Przybytek - broszura

Pomoce dydaktyczne
5
PLN
Przybytek - broszura
Przybytek - broszura
out_of_stock
Dostępność
chwilowy brak
Zyskujesz 0 pkt [?]
Cena: 5,00 zł
Cena netto: 4,76 zł
szt
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

9788378290070

Producent:
Vocatio

Broszura ta na podstawie zapisów Starego Testamentu ukazuje jak był zbudowany Przybytek, czyli Namiot Spotkania – miejsce, w którym Bóg przebywał pośród swego ludu, podczas ich podróży do ziemi obiecanej. Najwyższy zdecydował, by w ten sposób okazać swojemu ludowi, że chce mieć z nimi bliską więź i dać im szansę łatwego zbliżenia się do siebie.  Autor przedstawia nie tylko sprzęty, jakie znajdowały się w Przybytku, ich lokalizację, formy sprawowania kultu, ale  – co szalenie ważne – zwraca też uwagę na ich symbolikę wskazującą na Jezusa Chrystusa i Jego zbawcze dzieło, czego zapowiedzią był właśnie Przybytek.


Broszura zawiera wiele ciekawych, kolorowych ilustracji, wykresów porównawczych oraz tablic. Jest ona znakomitą pomocą na lekcje religii, historii czy spotkania biblijne.

Dane techniczne

Rok wydania 2012
Oprawa miękka/broszurowa
Format 980 x 215 mm, składane w harmonijkę (7 łamów). Duża odporność na zużycie poprzez lakier na całości

Produkty powiązane

Chrześcijaństwo, a sekty i religie - broszura Chrześcijaństwo, a sekty i religie - broszura

Porównanie zostało przedstawione w formie syntetycznej, przejrzystej, kolorowej tablicy. Broszura ta jest znakomitą pomocą na lekcje religii, historii czy spotkania biblijne.

Cena: 5,00 zł

Świątynia - broszura Świątynia - broszura

Dzięki sugestywnym ilustracjom możemy odbyć swoisty spacer po Świątyni. Broszura zawiera także zestaw pytań i odpowiedzi związany z najciekawszymi faktami dotyczącymi Świątyni, a także jej historyczną chronologię od powstania, poprzez przebudowę, aż do zniszczenia. Broszura jest znakomitą pomocą na lekcje religii czy spotkania biblijne.

Cena: 5,00 zł

Wtedy i dziś. Biblijne mapy - broszura Wtedy i dziś. Biblijne mapy - broszura

Broszura Wtedy i dziś. Biblijne mapy pomoże lepiej rozumieć wydarzenia biblijne poprzez pokazanie, gdzie dokładnie miały one miejsce w porównaniu z czasami współczesnymi. Broszura jest znakomitą pomocą na lekcje religii czy historii, a także na spotkania biblijne.

Cena: 5,00 zł

Zbroja Boża - broszura Zbroja Boża - broszura

Poszczególne elementy zbroi opisane są w syntetycznej formie w postaci przejrzystych tablic. Oprócz nich broszurka zawiera także kolorowe ilustracje i powiązane z tematem inne cytaty biblijne.

Cena: 5,00 zł

Opinie o produkcie (0)


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl