Nasze Wydawnictwo Przystanek Jezus staje się marką coraz bardziej rozpoznawalną w Polsce i poza jej granicami. Specjalizujemy się w wydawaniu książek i materiałów poświęconych nowej ewangelizacji. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, zarówno liderów kościelnych jak i zwykłych wiernych, gdyż zależy nam na formowaniu nowego pokolenia katolików, świadomych swojego miejsca i misji.

Seria Nowej Ewangelizacji to pionierski i wyjątkowy pomysł przybliżenia polskiemu Czytelnikowi najbardziej znaczących i najpotrzebniejszych tytułów z tej dziedziny. Kupując książkę z tej kategorii zrozumiesz ideę nowej ewangelizacji, którą żyje dziś Kościół, poszerzysz swoje rozumienie Kościoła, i będziesz miał okazję wnieść swój wkład do misji głoszenia Ewangelii. W swojej ofercie posiadamy książki uznanych w całym świecie autorów, a także najbardziej aktualne dokumenty Kościoła.

Naszym celem jest kształtowanie mentalności ucznia-misjonarza oraz pomoc w odnalezieniu praktycznych metod nowej ewangelizacji.


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl