(PAKIET 50 szt.) Ty udzielasz przebaczenia - 24h dla Pana! 2018

Nasze Wydawnictwo
12.5
PLN
(PAKIET 50 szt.) Ty udzielasz przebaczenia - 24h dla Pana! 2018
24h_OKLADKA.jpg
  • nowość
in_stock
Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
6 dni roboczych
Zyskujesz 1 pkt [?]
Cena: 12,50 zł
Cena netto: 11,90 zł
szt

Produkt dostępny od 12 lutego 2018 r. Uprzejmie informujemy, że zamówienia, które oprócz innych pozycji zawierają również tę książkę, będą wysyłane po 12 lutego 2018 r.

Celem niniejszego dodatku jest przedstawienie kilku sugestii, które pozwolą parafiom i wspólnotom chrześcijańskim przygotować się do przeżycia inicjatywy 24 godziny dla Pana. Są to oczywiście jedynie propozycje, które mogą być adaptowane w zależności od lokalnych potrzeb i przyzwyczajeń.

Ważne byłoby, aby w piątkowy wieczór 9-go marca, oraz w ciągu całej soboty 10-go marca, kościół parafialny pozostał wyjątkowo otwarty, dając w ten sposób możliwość spowiedzi, najlepiej w kontekście prowadzonej animowanej adoracji Najświętszego Sakramentu. Całe wydarzenie mogłoby rozpocząć się w piątek wieczorem odprawieniem Liturgii Słowa, aby przygotować wiernych do Spowiedzi i zakończyć się odprawieniem sobotniej wieczornej Mszy świętej według formularza niedzielnego.

W części pierwszej tego dodatku przedstawione są pewne myśli, które mogą pomóc w rozważaniach nad tym, dlaczego istnieje sakrament pojednania. Teksty te przygotowują do przeżycia w sposób świadomy spotkania z kapłanem w czasie osobistej spowiedzi. Jest to również swoista prowokacja, mająca na celu przezwyciężenie ewentualnych oporów, które często przywołuje się, aby uniknąć spowiedzi.

Część druga zawiera natomiast trzy świadectwa osób, które zechciały podzielić się tym, jaka była droga ich nawrócenia: mogą one być pomocą w zastanowieniu się nad własną przemianą oraz nad świadomością obecności Boga w życiu każdego z nas.

W części trzeciej przedstawione są życiorysy dwóch osób, które mogą stać się dla nas inspiracją do dokonywania uczynków miłosierdzia i do dalszego osobistego wzrostu po otrzymaniu odpuszczenia grzechów.

Ostatnia, czwarta część proponuje wreszcie schemat, którym można się posłużyć w czasie, gdy kościół będzie otwarty, aby osobom, które przyjdą do spowiedzi, pomóc w przygotowaniu do niej poprzez modlitwę i rozważania, według planu opartego na Słowie Bożym.

(fragment Wstępu)

Opinie o produkcie (0)


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl