Polityka prywatności

W czasie korzystania z naszego sklepu internetowego możesz zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych. Jest to niezbędne do realizacji zamówienia.

Nasza Księgarnia jako jedna z niewielu na rynku książki religijnej spełnia wszystkie wymogi Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

 • Baza danych została zgłoszona do Głównego Inspektora Danych Osobowych.
 • Baza danych została zabezpieczona w stopniu zaawansowanym przed pozyskaniem danych przez osoby trzecie.
 • Zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024), jak i wytycznymi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 • Serwery, na których umieszczona jest e-księgarnia należą do najnowocześniejszych w Polsce.
 • Transmisja danych chroniona jest kryptograficznie.
 • Audyt techniczny e-księgarni pod kontem bezpieczeństwa danych został przeprowadzony przez European Network Security Institute.
 • Pewne dane osobowe będą potrzebne w przypadku składania zamówienia w naszym sklepie (o ile wcześniej nie zarejestrowałeś własnego konta, w tym przypadku dane do zamówienia zostaną pobrane z tego konta) - będą one niezbędne w celu jego realizacji.
 • Pewne dane osobowe będą potrzebne przy rejestracji (zakładaniu konta) w sklepie - konieczne w celu realizacji bieżących i przyszłych zamówień, może być także niezbędne w celu skorzystania z niektórych promocji czy rabatów.
 • Pamiętaj ! Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z naszej bazy.
 • Jeżeli chcesz dokonać zmian treści swoich danych osobowych, możesz to zrobić w każdej chwili po zalogowaniu się na swoje konto lub korzystając z naszej pomocy.
 • Na podany adres e-mail wysyłane będą tylko informacje "techniczne" dotyczące realizacji zamówienia.
 • Dostępne nam dane osobowe naszych Klientów w żaden sposób nie są udostępniane ani sprzedawane osobom, czy firmom trzecim.

 

Administratorem podanych w formularzach danych osobowych jest Visual Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Gubinie przy ulicy Kresowej 257D (66-620 Gubin). Dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu realizacji zamówień. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań, aby poziom bezpieczeństwa był coraz wyższy.

 

 

 

 


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl