modlitwy
     Uzdrawiająca moc słowa Bożego
     Przemieniająca moc modlitwy
     Modlitwa uwielbienia
     Dziękczynienie
     Modlitwa skruchy
     Modlitwa nieustannego nawracania się
     Modlitwa prośby
     Ważne wskazówki

Bóg jest wszechmocny – jak otwierać się na Jego moc?
Dzień 1 – 9
Bóg jest Miłością miłosierną
Dzień 10 – 19
Bóg jest hojny – jak doświadczać Jego hojności?
Dzień 20 – 24
Bóg jest wierny
Dzień 25 – 27
Bóg jest wszechwiedzący
Dzień 28 – 29
Bóg jest nieskończenie mądry
Dzień 30
Bóg jest wszechobecny i bliski
Dzień 31
Uzdrowienie duchowe, wewnętrzne, fizyczne
Dzień 32 – 90

Dane techniczne

Autor Zbigniew Lityński
Stron 208
Oprawa miękka/broszurowa
Format A5

Opinie o produkcie (0)


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl