Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Taniej 25%

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Młody Mesjasz (książka) Młody Mesjasz (książka)
Cena: 32,20 zł
szt

Najbardziej zaskakujące dzieło Anne Rice. Mistrzyni powieści grozy, autorka słynnego cyklu Kroniki wampirów, w wyniku swojego nawrócenia stworzyła książkę o dziejach dorastającego Jezusa!

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Miłość bez granic. Niezwykła historia miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody Miłość bez granic. Niezwykła historia miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody
Cena: 33,70 zł 44,90 zł
szt

Urodzony bez rąk i nóg Nick Vujicic przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i prowadzi aktywne życie, które sam określa jako „obłędnie szczęśliwe”.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
 • promocja
W dżungli zabija się anioły. W dżungli zabija się anioły.
Cena: 26,17 zł 34,90 zł
szt

Opowieść o zakonnicy, na którą wydano wyrok śmierci.Sześć strzałów oddanych przez płatnego mordercę. Tak zginęła siostra Dorothy Stang.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
 • promocja
To jest Pan! Homilie na rok C To jest Pan! Homilie na rok C
Cena: 20,24 zł
szt

„To jest Pan!, zbiór myśli do homilii na rok C” to niezbędna pomoc w pracy każdego duszpasterza i jednocześnie mocne ewangeliczne świadectwo, pełne entuzjazmu wzywającego do radosnego głoszenia Ewangelii.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Signs / Znaki (CD) Signs / Znaki (CD)
Cena: 23,00 zł 30,71 zł

Przedstawiamy nową, siódmą już płytę Mietka Szcześniaka pt. „Signs”, która jest pierwszym anglojęzycznym albumem artysty (z wyjątkiem piosenki „Rzeczy zmieniają się” - ukłon w kierunku polskiej publiczności). Album powstawał przez ostatnie cztery lata w studiach polskich i w Los Angeles, z muzykami polskimi i amerykańskimi.

Dostępność:
chwilowy brak
 • promocja
Słowo na niedzielę. Rok liturgiczny C Słowo na niedzielę. Rok liturgiczny C
Cena: 21,67 zł 28,90 zł
szt

Miłosierdzie Boże jest ofiarowane wszystkim skruszonym grzesznikom, niezależnie od przynależności narodowej czy płci, majątku czy wieku. Doznając miłosierdzia od Boga, trzeba się nim dzielić z bliźnimi.
 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
 • promocja
Zaczyna się bitwa. Historia stworzenia - Biblia komiks Zaczyna się bitwa. Historia stworzenia - Biblia komiks
Cena: 34,90 zł
szt

Jeszcze nikt nie opowiedział historii Stworzenia i upadku niektórych aniołów w ten sposób!Ten komiks to trzymająca w napięciu opowieść o stworzeniu świata i pierwszych ludzi, o buncie Lucyfera i zapowiedzi odkupienia. W pewnym momencie u zarania dziejów społeczność aniołów została rozdarta na dwa obozy i znalazła się w stanie wojny.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jak łowić ludzi dla Boga. Praktyczne wskazówki Jak łowić ludzi dla Boga. Praktyczne wskazówki
Cena: 13,17 zł 17,56 zł

W otaczającym nas świecie widać wiele niepokojących zjawisk. Nie wystarczy jednak zauważać i opisywać objawy „choroby”. Trzeba przede wszystkim konkretnych wskazań, w jaki sposób działać, aby było lepiej.

Dostępność:
chwilowy brak
 • promocja
Charyzmaty a walka duchowa dzisiaj Charyzmaty a walka duchowa dzisiaj
Cena: 11,25 zł 12,54 zł

Znakomita pomoc rekolekcyjna, a jednocześnie synteza wiedzy o tajemniczej rzeczywistości charyzmatów jako darów zwyczajnych i nadzwyczajnych, udzielanych przez Ducha ludowi Bożemu dla rozwoju życia chrześcijańskiego i budowania królestwa Bożego.

Dostępność:
chwilowy brak
 • promocja
Człowiek i bioetyka Człowiek i bioetyka
Cena: 30,80 zł
szt

Książka obejmuje refleksję antropologiczną, filozoficzną i teologiczną ogniskującą się wokół trzech etapów życia ludzkiego, uwzględniając ważne współcześnie zagadnienia etyczne związane z jego początkami (np. diagnostyka i leczenie niepłodności człowieka, naprotechnologia, NPR, antykoncepcja czy aborcja), trwaniem (np. homoseksualizm, transseksualizm, pedofilia, medycyna plastyczna czy doping w sporcie)...

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Lider. Papiez Franciszek Lider. Papiez Franciszek
Cena: 29,17 zł
szt

Papież Franciszek. Lider, który przewodzi 1,2 miliarda ludzi na świecie. Zdobył światowe uznanie dzięki rewolucyjnemu podejściu do przywództwa. Cieszy się niegasnącą popularnością i codziennie zmienia naszą rzeczywistość. Na czym polega efekt Franciszka?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
102 Anielskie przepisy 102 Anielskie przepisy
Cena: 29,26 zł
szt

Siostra Aniela Garecka, salwatorianka, od lat z talentem i pasją gotuje między innymi w seminarium salwatorianów w Bagnie. Jej potrawy, proste i niezwykle smaczne, uczyniły ją słynną także poza jego murami, a nawet poza granicami kraju. Wydała kilka popularnych książek kucharskich i jako pierwsza w Polsce zakonnica prowadziła własny program kulinarny w telewizji.Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Prawo do życia. Bez kompromisu Prawo do życia. Bez kompromisu
Cena: 18,70 zł 22,90 zł
szt

Takiego sporu nie było w Polsce od czasu wprowadzenia regulacji prawnych dotyczących usuwania ciąży. W kwietniu 2014 roku profesor Bogdan Chazan jako dyrektor szpitala odmówił wykonania zabiegu aborcji. Decyzja Lekarza wywołała medialną burzę. Problem stanął na ostrzu noża. Okazało się, że ostatnie dwie dekady były czasem klarowania się poglądu Polaków na ten trudny temat. Profesor Chazan również przebył długą drogę, zanim stał się symbolem bezkompromisowej walki o prawo do życia dzieci nienarodzonych.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
 • promocja
Przyjąć łaskę uzdrowienia. Przewodnik modlitewny Przyjąć łaskę uzdrowienia. Przewodnik modlitewny
Cena: 13,31 zł 19,00 zł

Wielokrotnie w życiu doświadczyłem uzdrawiającego działania Pana Boga, zarówno gdy inni modlili się za mnie, jak i kiedy ja modliłem się za innych. Wiele osób nadzieję na uzdrowienie wiąże z posługą znanego charyzmatyka (i to często z zagranicy).
Z całym szacunkiem dla wszystkich charyzmatyków, pragnę podkreślić, że tym, który uzdrawia, jest Pan.

Dostępność:
chwilowy brak
 • promocja
Pierwsze jest Pierwsze Pierwsze jest Pierwsze
Cena: 19,00 zł
szt

„Kerygmat jest zawsze doświadczeniem miłosierdzia Bożego – jest spotkaniem z Ojcem, który mnie kocha mimo. Kocha mnie z racji na to, że jestem – wbrew moim grzechom i niegodziwościom… To właśnie kerygmatyczne doświadczenie zbliża się do nas, jak ufamy, i to w wielkiej obfitości (!), wraz z nadchodzącym Nadzwyczajnym Jubileuszem Miłosierdzia.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Bez granic! Bez granic!
Cena: 22,50 zł 30,00 zł
szt

50 inspirujących rozważań Nicka Vujicica. Czy naprawdę wierzysz, ze z Bogiem jest wszystko możliwe?Nick Vujicic urodził się bez rąk i nóg, ale pokonał ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i jest dziś szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Swoją siłę czerpie z wiary w bezgraniczne pokłady miłości i mocy, jakie Bóg oferuje każdemu z nas.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
 • promocja
Drogi krzyżowe ze świętymi Drogi krzyżowe ze świętymi
Cena: 10,08 zł 12,54 zł
szt

Nowy zbiór tekstów przeznaczonych na kościelne nabożeństwa drogi krzyżowej w całym Wielkim Poście oraz do prywatnej medytacji dla osób pragnących rozwijać swoją pobożność pasyjną. Każda droga poświęcona jest wybranemu motywowi życia chrześcijańskiego...

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
 • promocja
Jezus uzdrowiciel Jezus uzdrowiciel
Cena: 22,43 zł 28,40 zł
szt

I gdziekolwiek wchodził – do wsi, do miast czy osad, kładli chorych na otwartych miejscach i prosili Go, żeby choć frędzli u Jego płaszcza mogli się dotknąć. A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie (Mk 6,56).Czy Jezus ciągle uzdrawia? Czy Jego działalność nie skończyła się wraz z powrotem do Królestwa Ojca?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
 • promocja
BIBLIA komiks BIBLIA komiks
Cena: 99,00 zł
szt

Komiks kojarzy się z superbohaterami, którzy dokonują niezwykłych czynów. Ta książka to 750 stron mocnej opowieści o Superbohaterze i o tych, którzy stają się do Niego podobni. Twórcą komiksu jest Sergio Cariello, brazylijski rysownik współpracujący z gigantami rynku komiksowego.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jezus jest blisko Czerpać nadzieję z obecności Jezusa Jezus jest blisko Czerpać nadzieję z obecności Jezusa
Cena: 22,43 zł 28,40 zł
szt
Strzegę wszystkich, którzy Mnie miłują. Niech ta obietnica Mojej czujnej opieki będzie dla ciebie pociechą – zwłaszcza w ciężkich chwilach. Składam ci ją dlatego, że Mnie miłujesz. […] Zapewniam cię, że Ja zawsze cię strzegę, jak pasterz swojej trzody. Czasem możesz się czuć samotny i bezbronny. By przegnać te uczucia, uwierz, że przy tobie jestem, i zacznij ze Mną rozmawiać – otwórz przede Mną serce. Opowiedz mi wszystko bez lęku, a silniej poczujesz Moją czujną, pełną miłości obecność.
fragment
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
 • promocja
Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą. Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą.
Cena: 34,95 zł
szt

Archipelag Dziesięciu Tysięcy Wysp to doskonałe miejsce dla Sundeya, który szuka schronienia przed światem. Dwie przyzwoite łodzie i można wieść spokojny żywot z dala od ludzi. I nadal byłoby dosyć przyjemnie, gdyby nie przysługa. A o nią poprosił go ojciec Steady, któremu zawdzięczał życie. Steady jak nikt inny potrafi pomagać drugiemu człowiekowi.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
PODRÓŻ BILBA. Chrześcijańskie przesłanie "Hobbita" PODRÓŻ BILBA. Chrześcijańskie przesłanie "Hobbita"
Cena: 22,45 zł 27,50 zł
szt

Zapewne wielu czytelników książek J.R.R. Tolkiena wie, że był on katolikiem i że jego wiara była dla niego ogromnie ważna. Na pewno jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że chrześcijańskimi ideami i symbolami przeniknięte są jego dzieła literackie. Joseph Pearce, autor biografii Tolkiena, przeprowadził czytelnicze śledztwo, dzięki któremu udało mu się odkryć ukryte za bajkową fabułą i postaciami na wskroś chrześcijańskie przesłanie Hobbita.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
 • promocja
Dobre i piękne życie. O naśladowaniu sposobu życia Jezusa Dobre i piękne życie. O naśladowaniu sposobu życia Jezusa
Cena: 28,41 zł
szt

Jak być w pełni szczęśliwym? Jak dobrze żyć? Z pewnością nie ma osoby, która nie zadałaby sobie tego pytania. Według autora recepta na prawdziwe szczęście jest jedna: trzeba nauczyć się żyć tak, jak Chrystus.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Stworzona by pragnąć. Tęsknoty kobiecej duszy Stworzona by pragnąć. Tęsknoty kobiecej duszy
Cena: 37,91 zł
szt

Bestseller Ne York Times! Jedz, módl się... i pragnij! Ta książka, nie jest typowym poradnikiem o dietach i zdrowym odżywianiu. Znajdziesz w niej biblijną mądrość, którą warto kierować się w życiu bez względu na to, czy jesteś zadowolona ze swojej figury, czy może pracujesz nad nią w ramach wybranej przez siebie diety. Odkryj głęboką motywację do zmian, które przyniosą trwałe efekty!

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl