NEVER GIVE UP! - Koszulka

T-shirt
40
PLN
NEVER GIVE UP! - Koszulka
NEVER GIVE UP! - Koszulka
in_stock
Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
48 godzin
Zyskujesz 4 pkt [?]
Cena: 40,00 zł
Cena netto: 32,52 zł
szt

Projekt Never GIVE up! Wyraża kilka rzeczy:

Po pierwsze - inspiracją jest wspinaczka. Na ścianie nie walczysz z przeciwnikami, ale z trasa i z sobą. Próbujesz wiele razy, aż przejdziesz. Gdy jesteś przyczepiony do skały są sytuacje, że nie możesz się poddać, aby przetrwać. Nie chodzi o to, aby zdobyć szczyt za wszelką cenę, ale aby mieć sobie gotowość do pokonywania własnych ograniczeń, nie poddać się niechęci i beznadziei. Never GIVE Up! - to stan ducha, człowieka, który ma pasję i cel.    

Jaki jest twój cel?

W wierze podobnie zmagasz się z trudnościami, ale - nie wspinasz sie sam. Ważne jest kto trzyma linę? Jest nim Jezus Chrystus!  W czasie wspinaczki Twoje bezpieczeństwo nie zależy tylko od Ciebie ale od TEGO DRUGIEGO, z którym tworzysz zespół. Życie jest pełne niebezpieczeństw i łatwo odpaść w przepaść. Komu powierzasz linę? Jeśli Jezusowi - to twoje bezpieczeństwo zapewnia prawdziwa Miłość. Jej symbol przedstawiony jest jako serce zabezpieczające linę wspinacza. 

Krzyż na szczycie przypomina, że celem do którego zmierzasz jest Bóg.

Jezus już przeszedł tę drogę i przygotował trasę. Dał on przykład, że nie warto się poddawać, pomimo trudnych przeciwności. Sam powiedział: Jeśli ktoś chce iść za mną, nie się zaprze samego siebie, niech weźmie swój krzyż i niech mnie naśladuje.” Choć droga krzyżowa i męka nie była łatwa On się nie poddał, ponieważ kochał. Mimo widzialnej porażki, skrępowanych rąk i nóg był zwycięzcą. Krzyż jest symbolem poświęcenia, zwycięstwa i szczytem prawdziwej miłości, gdzie jeden oddaje życie za drugiego.

I oto właśnie chodzi. Aby nie poddać się w miłości! 

Never GIVE up!

 

 100% pre-shrunk ring-spun cotton 185 g/m²

 

Rozmiarówka męska:

Rozmiarówka damska:

©Grupa Tymoteusz. Wykorzystywanie znaku graficznego w całości lub jego części bez zgody autora zabronione. 

Opinie o produkcie (0)


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl