Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci


Teologia

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Uczyńcie Ją znaną całemu światu + płyta DVD Uczyńcie Ją znaną całemu światu + płyta DVD
Cena: 25,00 zł
szt

Książka przedstawia dzieje kultu ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a także jej bogatą symbolikę i głębokie przesłanie. Ukazuje również wartość nabożeństwa Nieustannej Nowenny, które przyciąga miliony wiernych na całym świecie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Głód Boga Głód Boga
Cena: 27,50 zł

Człowiek pragnie czegoś większego. Odczuwa głód wielkiej miłości, nieskończonego ukojenia, głód Boga. Jeśli nie zostanie on zaspokojony, człowiek na dłuższą metę nie może żyć, bo nie znajduje odpowiedzi na to, co najbardziej istotne.

Dostępność:
chwilowy brak
Stary Testament dzisiaj I - CD MP3  Stary Testament dzisiaj I - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

Wykłady te są pomocne w zrozumieniu Starego Testamentu oraz jego znaczenia dla współczesnych chrześcijan.Wykładowca nakreśla kontekst historyczno-kulturowy czytanych fragmentów Słowa Bożego, co pozwala spojrzeć na nie z perspektywy ówczesnych ludzi.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Stary Testament dzisiaj II - CD MP3 Stary Testament dzisiaj II - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

Druga odsłona zagadnień związanych ze Starym Testamentem. Poznaj tło historyczne i kontekst wypowiedzi Jezusa Chrystusa. Dowiedz się, jakie jest prorocze znaczenie słów zapisanych w Biblii przed narodzinami Mesjasza. Jak łączą się ze sobą Stare i Nowe Przymierze.

 


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Stary Testament dzisiaj III - CD MP3 Stary Testament dzisiaj III - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

Dzięki znajomości Starego Testamentu oraz kultury i obyczajów żydowskich otrzymamy nowe światło na omawiane fragmenty Słowa Bożego. Wykłady odkrywają część tajemnicy, o której mówił Jezus w słowach: „one (Pisma) składają świadectwo o mnie” (Ew. Jana 5:39).Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
To jest Pan! Homilie na rok C To jest Pan! Homilie na rok C
Cena: 20,24 zł
szt

„To jest Pan!, zbiór myśli do homilii na rok C” to niezbędna pomoc w pracy każdego duszpasterza i jednocześnie mocne ewangeliczne świadectwo, pełne entuzjazmu wzywającego do radosnego głoszenia Ewangelii.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Teologia ciała Jana Pawła II w praktyce amerykańskiego Kościoła Teologia ciała Jana Pawła II w praktyce amerykańskiego Kościoła
Cena: 37,53 zł
szt

Kluczowe tematy dla dzisiejszej debaty teologicznej w dziedzinie antropologii i trynitologii, chrystologii i mariologii, eklezjologii i sakramentologii."Znaczący wkład do ciągłego studium twórczego dorobku Jana Pawła II".ks. Richard Malone, S.T.D., JCL, były przedstawiciel Kongregacji Doktryny Wiary Profesor Teologii w St. Charles Borromeo Seminary (1990-2000)

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wśród mędrców starożytności  Wśród mędrców starożytności
Cena: 14,00 zł
szt

"Wśród mędrców starożytności" to doskonała pomoc naukowa dla nauczycieli prowadzących zajęcia z etyki, filozofii i języka polskiego na poziomie gimnazjum oraz szkoły średniej. Krótkie teksty źródłowe, przystępne komentarze, pytania do dyskusji, ciekawostki a nawet...

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wskrzeszeni. Udokumentowana historia czterystu przywróceń do życia  Wskrzeszeni.  Udokumentowana historia czterystu przywróceń do życia
Cena: 33,15 zł
szt

Kiedy wszyscy stanęli przed bramą klasztorną, święty ukląkł obok martwego ciała dziecka i pochylił się nad nim, po czym wstał i uniósł ręce w modlitwie: „Panie mój, nie zważaj na grzechy moje, lecz na wiarę tego człowieka, który błaga, by dane mu było znów zobaczyć syna żywego (…)”. Ledwo wypowiedział te słowa, a chłopiec zaczął dawać oznaki życia i zadrżał.
/fragment/

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Bezcieleśni Bezcieleśni
Cena: 26,51 zł
szt

Czy jest wolą Boga, żebyśmy się spotykali z duchami zmarłych? Dlaczego niektórzy je widzą i z nimi rozmawiają, a inni nie? I co to tak naprawdę dzieje się z naszą duszą po śmierci?


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Ku pełniejszemu życiu w Duchu Świętym Ku pełniejszemu życiu w Duchu Świętym
Cena: 26,40 zł

Charles Whitehead jest przekonany, że Duch Święty to najbardziej strzeżony sekret Kościoła. W swojej książce Autor zachęca nas do świeżego spojrzenia na Osobę i obietnicę Ducha Świętego przez pryzmat Słowa Bożego oraz 2000 lat historii i nauczania Kościoła.

Dostępność:
chwilowy brak
Biografia Ducha Świętego Biografia Ducha Świętego
Cena: 29,17 zł

Biografia Ducha Świętego?To niewykonalne. Jak opisać życie Kogoś, kto jest bez początku i bez końca? Jak to zmieścić w książce?Nie taki jest mój cel. Chcę, by Ten, o którym piszę, stał się bliższy Tobie, byś skupił się na Jego działaniu, doświadczył tego, kim On jest i jak może zmienić Twoje życie. Chcę, żebyś spojrzał na Ducha z perspektywy swojej biografii, żebyś Go w niej odnalazł i zaprosił, by pisał ją dalej z Tobą. By ktoś, patrząc na Twoje życie, mógł zawołać: To jest biografia Ducha Świętego!

Dostępność:
chwilowy brak
Encyklika LAUDATO SI'. W trosce o wspólny dom Encyklika LAUDATO SI'. W trosce o wspólny dom
Cena: 6,89 zł

Najnowsza encyklika papieża Franciszka „Laudato Si’” („Pochwalony bądź”) poświęcona jest trosce o środowisko naturalne człowieka. Encykliki papieskie otrzymują nazwę od pierwszych słów ich tekstu, które najczęściej mają znaczenie programowe. Słowami „Pochwalony bądź” zaczyna się „Pieśń słoneczna” ułożona przez św. Franciszka z Asyżu, głosząca chwałę cudu stworzenia. Jest to pierwsza encyklika poświęcona całkowicie ekologii, uznanej za jedno z najważniejszych wyzwań naszych czasów.

Dostępność:
chwilowy brak
Łzy z Nieba. Co chce powiedzieć nam Maryja? Łzy z Nieba. Co chce powiedzieć nam Maryja?
Cena: 22,57 zł
szt

Co mają ze sobą wspólnego Medjugorie – mała miejscowość w byłej Jugosławii, gdzie od ponad trzydziestu lat objawia się Matka Boska, a do sanktuarium Maryi przybywają nieprzebrane tłumy pielgrzymów – i miasteczko Civitavecchia? W ciągu stuleci Najświętsza Panna objawiała się w każdym zakątku świata. Najstarsze świadectwa sięgają I wieku po narodzeniu Chrystusa. Ale łzy należą do czasów najnowszych.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Święte księgi Święte księgi
Cena: 14,90 zł
szt

Jak czytać i rozumieć Pismo Święte. Poznaj fakty i mity dotyczące Pisma Świętego!
Jezus nie urodził się 25 grudnia, w nocy, ani w jaskini, i nie miał nad sobą wołów ani osła. Gwiazda nie była kometą, trzech mędrców nie było królami. Św. Magdalena nigdy nie była prostytutką (z całym szacunkiem dla historii sztuki),  żadna Weronika nie otarła twarzy Jezusa w drodze do Kalwarii, a św. Paweł nie spadł z konia w momencie nawrócenia.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
W co wierzą katolicy  W co wierzą katolicy
Cena: 23,75 zł

Konkretne i zajmujące wprowadzenie w wiarę chrześcijańską – przystępne i jasne. Adresowane do wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się, w co katolicy wierzą i jak swoją chrześcijańską wiarę wyrażają: zarówno do katolików, którzy chcą głębiej poznać swoją wiarę, jaki i do ludzi, którzy zainteresowani są tą wiarą, nic jeszcze o niej nie wiedząc – lub wiedząc niewiele.

Dostępność:
chwilowy brak
Przypowieści Jezusa. Wprowadzenie i objaśnienie Przypowieści Jezusa. Wprowadzenie i objaśnienie
Cena: 49,95 zł
szt

Przypowieści Jezusa stanowią ważną część skarbów literatury biblijnej, a zarazem literatury światowej. Niniejsze opracowanie jest kompleksowym ukazaniem problematyki przypowieści Jezusa. Owa kompleksowość wyraża się nie tyle w liczbie omówionych przypowieści (35), ile w wielostronnym spojrzeniu na ich problematykę (od strony literackiej, historycznej, egzegetycznej i teologiczno-pastoralnej).

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Przeciw banalizacji Jezusa Przeciw banalizacji Jezusa
Cena: 42,65 zł
szt

Banalizacja Jezusa dokonuje się dziś na wiele sposobów. Na przykład gdy uznaje się Go za rabbiego, który nieco wyszedł przed orkiestrę, bądź też za proroka mocnego słowem i czynem – wprawdzie wyjątkowego, ale tylko proroka.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię
Cena: 39,00 zł
szt

Kontynuacja Odbudowanej! To świetny i bardzo przystępny przewodnik dla każdego, kto chce przemienić swoją wspólnotę. Zastosowanie choćby kilku pomysłów zawartych w tej książce może ogromnie pomóc w przyprowadzeniu kolejnych ludzi do Chrystusa. Odnowa Twojej parafii jest możliwa! 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Cudowny medalik Cudowny medalik
Cena: 12,00 zł
szt

W 1830 r. w Paryżu przy Rue du Bac siostra Katarzyna Labouré dostąpiła łaski spotkania z Maryją. W trakcie wizji otrzymała polecenie, aby wybito medalik z wizerunkiem Najświętszej Dziewicy, rozdzielającej łaski Boże, i napisem:
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się na nami, którzy się do Ciebie uciekamy (awers), oraz litery „M” z krzyżem ponad nią, pod nimi dwu zranionych serc, Jezusa i Maryi (rewers).

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jezus z Nazaretu. Czasy i wydarzenia Jezus z Nazaretu. Czasy i wydarzenia
Cena: 49,95 zł
szt

To jedyna biografia Jezusa na polskim rynku wydawniczym niebędąca przekładem. Przekładem z języków obcych – należałoby dodać. Autor, znany i ceniony biblista, bowiem właśnie przekłada szeroką, niedostępną dla zwykłego śmiertelnika wiedzę o historycznym Jezusie, czasach Jemu współczesnych i miejscu, w którym On żył i nauczał, na język jasny i przystępny, aby o Jezusie opowiedzieć w sposób syntetyczny i atrakcyjny jak największemu gronu zainteresowanych

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Oczami Bożej miłości Oczami Bożej miłości
Cena: 28,41 zł
szt

„Gdy Mnie wieszali na szczycie wzgórza, krzyż stał się znakiem miłości Boga dla wszystkich ludzi. Gdy wydałem ostatnie tchnienie, zawierało się w nim Boże przebaczenie dla wszystkich Moich dzieci. Gdy włócznia przebiła Mój bok, z rany spłynęło na świat Boże miłosierdzie. Gdy wstałem z martwych, pokazałem, co będzie udziałem wszystkich ludzi… a kiedy wstąpiłem do nieba, obiecałem im, że będę czekał”.
(fragment)

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Pięćdziesiątnica i Paruzja Pięćdziesiątnica i Paruzja
Cena: 28,41 zł
szt

Czy nadszedł już czas paruzji – powtórnego przyjścia Chrystusa, w którego obliczu wszyscy chrześcijanie stają się jednym ludem? W jaki sposób Duch Święty dąży do ostatecznego pojednania chrześcijan wszystkich wyznań?
Ruch charyzmatyczny już od początków swojego istnienia dążył do jedności. Jest to ściśle związane z momentem wylania Ducha Świętego w Dziejach Apostolskich, które miało za zadanie wzbudzić „jedną nadzieję” na przyjście Pana. W Duchu Świętym my, ludzie wierzący, jesteśmy jednością.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Stary Testament dzisiaj IV - CD MP3 Stary Testament dzisiaj IV - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

Jezus Chrystus w swoich wypowiedziach odnosił się do kultury narodu żydowskiego.Kiedy znamy i rozumiemy hebrajski kontekst, możemy lepiej rozumieć przesłanie Ewangelii.Wykłady te pomagają spojrzeć z szerszej perspektywy na wielki Boży plan zbawienia dla ludzkości.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl