1000 pomysłów na homilie. Okresy mocne, t. 2

Kapłaństwo i Powołanie
32.6
PLN
1000 pomysłów na homilie. Okresy mocne, t. 2
in_stock
Dostępność
dostępny
Wysyłka w
6 dni roboczych
Zyskujesz 3 pkt [?]
Cena: 32,60 zł
Cena netto: 31,05 zł
Cena w innych sklepach: 39,00 zł
szt
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

9788362579303T2

Producent:
HOMO DEI

Gdzie znaleźć inspirację do kolejnej homilii? Jak w niekonwencjonalny sposób rozważyć niedzielne czytania? Skąd wziąć nowe i zaskakujące przykłady czy ciekawe opowieści z całego świata? Jakie sytuacje z codziennego życia, wydarzenia historyczne, zjawiska naturalne, osiągnięcia kultury i zdobycze ludzkiego umysłu mogą dopomóc w głoszeniu słowa Bożego współczesnym słuchaczom?

Drugi tom znanego i cenionego kaznodziei zawiera zbiór myśli i kopalnię przykładów do homilii na niedziele Adwentu, okresu Bożego Narodzenia, Wielkiego Postu oraz okresu Wielkanocnego roku A, B i C, a także na uroczystości i święta okresu zwykłego.

Ks. Andrzej Zwoliński (ur. 1957), profesor zwyczajny Wydziału Nauk Społecznych UPJPII, autor ponad stu książek z dziedziny teologii, katolickiej nauki społecznej i socjologii oraz wielu innych.

Dane techniczne

Autor ks. Andrzej Zwoliński
Rok wydania 2012
Stron 512
Format miękka, A5

Produkty powiązane

1000 pomysłów na homilie. Okres zwykły i kazania okolicznościowe A - B - C (ks. Andrzej Zwoliński) 1000 pomysłów na homilie. Okres zwykły i kazania okolicznościowe A - B - C (ks. Andrzej Zwoliński)
Gdzie znaleźć inspirację do kolejnej homilii? Jak w niekonwencjonalny sposób rozważyć niedzielne czytania? Skąd wziąć nowe i zaskakujące przykłady czy ciekawe opowieści z całego świata? Jakie sytuacje z codziennego życia, wydarzenia historyczne, zjaw...
Cena: 32,26 zł

Opinie o produkcie (0)


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl