Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Kategoria poświęcona różnym uzależnieniom.


Wyjść z uzależnienia

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
12 kroków od dna. Sponsorowanie 12 kroków od dna. Sponsorowanie
Cena: 24,81 zł
szt

Od osiemdziesięciu lat Anonimowi Alkoholicy dysponują rozwiązaniem problemu alkoholizmu i choć 12 Kroków AA nie uległo zmianie od czasu ich opublikowania w 1939 roku, to suma doświadczeń członków Wspólnoty nieustannie rośnie. Dotyczy to szczególnie sponsorowania, czyli specyficznej dla AA, bezinteresownej formy pomocy w poznawaniu i realizacji Programu Anonimowych Alkoholików.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Ludzie z pobocza drogi. Sygnały o ludzkiej niedoli Ludzie z pobocza drogi. Sygnały o ludzkiej niedoli
Cena: 11,95 zł
szt

Pobocze drogi to problem ludzi, którzy zeszli lub przez kogoś zostali zepchnięci z głównego szlaku uczciwego życia i nie są w stanie sami na niego wrócić. Dlatego całymi latami błąkają się po bezdrożach, czasem krzywdząc siebie i innych. Nierzadko bardzo źle kończy się ich przygoda z życiem. Książka opisuje najczęściej występujące zjawiska, które spychają ludzi na pobocze życiowej drogi.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Krok za krokiem. Z alkoholizmem można wygrać Krok za krokiem. Z alkoholizmem można wygrać
Cena: 25,00 zł

Krok za Krokiem - to zbiór najnowszych tekstów na temat Programu Dwunastu Kroków Anonimowych Alkoholików, który dla milionów uzależnionych stanowi rozwiązanie, szansę i nadzieję. Mowa jest w nich też o specyficznie rozumianym sponsorowaniu w AA, o Tradycjach Wspólnoty, osobistych losach, przeżyciach i doświadczeniach alkoholików.

Dostępność:
chwilowy brak
Wyłącz zanim będzie za późno. Uzależnienie od komputera i internetu Wyłącz zanim będzie za późno. Uzależnienie od komputera i internetu
Cena: 24,24 zł
szt

Spotkanie ze znajomymi na czacie, szukanie miłości na portalach randkowych, a do tego bogaty świat gier. W jednej chwili możemy stać się fascynującym rozmówcą, atrakcyjnym towarzyszem życia, a nawet superbohaterem ratującym świat. W wirtualnym świecie łatwo zafałszować rzeczywistość albo ulec urokowi pozornie bezproblemowego życia. Może więc wyłącz, zanim będzie za późno?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
12 kroków z Jezusem. Osobista historia uzdrowienia. 12 kroków z Jezusem. Osobista historia uzdrowienia.
Cena: 37,91 zł
szt

Osobiste świadectwo kobiety, żony alkoholika. W bardzo prosty, bezpośredni, komunikatywny, a zarazem mądry i pogłębiony sposób autorka, Daphne K., dzieli się swoim doświadczeniem zmagań z nałogiem męża, odkrywania drogi Al-Anon, korzeni swojego współuzależnienia, a także swoich wątpliwości związanych z połączeniem tego wszystkiego z wiarą (jest zaangażowana w ruch Odnowy w Duchu Świętym, posługuje modlitwą wstawienniczą).

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Różaniec oczyszczeniem duszy, ciała i umysłu Różaniec oczyszczeniem duszy, ciała i umysłu
Cena: 8,80 zł

Modlitwa do naszej Przenajświętszej Matki w czasach tak wielkiego kuszenia, może być pogłębiona dzięki refleksjom zawartym w książce Kathleen Beckman. Patrząc na skalę problemu, jakim jest trwanie w grzechu nieczystości w naszym społeczeństwie, uważam, że rozważania te są niezwykle potrzebne.

Dostępność:
chwilowy brak
Narkotyki, narkomania - podstawy wiedzy Narkotyki, narkomania - podstawy wiedzy
Cena: 14,08 zł
Współczesny człowiek, to często człowiek zniewolony. Nie w klasycznym tego słowa znaczeniu, ale przede wszystkim przez własne słabości. Jedną z nich jest uzależnienie od substancji psychoaktywnych. Dając złudne poczucie szczęścia, pustoszą one zdrowi...
Dostępność:
chwilowy brak
Przytulenie. Historia wspólnoty Cenacolo Przytulenie. Historia wspólnoty Cenacolo
Cena: 23,70 zł
szt

Matka Elvira, z działania na rzecz drugiego człowieka uczyniła cel swojego życia. Jej książka to opowieść o ludziach i niezwykłych okolicznościach powstania Wspólnoty Cenacolo, która swym zasięgiem objęła nie tylko Włochy, ale cały świat, w tym dotarła również do Polski. Wspólnoty dynamicznych grup ludzi dobrej woli, którzy postanowili pomóc zagubionej, uzależnionej od narkotyków młodzieży.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nie zabijaj Nie zabijaj
Cena: 1,41 zł
szt
Problem aborcji dotyka nas wszystkich. Jest wezwaniem do nieustannej modlitwy w intencji nienarodzonych. Jak pomóc matkom wahającym się czy przyjąć nowe życie, tym, które cierpią z powodu błędów młodości? Warto mieć zapas tych książek w konfesjonale....
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl