KSZTAŁT. Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia

Nasze Wydawnictwo
32
PLN
KSZTAŁT. Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia
in_stock
Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
6 dni roboczych
Zyskujesz 3 pkt [?]
Cena: 32,00 zł
Cena netto: 30,48 zł
szt
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

4626

Producent:
Przystanek Jezus

„Kształt” Erika Reesa to nie tylko porcja informacji, ale także mnóstwo ćwiczeń, które są drogowskazami na drodze odkrywania siebie, swojej osobowości i misji życiowej. 

Począwszy od odkrycia siebie jako arcydzieła, poprzez ujrzenie swoich darów duchowych i potrzeb serca, a także umiejętności, aż do otwarcia się i wprowadzenia do swojej codzienności nowych życiodajnych działań czytelnik może zmienić swoje życie na lepsze.

To nie jest książka, którą przeczytasz i zapomnisz. Musisz się autentycznie zastanowić co chcesz zmienić w swoim życiu, o co chcesz poprosić Boga, żeby zmienił.

 

"Polecam nie tylko lekturę, ale także przepracowanie książki Kształt: odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia Erika Reesa. Mam głęboką ufność, że przyswojenie sobie zawartych w niej treści może zmienić nie tylko każdego z nas osobiście, ale także wspólnoty, które tworzymy w Kościele.

Wydając tę publikację protestanckiego Autora błogosławimy Pana, który w jednym Ciele Kościoła pozwala nam budować się wzajemną wymianą „duchowych darów” (por. Ut unum sint n. 13)."

abp Grzegorz Ryś - metropolita łódzki, przewodniczący Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji

 

"Jako pasterz kilkutysięcznej katolickiej wspólnoty ewangelizacyjnej każdego dnia dostrzegam, jak wielkim i wymagającym wyzwaniem jest umożliwianie każdemu członkowi wspólnoty praktycznego zaangażowania się w misję ewangelizacji.

Z tego powodu bardzo się cieszę, że książka ta doczekała się polskiego wydania i modlę się, aby przyczyniła się ona w polskich wspólnotach do obudzenia wielu „uśpionych” osób, tak by odkryły swoje obdarowanie oraz podjęły konkretne zaangażowanie i misję."

o. Krzysztof Czerwionka - pasterz Wspólnoty Galilea

 

ZOBACZ SPIS TREŚCI (PDF)

Dane techniczne

Autor Erik Rees
Redakcja Mateusz Warda
Tytuł oryginalny S.H.A.P.E. Finding and fulfilling your uniqe purpose for life
Tłumaczenie Anna Nowak, Małgorzata Walczak, Anna Druzic
Seria Seria Nowej Ewangelizacji
Rok wydania 2018
Słowa kluczowe Kształt, cel,
Stron 320
Oprawa miękka/broszurowa

Opinie o produkcie (0)


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl