Czy słyszysz śmiech motyli?

Taniej 25%
17
PLN
Czy słyszysz śmiech motyli?
out_of_stock
Dostępność
chwilowy brak
Zyskujesz 1 pkt [?]
Cena: 17,00 zł
Cena netto: 16,19 zł
Cena w innych sklepach: 17,90 zł
szt
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

9788360082669

Producent:
Salwator
Autor przeżywający duchowy kryzys udaje się do otwartego klasztoru, aby znaleźć tam ciszę. Zanurza się w swym wnętrzu, by dotrzeć do fundamentu własnej duszy, i doświadcza przy tym przełomu, który nadaje jego życiu nowy wymiar. Teraz może usłyszeć nawet... "śmiech motyli...".
Książka jest świadectwem głębokiego kontemplacyjnego doświadczenia, polecana dla wszystkich, którzy są świadomi swoich upadków i kryzysów życiowych, by odnaleźli swój fundament, by po prostu odnaleźli się w życiu.

Müller Wunibald urodził się w 1950 r. Jest cenionym w Niemczech psychologiem i psychoterapeutą. Wraz z Anzelmem Grünem, swoim wieloletnim współpracownikiem, założył i prowadzi centrum terapii duchowej Recollectio w Münsterschwarzach. Autor wielu cieszących się dużą popularnością książek z zakresu duchowości, poradnictwa kryzysowego i psychologii. Są to swego rodzaju przewodniki, które pomóc mogą w wyjściu z kryzysów duchowych, których doświadczamy w swoim życiu.

Dane techniczne

Autor Wunibald MĂźller
Stron 192
Format miękka 118 x 165

Opinie o produkcie (0)


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl