Dzieje Apostolskie

Lectio divina i rekolekcje ignacjańskie
18.37
PLN
Dzieje Apostolskie
  • promocja
out_of_stock
Dostępność
chwilowy brak
Zyskujesz 1 pkt [?]
Cena: 18,37 zł 22,50 zł
Cena netto: 17,50 zł
Cena w innych sklepach: 24,50 zł
szt
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

9788375801255

Producent:
Salwator
Niewielka książka stanowiąca komentarz do Dziejów Apostolskich. Jak zwykle u tej autorki zawiera odniesienia do współczesnej sytuacji świata, Kościoła i pojedynczych wiernych, rzucając na nie wiele światła. Lektura pozwala na głębsze odczytanie treści księgi Dziejów Apostolskich, tak ważnej dla poznania początków Kościoła.
Prosty język, liczne treści kerygmatyczne, odniesienia do współczesności – jak zwykle u tej Autorki; rzuca światło na współczesną sytuację Kościoła i świata. Skłania do zastanowienia nad naszym stosunkiem do wielu spraw ważnych dla naszego życia.
Odbiorca - Każdy, zwłaszcza ci, których interesują początki Kościoła i jego sytuacja w świecie współczesnym.

Cànopi Anna Maria jest przeoryszą benedyktyńskiego opactwa „Mater Ecclesiae” na wyspie San Giulio (Novara). Znana i ceniona dzięki współpracy przy wydaniu Biblii CEI (Konferencja Episkopatu Włoskiego), autorytet w dziedzinie duchowości biblijnej, liturgicznej i monastycznej. Jej liczne publikacje o szerokim rozmachu eklezjalnym spotykają się z owocnym przyjęciem także wśród ludzi świeckich.

Dane techniczne

Autor Anna Maria Cànopi
Stron 136
Format miękka 110 x 185

Opinie o produkcie (0)


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl