Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Zdrowy styl życia

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
RÓWNOWAGA. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym w 14 dni RÓWNOWAGA. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym w 14 dni
Cena: 28,95 zł
szt

Poznaj skuteczny, sprawdzony w działaniu, program radzenia sobie ze stresem! Uwolnij się od zmęczenia, wypalenia, przygnębienia, nadwagi i problemów zdrowotnych, które powoduje długotrwały stres!  Stres przyczynia się do powstania 95% wszystkich chorób. Ale w dzisiejszym świecie nie sposób go uniknąć. Dlatego trzeba nauczyć się właściwych reakcji na stres.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Leczenie chorób duszy Leczenie chorób duszy
Cena: 33,16 zł
szt

Św. Hildegarda z Bingen była sławną uzdrowicielką, doktorem Kościoła katolickiego, a zgodnie z jej zaleceniami żywieniowymi funkcjonują w zdrowiu tysiące ludzi. Jednak ta średniowieczna mniszka to również wszechstronnie uzdolniona kompozytorka i... psychoterapeutka.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Prostota. Jak nie komplikować sobie życia Prostota.  Jak nie komplikować sobie życia
Cena: 33,16 zł

Przemęczony. Przytłoczony. Zbyt zajęty. Brzmi znajomo?
Dzisiejsze tempo życia może doszczętnie wykończyć zwyczajnego człowieka. Co gorsza, nieustanne zabieganie i troska o rzeczy doczesne powodują, że tracimy z oczu to, co naprawdę ważne.

Dostępność:
chwilowy brak
Dlaczego chrześcijanie chorują? Dlaczego chrześcijanie chorują?
Cena: 28,41 zł
szt

Na rynku nie brakuje ciekawych książek poświęconych zdrowiu. Niewiele z nich jednak traktuje o tym, co na ten temat ma do powiedzenia Słowo Boże, a George Malkmus podjął się właśnie takiego zadania.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl