Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Dział poświęcony różnego rodzaju zagrożeniami duchowymi i nie tylko.
Książki w tym dziale mają na celu ostrzec przed uwikłaniem się w różnego rodzaju niebezpieczeństwa oraz pomóc w trudnych sytuacjach. Nie wszystkie pozycje polecamy każdemu. Przede wszystkim są to treści wartościowe i przydatne katechetom księżom oraz dojrzałym osobom pragnącym pomóc innym. Niestety dzisiaj wielu młodych ludzi wchodzi w toksyczne środowiska. Książki te zatem mogą być przydatne także rodzicom jako źródło wiedzy na temat bardzo częstych realnych i nieuświadomionych zagrożeń.


Zagrożenia duchowe

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Bóg jest piękniejszy od diabła. Duchowy testament Bóg jest piękniejszy od diabła. Duchowy testament
Cena: 24,95 zł
szt

Najsłynniejszy egzorcysta świata przekazuje na nasze ręce swój duchowy testament. Ks. Gabriele Amorth  zawsze pisze konkretnie, rzeczowo i nie boi się odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Rozmowy z egzorcystami część II  Rozmowy z egzorcystami część II
Cena: 23,75 zł

Lektura niniejszej książki pozwala poznać, że jedynym celem złego ducha jest zniszczenie człowieka, a opętanie to wierzchołek góry lodowej szatańskiego działania. W toku kolejnych rozmów z egzorcystami możemy sobie uświadomić, że najbardziej powinniśmy bać się nie tyle zniewolenia, ile grzechu śmiertelnego, który pozbawia nas „Bożej zbroi” w walce ze złem.

Dostępność:
chwilowy brak
Pierścień Atlantów. Zdradliwa moc amuletów Pierścień Atlantów. Zdradliwa moc amuletów
Cena: 13,95 zł
szt

Ludzie noszący różnego rodzaju „magiczne przedmioty” bardzo czę­sto nie są świadomi niebezpieczeń­stwa z tym związanego – mogą one zaszkodzić nie tylko im samym, lecz także osobom w ich otoczeniu.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Egzorcysta miesięcznik nr 36 Egzorcysta miesięcznik nr 36
Cena: 8,80 zł
szt

Sen nie służy poznaniu, ale regeneracji sił i wypoczynkowi. Bóg wykorzystuje czasami sen jako narzędzie objawienia, ale to nie uwiarygadnia współczesnych senników – stwierdza Artur Winiarczyk, redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”, we wprowadzeniu do najnowszego numeru. Wiara nie może być pozbawiona roztropności – dodaje.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Egzorcysta miesięcznik nr 37 Egzorcysta miesięcznik nr 37
Cena: 8,80 zł
szt

Myślenie magiczne nie zawsze dotyczy tylko magii. Wdziera się często w nasze życie codzienne, nie omijając religijności – stwierdza Artur Winiarczyk, redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”, we wprowadzeniu do wrześniowego numeru. Mechanizm owego myślenia polega na tym, że jeśli czegoś zapragnę, to muszę to otrzymać – dodaje.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Egzorcysta miesięcznik nr 38 Egzorcysta miesięcznik nr 38
Cena: 8,80 zł

Wiemy, że ludzie, którzy targnęli się na własne życie, zwykle nie odczuli miłości – a więc nie otrzymali też pomocy – ze strony innych. Brak miłości prowadzi zaś do śmierci, nie do życia – stwierdza Artur Winiarczyk, redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”, we wprowadzeniu do październikowego numeru.

Dostępność:
chwilowy brak
Modlitwy przeciw siłom zła Modlitwy przeciw siłom zła
Cena: 14,90 zł

Szatan oraz inne złe duchy, które chciałyby nas wciągnąć do buntu przeciwko Bogu, lękają się modlitwy. Kiedy modlimy się z wiarą, demony się oddalają, gdyż nie mogą pogodzić się z tym, że obdarzamy Boga miłością i zaufaniem.

Dostępność:
chwilowy brak
Niebezpieczna Joga Niebezpieczna Joga
Cena: 12,28 zł
szt

Zwolennicy jogi czasem pytają: Cóż może być niebezpiecznego w jej odprężających ćwiczeniach? Tym bardziej jeśli odrzuci się stojącą za nimi wschodnią filozofię. Czy jedynym „zagrożeniem” będzie wówczas jakieś ewentualne nadwyrężenie mięśni? To przecież bardzo popularna w wielu krajach forma relaksu.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Objawienia Maryi przeciw mocy Szatana Objawienia Maryi przeciw mocy Szatana
Cena: 20,82 zł
szt

Gdy wydawać się będzie, że zło już zwyciężyło, będzie to znak nadejścia mojej godziny, kiedy Ja, w sposób cudowny, zrzucę z tronu nadętego pychą i przeklętego na wieki Szatana (Objawienie w Quito, 1619)Nasze dzieje zasypuje lawina objawień.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Pułapka Bioenergoterapii Pułapka Bioenergoterapii
Cena: 10,52 zł
szt

Egzorcysta ks. dr Marek Drogosz mocno podkreślał: „Nie wolno nam zapominać, że Szatan niczego ostatecznie nie daje poza rozpaczą i zniszczeniem. A jeżeli już coś wydaje się być jego «darem», to trzeba pamiętać, że nigdy niczego nie daje on za darmo!

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Rozmowy z egzorcystami Rozmowy z egzorcystami
Cena: 20,82 zł
szt

Wywiady z egzorcystami z Polski, Włoch, Wielkiej Brytanii i Argentyny, publikowane na łamach „Miesięcznika Egzorcysta”, zebrane w jednym tomie. Uzupełnione i poszerzone, stanowią niepowtarzalne kompendium wiedzy na temat zagrożeń duchowych naszych czasów występujących w różnych częściach świata.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
skutki klątw przekleńst i złorzeczeń skutki klątw przekleńst i złorzeczeń
Cena: 12,28 zł
szt


PozdrawiaWiele osób zastanawia się, czy wiara w przekleństwa i uroki nie jest jedynie naiwnym przesądem. Czy człowiek żyjący w XXI wieku może uznawać „relikty” rodem ze średniowiecza? A może jednak mamy tutaj do czynienia z pewną ukrytą rzeczywistością?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Mały leksykon zagrożeń duchowych Mały leksykon zagrożeń duchowych
Cena: 24,95 zł
szt

Leksykon adresowany jest do ludzi młodych poszukujących swojego miejsca w świecie, do rodziców, wychowawców oraz tych, którym powierzono rolę opiekunów i przewodników na skomplikowanych i złożonych drogach tego świata. Tu znajdziesz informacje o różnych współczesnych kontrowersyjnych zjawiskach.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Z Jezusem pokonać złego ducha Z Jezusem pokonać złego ducha
Cena: 29,90 zł
szt

Podręcznik walki duchowej. Szatan bardzo cieszy się z faktu, że na świecie jest coraz więcej ludzi, którzy nie wierzą w jego istnienie. Dzięki temu może działać swobodnie, kusząc i dręcząc ich na różne sposoby.Siostra Angela Musolesi i o. Amorth, przedstawiają zestaw praktycznych porad, które pomagają wyzwolić z mocy złego ducha. Ich misją jest uświadomienie wszystkim dręczonym, że prawdziwe uwolnienie daje nam sam Chrystus.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Modlitwa uwolnienia cz. 4. Podręcznik dla posługujących - Neal Lozano  Modlitwa uwolnienia cz. 4. Podręcznik dla posługujących - Neal Lozano
Cena: 15,88 zł
szt

Kiedy ukazały się pierwsze części książki Modlitwa uwolnienia, model modlitwy według „pięciu kluczy” rozpowszechnił się na całym świecie. Gdy zaczynało napływać coraz więcej świadectw uwolnienia, jej autor, Neal Lozano, postanowił napisać podręcznik, który mógłby służyć pomocą wszystkim, którzy podejmują trud posługi uwolnienia w tak wielu zakątkach świata.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
90 pytań do egzorcysty 90 pytań do egzorcysty
Cena: 29,26 zł
szt

Kim jest diabeł? Przez jakie furtki wchodzi? W jaki sposób możemy się od niego uwolnić? Jaka jest rola księdza egzorcysty? Oto pytania, na które o. Fropo odpowiada w swojej książce. Jego świadectwo pokazuje, że władza diabła ma swoje granice i że Kościół daje nam środki do skutecznej walki z nim.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Uwolnieni od złego Uwolnieni od złego
Cena: 20,81 zł
szt

"Uwolnieni od Złego" to zapis bolesnych przeżyć, rozterek, upadków i długiej, pełnej bólu drogi do wolności w Jezusie Chrystusie. To także przestroga przed szukaniem szczęścia i spełnienia pragnień w sojuszu ze złem, a jednocześnie dowód wielkiej miłości Boga do człowieka.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Kapłańskie: wartości + pokusy + lęki (Komplet) Kapłańskie: wartości + pokusy + lęki (Komplet)
Cena: 66,00 zł

Polecamy komplet książek ks. Janusza Mastalskiego omawiających zagadnienia duchowości kapłańskiej. To obowiązkowa lektura dla każdego księdza, alumna seminarium duchownego, wychowawcy w tymże seminarium. Napisane przystępnym językiem, oparte nie tylko na teoretycznych wiadomościach z duchowości, psychologii, pedagogiki i socjologii, ale przede wszystkim na doświadczeniu Autora mającemu swe źródło w pracy wychowawczej i działalności rekolekcyjnej. Cała seria teraz w atrakcyjnej cenie.

Dostępność:
chwilowy brak
Jak pokonać szatana (Książka z płytą DVD) Jak pokonać szatana (Książka z płytą DVD)
Cena: 25,00 zł

Film pt.: „Jak pokonać Szatana” w reżyserii Michała Kondrata załączony do niniejszej książki, jest dokumentem zrealizowanym we Włoszech latem 2013 r. Autorem filmu jest wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego.

Dostępność:
chwilowy brak
Kręgi modlitwy wokół dzieci Kręgi modlitwy wokół dzieci
Cena: 17,96 zł

Każdy rodzic wie, jak odpowiedzialnym i trudnym zadaniem jest wychowywanie dzieci. Lista zagrożeń jest niewyczerpana. Codziennie zatem towarzyszą nam troski i wątpliwości: Czy dobrze wychowujemy nasze dzieci? Czy jesteśmy w stanie uchronić je od zła?

Dostępność:
chwilowy brak
Neopogaństwo Neopogaństwo
Cena: 24,24 zł
szt

Ruchy neopogańskie odwołują się do przedchrześcijańskich wierzeń Europy. Ich początek można odnaleźć w XVIII wieku, choć myśl o restauracji starych wierzeń pojawiła się już w IV wieku u cesarza Juliana Apostaty. Wspólną cechą ruchów neopogańskich jest kontestacja chrześcijaństwa. Wierzenia charakteryzują się antydogmatyzmem i niejednokrotnie eklektyzmem.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Szatan nienazwany Szatan nienazwany
Cena: 23,66 zł

Obserwując współczesny świat, można odnieść wrażenie, że wokół diabła i opętań panuje jakiś rodzaj zmowy milczenia. Ludzie za wszelką cenę starają się bagatelizować te tematy, jednak Szatan istnieje, a co więcej – działa. Irene Corona odwołuje się w swojej książce do świadectwa ojca Eliasa Velli, znanego maltańskiego egzorcysty.

Dostępność:
chwilowy brak
Czy to już magia, czy jeszcze religia? Czy to już magia, czy jeszcze religia?
Cena: 18,91 zł
szt

Płyta zawiera zapis sesji, która odbyła się w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa w Czechowicach-Dziedzicach. Autor podejmuje tematy dotyczące magii w życiu człowieka, ukazując, jak zjawisko to oceniają autorzy ksiąg biblijnych, autorzy antyczni, historycy, antropologowie i religioznawcy. Kolejne konferencje stanowią doskonałą pomoc w oczyszczaniu spojrzenia na swoją wiarę.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Egzorcysta i prorok Boga Egzorcysta i prorok Boga
Cena: 24,90 zł
szt

Według o. La Grui źródłem wszelkiego cierpienia i chorób jest szatan. Aby uzyskać uzdrowienie ciała, konieczne jest przede wszystkim uwolnienie duszy spod wpływu złego ducha. Dlatego, omawiając problem uwolnienia, o. La Grua wychodzi od kwestii opętania, przekleństwa i innych rodzajów diabelskiego wpływu, jego przyczyn i skutków.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl