Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci


Święci i biografie

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Teologia ciała Jana Pawła II w praktyce amerykańskiego Kościoła Teologia ciała Jana Pawła II w praktyce amerykańskiego Kościoła
Cena: 37,53 zł
szt

Kluczowe tematy dla dzisiejszej debaty teologicznej w dziedzinie antropologii i trynitologii, chrystologii i mariologii, eklezjologii i sakramentologii."Znaczący wkład do ciągłego studium twórczego dorobku Jana Pawła II".ks. Richard Malone, S.T.D., JCL, były przedstawiciel Kongregacji Doktryny Wiary Profesor Teologii w St. Charles Borromeo Seminary (1990-2000)

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Świadectwo - film DVD Świadectwo - film DVD
Cena: 17,51 zł

„Byłem z nim prawie czterdzieści lat...” - tak rozpoczyna się opowieść kardynała Stanisława Dziwisza, wieloletniego sekretarza i przyjaciela papieża Jana Pawła II, najbliższego świadka pontyfikatu.

Dostępność:
chwilowy brak
Zakazany Bóg Zakazany Bóg
Cena: 33,15 zł
szt

Jak wielka może być nienawiść do wiary, jak rodzi się antyreligijny obłęd, do czego zdolni są ci, którzy mu ulegli?
Jak wielka jest miłość, która pozwala przebaczyć oprawcom, jak dojrzewa się do męczeństwa, by uznać je za dar, kim są ci, którzy mieli siłę, by oddać życie za wiarę?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Apartament DVD Apartament DVD
Cena: 24,15 zł 25,00 zł
szt

Nowy film twórców „Świadectwa”, w którym zobaczymy nigdy wcześniej nie publikowane materiały,
pokazujące prywatne oblicze JANA PAWŁA II.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Karolina Kózkówna. Wolę być taka, jaka jestem Karolina Kózkówna. Wolę być taka, jaka jestem
Cena: 18,05 zł
szt

Karolina Kózka – patronka młodzieży, orędowniczka rodzin oraz tych, którzy przebywają na emigracji. Ta 16-letnia dziewczyna z małopolskiej wioski podczas I wojny światowej została zamordowana przez Moskala, bo broniła swojej czystości.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nie mam nic do stracenia Nie mam nic do stracenia
Cena: 41,72 zł
szt

Jeden człowiek, kilkadziesiąt lat historii polskiego Kościoła. Wielkie marzenie o małej plebanii na Suwalszczyźnie. Niezwykle bliska relacja z Ojcem Świętym Janem Pawłem II, udokumentowana nigdy niepublikowanymi listami.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Moje życie w bliskości Ojca Pio Moje życie w bliskości Ojca Pio
Cena: 32,30 zł
szt

Dziennik napisany przez Cleonice Morcaldi to jedno z najcenniejszych źródeł poznania niezwykłej osoby św. Ojca Pio z Pietrelciny. Ich bezpośrednia znajomość rozpoczęła się od listu Cleonice do Ojca Pio z prośbą o pomoc w sprawdzianie z pedagogiki, potem przerodziła się w głęboką więź duchową.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jean Vanier. Biografia Jean Vanier. Biografia
Cena: 29,17 zł
szt

Vanier określany jest jako Matka Teresa w spodniach. Założył wspólnoty życia z osobami niepełnosprawnymi Arka oraz ruch Wiara i Światło, działające od wielu lat również w Polsce. Kanadyjczyk, mając kilkanaście lat, rozpoczął karierę w marynarce wojennej. Co więc doprowadziło w jego życiu do tak gwałtownej przemiany, że stał się światowym symbolem chrześcijaństwa?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Lider. Papiez Franciszek Lider. Papiez Franciszek
Cena: 29,17 zł
szt

Papież Franciszek. Lider, który przewodzi 1,2 miliarda ludzi na świecie. Zdobył światowe uznanie dzięki rewolucyjnemu podejściu do przywództwa. Cieszy się niegasnącą popularnością i codziennie zmienia naszą rzeczywistość. Na czym polega efekt Franciszka?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Matteo. Książka o losach zakonnika z Agnone Matteo. Książka o losach zakonnika z Agnone
Cena: 20,86 zł

"Matteo. Losy zakonnika z Agnone"
Mimo, że umarł, nadal egzorcyzmuje. A co było wcześniej?O niezwykłym zakonniku z Agnone Polacy usłyszeli dzięki filmom dokumentalnym Michała Kondrata pt. "Jak pokonać Szatana" oraz "Matteo". Teraz do rąk Czytelników trafia książka opisująca losy ojca Matteo (1563-1616). Niektóre historie w niej zawarte mogą budzić wątpliwość, czy te cuda, egzorcyzmy, uzdrowienia rzeczywiście się wydarzyły. Jednak kapucyn skuteczność swojego wstawiennictwa wielokrotnie udowadniał także po swojej śmierci.

Dostępność:
chwilowy brak
Jezuita. Papież Franciszek - miękka Jezuita. Papież Franciszek - miękka
Cena: 26,32 zł

Światowy bestseller. Jedyny wywiad rzeka, jakiego udzielił obecny papież! Książka powstawała blisko trzy lata. Autorom udało się uzyskać zaufanie "ojca Bergoglio" i skłonić go do bardzo osobistych zwierzeń.

Dostępność:
chwilowy brak
Agonia Teresy Agonia Teresy
Cena: 27,63 zł

Książka jest zapisem decydujących zmagań Teresy z Lisieux w obliczu nadchodzącej śmierci. Postawa chorej zdumiewa, intryguje i porusza. Rzeczowy język autora i jego kompetencja idą w parze z nieukrywanym oczarowaniem osobą Świętej. Pozycja bezcenna dla tych, którzy chcą poznać Teresę rzeczywistą. 

"Dla mnie to książka wielkiej nadziei"

Wojciech Prus OP

Dostępność:
chwilowy brak
Jezus. Jego droga i przesłanie Jezus. Jego droga i przesłanie
Cena: 19,00 zł
szt

Kim tak naprawdę jest dla nas Jezus, jeżeli opuścimy przestrzeń dziecięcej wiary i zbyt łatwych rozwiązań?” Kto się nad tym zastanawia, musi rozpocząć swoje badania w żydowskiej Palestynie I wieku i śledzić niezwykłe życie Jezusa z Nazaretu, który zadawał chrześcijanom każdej epoki więcej pytań, niż udzielał odpowiedzi.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Mała Arabka. Życie i cuda bł. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego Mała Arabka. Życie i cuda bł. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego
Cena: 12,45 zł
szt

Maria Baouardy, zwana Małą Arabką, urodziła się w Palestynie w arabskiej rodzinie należącej do katolickiego Kościoła melchickiego. W wieku siedemnastu lat trafiła do Francji, gdzie wstąpiła do zakonu karmelitanek i przybrała imię Maria od Jezusa Ukrzyżowanego. W tym czasie zaczęła doświadczać ekstaz, wizji i lewitacji. Ujawnił się też u niej dar proroctwa oraz stygmaty. Zmarła w karmelitańskim klasztorze w Betlejem w Palestynie. Została beatyfikowana przez Jana Pawła II w 1983 roku.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Maryja. Jej życie i świadectwo Maryja. Jej życie i świadectwo
Cena: 19,00 zł
szt

Z osobą Maryi związanych jest wiele zwyczajów, tradycji i najróżniejszych form pobożności. Każde z czworga autorów spogląda na Matkę Bożą z zupełnie innej perspektywy. Czytelnik znajdzie w książce przystępną interpretację najważniejszych dotyczących Maryi tekstów biblijnych, a także rozważania na temat Jej roli jako wzoru wiary dla kobiet i mężczyzn oraz różnych form związanej na Nią pobożności.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Módl się, ufaj i nie martw się Módl się, ufaj i nie martw się
Cena: 32,30 zł

Jedna z najlepszych i najbardziej inspirujących książek o o. Pio, jakie istnieją!
Książka Diane Allen to niezwykły zbiór historii o życiu świętego z Pietrelciny. Opowiada je 40 świadków, którzy spotkali się osobiście z O. Pio, widzieli jego życie, pracowali lub mieszkali obok niego, doświadczali cudów i uzdrowień. Autorka wraz z mężem przebyła setki kilometrów, gromadząc ich relacje i świadectwa, by stworzyć opowieść o świętym, jakiej jeszcze nie było.

Dostępność:
chwilowy brak
Rozmowy duszy z Jezusem Rozmowy duszy z Jezusem
Cena: 15,89 zł
szt

Sługa Boża s. Maria Celeste Crostarosa (1696-1755), XVIII-wieczna włoska mistyczka, autorka 16 dzieł duchowych i mistycznych. Założycielka Zakonu Najświętszego Odkupiciela (Włochy, Scala, rok 1731). Neapolitanka o gorącym sercu i otwartym umyśle, mistrzyni modlitwy i radosnego życia wolą Bożą. Mniszka, która starała się „nie zaniedbać żadnego środka ani żadnej możliwości, aby Bóg był kochany przez wszystkich” i aby wszyscy już tu na ziemi odnaleźli w Nim swój „przedsionek nieba”.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Walka świętych i mistyków z demonami Walka świętych i mistyków z demonami
Cena: 13,11 zł
szt

W tej książce zostały zebrane opisy walk, jakie toczyli z demonami znani święci i mistycy, tacy jak Ojcowie Pustyni, św. Franciszek, św. Katarzyna ze Sieny, św. Brygida Szwedzka, św. Teresa od Jezusa, św. Paweł od Krzyża, św. Jan Vianney, św. Jan Bosko, św. Gemma Galgani, św. Faustyna Kowalska, św. Ojciec Pio, bł. Anna Katarzyna Emmerich czy Natuzza Etolo. Ich lektura stanowi znakomitą inspirację w naszych własnych duchowych zmaganiach, wzmagając naszą czujność wobec podstępów Złego.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jan Paweł II. Biografia Jan Paweł II. Biografia
Cena: 39,95 zł
szt

Andrea Riccardi, który znał blisko Jana Pawła II, odsłania przed nami nie tylko życie Karola Wojtyły, ale również znaczenie tego wielkiego pontyfikatu zarówno dla Polski, jak i dla świata.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nadzwyczajnie zwyczajna św. Faustyna Kowalska Nadzwyczajnie zwyczajna św. Faustyna Kowalska
Cena: 24,95 zł

Książka powstała z myślą o najmłodszych czytelnikach, którzy stają się coraz bardziej samodzielni w wierze, i o wszystkich, którzy pragną poznać historię życia św. Faustyny Kowalskiej. Jeszcze ważniejszym przesłaniem jest wprowadzenie do rozumienia kultu Bożego Miłosierdzia.

Dostępność:
chwilowy brak
Patroni najważniejsi. Modlitwy, litanie, nowenny Patroni najważniejsi. Modlitwy, litanie, nowenny
Cena: 17,56 zł

Nieraz w trudnych życiowych sprawach, kłopotach, problemach szukamy rozwiązania lub pocieszenia w modlitwie. Zebrane w tej książeczce modlitwy, litanie i nowenny pomogą nam zwrócić się do Boga za pośrednictwem świętych.

Dostępność:
chwilowy brak
Święty Jan Paweł II. Nowenna i Litania Święty Jan Paweł II. Nowenna i Litania
Cena: 3,50 zł
szt

Zwracanie się do Boga za pośrednictwem osób, o których wiemy, że już przeszły do nowego życia w Domu Ojca, napełnia nas nadzieją i mobilizuje do korzystania z przykładu obranej przez nich drogi.Ta nowenna i towarzyszące jej modlitwy mają przede wszystkim na celu ułatwienie wyrażenia Panu naszej wdzięczności za wielki dar, jakim był papież Jan Paweł II.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jan Paweł II – Benedykt XVI – Franciszek, O życiu konsekrowanym Jan Paweł II – Benedykt XVI – Franciszek, O życiu konsekrowanym
Cena: 13,20 zł

Publikacja ta składa się z wybranych wypowiedzi dotyczących życia konsekrowanego papieży Jana Pawła II, Benedykta XVI oraz Franciszka. Pochodzą one nie z dokumentów, ale z przemówień czy homilii adresowanych wprost lub pośrednio do osób realizujących chrześcijańskie powołanie w życiu konsekrowanym albo przygotowujących się do tego rodzaju poświęcenia Bogu.

Dostępność:
chwilowy brak
Papież Jan XXIII. Droga do świętości Papież Jan XXIII. Droga do świętości
Cena: 28,41 zł
szt

Nazywany był „dobrym papieżem Janem”, „Janem Uśmiechniętym” i „Janem Pokornym”. Beatyfikowany w 2000 roku przez papieża Jana Pawła II, zapisał się w sercach wiernych jako osoba o wielkim duchu, pełna miłości bliźniego i żywej wiary. Papież Jan XXIII zasłynął zwołaniem przełomowego II Soboru Watykańskiego. Jaki był naprawdę?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl