O księgarni

Miło nam gościć Cię na naszej stronie!logo pj


Oto garść informacji o nas.


Katolicką Księgarnię Internetową Przystanek Jezus tworzą młodzi ewangelizatorzy związani z Ogólnopolską Inicjatywą Ewangelizacyjną Przystanek Jezus, którzy poprzez swoją pracę zawodową chcą dzielić się z innymi radosnym przesłaniem Ewangelii i pasją życia z Chrystusem.

Oferta

Oferta Księgarni skierowana jest głównie do naszych przyjaciół związanych z dziełem Nowej Ewangelizacji, ale nie tylko. Ponieważ rynek książki religijnej jest zalewany wieloma pozycjami wątpliwej jakości, w doborze produktów, które znajdziesz w naszym sklepie cenimy wysoką jakość i rys ewangelizacyjny. Tworzymy miejsce, w którym możesz łatwo znaleźć i nabyć materiały niosące wartości chrześcijańskie. Ponadto udostępniamy dobre książki i płyty z muzyką, które z pewnością umilą Ci czas odpoczynku oraz pomogą rozwijać pasje i zainteresowania.

Motywacja

W cyberprzestrzeni pojawia się coraz więcej e-sklepów i mnóstwo stron tematycznych, które odbiegają od ducha Ewangelii. Internet  stał się dla nas chrześcijan wyzwaniem do podjęcia działań ewangelizacyjnych także w tej przestrzeni. Zakupy przez internet stały się bardzo popularne. Naszą propozycją są książki, które przekazują wiedzę i doświadczenie wiary, niezbędne do duchowego wzrostu.  

Celem Nowej Ewangelizacji jest nie tylko zaproszenie człowieka do słuchania Słowa Bożego, ale także motywowanie chrześcijan do przemiany struktur wymagających nawrócenia pastoralnego (por. Evangelii Gaudium 27), zmiana myślenia, która prowadzi do osobistego spotkania ze zmartwychwstałym Jezusem i odnowienie misyjnego zapału wierzących. Naszym celem jest formowanie uczniów-misjonarzy, charakteryzujących się mentalnością kerygmatyczną.

Nowa Ewangelizacja niesie z sobą także nową jakość. Na całym świecie powstają  niebanalne świadectwa, filmy i albumy muzyczne, które niosą potężny ładunek ewangelizacyjny. Poszukujemy tych najlepszych, dlatego zdajemy się na opinie czytelników, które są dla nas bardzo cenne.

To wszystko po to, aby Chrystus został poznany, wybrany i pokochany.

 

 


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl