Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci


Świadectwa i wywiady

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Radykalni. Z Budzym, Dzikim, Maleo i Stopą rozmawia Marcin Jakimowicz Radykalni. Z Budzym, Dzikim, Maleo i Stopą rozmawia Marcin Jakimowicz
Cena: 10,50 zł
szt

Kilkadziesiąt tysięcy ludzi w Polsce przeczytało już o nieoczekiwanych nawróceniach na katolicyzm znanych muzyków polskiej niezależnej sceny rockowej.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jego śladami Co by zrobił Jezus? Jego śladami Co by zrobił Jezus?
Cena: 18,30 zł
szt

Historia pewnej parafii w amerykańskim miasteczku, której pastor zachęca parafian do zadawania sobie pytania „Co by zrobił Jezus?” przed podjęciem każdej życiowej decyzji. To poszukiwanie Bożej woli w codziennym życiu prowadzi do wielu niespodziewanych konsekwencji.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Ksiądz też człowiek Ksiądz też człowiek
Cena: 19,00 zł
szt

Trzy postaci – charakterne, mocne, a przy tym wiarygodne. Zahartowane w tym, co ludzkie. Kapłani z pasją, których widać nie tylko przy ołtarzu, ale i na boisku piłkarskim, ulicy, w maratonie, skateparku. Szczerzy w tym, co robią.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Miłość bez granic. Niezwykła historia miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody Miłość bez granic. Niezwykła historia miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody
Cena: 33,70 zł 44,90 zł
szt

Urodzony bez rąk i nóg Nick Vujicic przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i prowadzi aktywne życie, które sam określa jako „obłędnie szczęśliwe”.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Poszukujący, poszukiwani Poszukujący, poszukiwani
Cena: 15,00 zł
szt

Niniejszy zbiór reportaży to opowieści o ludziach poszukujących i poszukiwanych. Część z nich żyła w przeszłości, inni stąpają do dziś po ziemi. Punktem wyjścia do spotkania z nimi są różne miejsca, w których dane mi było przebywać.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Miłość Tomasz Budzyński Miłość Tomasz Budzyński
Cena: 35,11 zł

Przez wiele lat karmiłem się różnymi rzeczami, gnozą, buddyzmem Zen - to mnie fascynowało. Ale to nie dawało mi życia. Wciąż byłem nieszczęśliwy. To Chrystus dał mi życie, wygnał ze mnie demona, uzdrowił mnie i wskrzesił do prawdziwego życia - doświadczyłem tego, widziałem to wszystko, widziałem, jak uwolnił moją żonę.

Dostępność:
chwilowy brak
Bóg jest piękniejszy od diabła. Duchowy testament Bóg jest piękniejszy od diabła. Duchowy testament
Cena: 24,95 zł
szt

Najsłynniejszy egzorcysta świata przekazuje na nasze ręce swój duchowy testament. Ks. Gabriele Amorth  zawsze pisze konkretnie, rzeczowo i nie boi się odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jestem Drugi. Autentyczne historie. Odmienione losy Jestem Drugi. Autentyczne historie. Odmienione losy
Cena: 30,70 zł
szt

Wiele historii. Jedno niezwykłe zakończenie. Zawodowy baseballista. Pastor z Tennessee. Gwiazda reality show. Samotna matka. Muzyk rockowy z multiplatynowymi płytami w dorobku. Co te osoby mają ze sobą wspólnego? Wszystkie sięgnęły dna. I wszystkie się od niego odbiły.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nie daj się gnębić (Nick Vujicic) Nie daj się gnębić (Nick Vujicic)
Cena: 33,15 zł
szt

Jak skutecznie bronić się przed poniżaniem, zastraszaniem, dręczeniem i innymi formami przemocy rówieśniczej.
Bez rąk, bez nóg, bez możliwości obrony – jako nastolatek Nick Vujicic był często na celowniku szkolnych i podwórkowych dręczycieli.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Rodzice Prezydenta Rodzice Prezydenta
Cena: 27,71 zł
szt


„Skoro nasz syn został wybrany prezydentem, to znaczy, że jako rodzice mamy obowiązek o nim mówić. Podobnie o naszej rodzinie. Po to, by ludzie wiedzieli, skąd wywodzi się Andrzej Duda, co jest dla niego istotne, jaki system wartości wyznaje. Polacy mają do tego prawo”.
/fragment/
 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zakazany Bóg Zakazany Bóg
Cena: 33,15 zł
szt

Jak wielka może być nienawiść do wiary, jak rodzi się antyreligijny obłęd, do czego zdolni są ci, którzy mu ulegli?
Jak wielka jest miłość, która pozwala przebaczyć oprawcom, jak dojrzewa się do męczeństwa, by uznać je za dar, kim są ci, którzy mieli siłę, by oddać życie za wiarę?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Kiedy Bóg puszcza do ciebie oko Kiedy Bóg puszcza do ciebie oko
Cena: 28,40 zł

Wielu z nas ma niepodważalne dowody na ciągłą obecność Boga w trudnych chwilach, gdy pozornie błahe wydarzenie przez niezwykły szczegół staje się Bożym znakiem. Powinniśmy się dobrze zastanowić, zanim nazwiemy coś „zwykłym zbiegiem okoliczności”.


Dostępność:
chwilowy brak
Nie mam nic do stracenia Nie mam nic do stracenia
Cena: 41,72 zł
szt

Jeden człowiek, kilkadziesiąt lat historii polskiego Kościoła. Wielkie marzenie o małej plebanii na Suwalszczyźnie. Niezwykle bliska relacja z Ojcem Świętym Janem Pawłem II, udokumentowana nigdy niepublikowanymi listami.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Życie między pustyniami Życie między pustyniami
Cena: 29,92 zł
szt

Od pewnego czasu jesteśmy świadkami umierania chrześcijaństwa w Syrii. W miejscu, gdzie się ono rodziło i gdzie działali Apostołowie, krew męczenników - jak nigdy wcześniej - zrasza pustynne obszary tego kraju. Oto opowieść o wspólnocie Kościoła, której życie toczy się wśród zniszczeń, spowodowanych pożogą wojenną.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Moje życie w bliskości Ojca Pio Moje życie w bliskości Ojca Pio
Cena: 32,30 zł
szt

Dziennik napisany przez Cleonice Morcaldi to jedno z najcenniejszych źródeł poznania niezwykłej osoby św. Ojca Pio z Pietrelciny. Ich bezpośrednia znajomość rozpoczęła się od listu Cleonice do Ojca Pio z prośbą o pomoc w sprawdzianie z pedagogiki, potem przerodziła się w głęboką więź duchową.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wyrwani z niewoli Wyrwani z niewoli
Cena: 23,75 zł
szt

Dawno, dawno temu żyło sobie dwóch chłopaków. Byli do siebie trochę podobni, mimo że nie znali siebie i mieszkali w zupełnie innym miejscu. Łączyło ich pragnienie bycia wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości
Cena: 24,99 zł

Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, od ponad dwudziestu lat modli się we wspólnocie Kościoła. Doświadczył wielu wzlotów i kryzysów wiary, jednak niedawno w jego życiu nastąpił przełom. Przełom w sposobie myślenia o Panu Bogu. 

Dostępność:
chwilowy brak
Silniejszy od nienawiści Silniejszy od nienawiści
Cena: 24,99 zł

Wstrząsająca autobiografia człowieka, który umiał wyzwolić się z zaklętego kręgu nienawiści i przemocy. Katowany przez ojca, trafił do domu poprawczego, a potem - mając kilkanaście lat - żył na ulicy. Mimo to, dzięki własnemu uporowi i pomocy ludzi związanych z Arką Jeana Vaniera całkowicie zmienił swoje życie.

Dostępność:
chwilowy brak
Twoje słowo jest lampą dla moich stóp Twoje słowo jest lampą dla moich stóp
Cena: 21,50 zł

Ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu, założyciele Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, zebrali i opisali niezwykłe i poruszające świadectwa ludzi doświadczonych poniżającą mocą zła. To historie tych, którzy znaleźli się na samym dnie, lecz za sprawą działania Bożej miłości odzyskali upragnioną wolność. Dodatkowym bogactwem tej książki są refleksje autorów inspirowane słowami świętej Siostry Faustyny i świętego Jana Pawła II.

Dostępność:
chwilowy brak
Trzy minuty dla życia. Od hard rocka do Jezusa Trzy minuty dla życia. Od hard rocka do Jezusa
Cena: 25,56 zł
szt

Autor, który ma za sobą wiele lat wędrówki, niniejszą książką daje świadectwo sekwencji wydarzeń i spotkań, które wytyczyły jego drogę. Narkotyki, zdrady, życie na krawędzi… I chociaż igrał z ogniem i upadł na samo dno, pewnego dnia odkrył, że Bóg przez cały czas jest przy nim, że cierpi wraz z nim i że zawsze chce tylko jednego: aby Stephan odnalazł szczęście.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu. Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu.
Cena: 33,16 zł
szt

Miliony ludzi na całym świecie rozpoznają uśmiechniętą twarz Nicka Vujicica. Nick urodził się bez rąk i nóg, jednak przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i prowadzi dziś życie, które sam określa jako „obłędnie szczęśliwe”. Jest jednym z najsłynniejszych współczesnych mówców motywacyjnych.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń + Niezwyciężony! Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń + Niezwyciężony!
Cena: 68,88 zł

W pakiecie taniej Nick Vujicic Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń + Niezwyciężony!

Miliony ludzi na całym świecie rozpoznają uśmiechniętą twarz Nicka Vujicica. Nick urodził się bez rąk i nóg, jednak przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i prowadzi dziś życie, które sam określa jako „obłędnie szczęśliwe”...

Dostępność:
chwilowy brak
Boże marzenie Boże marzenie
Cena: 29,90 zł
szt

Historia wspólnoty Przymierze Miłosierdzia. Pozwól mi iść poszukać brata, który się zagubił. Jutro może być za późno! /fragment/. Ubóstwo, przestępczość, zaklęty krąg nałogów… i dwóch zapalonych mocą Bożego Miłosierdzia duchownych - ojcowie Henrique Porcu i Antonello Cadeddu – którzy dostrzegając ten ogrom zła, trawiącego ludzkie dusze, zdecydowali się na brawurowe przedsięwzięcie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Bóg jest ekstremalnie dobry Bóg jest ekstremalnie dobry
Cena: 24,50 zł

Płyta „BÓG jest ekstremalnie DOBRY” łączy w sobie serię starannie dobranych wykładów, będących inspiracją do podjęcia nowej jakości życia, które jest dostępne dla każdego człowieka poprzez osobistą relację z Bogiem. Zobacz, co zostało nam obiecane w Biblii. Posłuchaj świadectw tych, którzy zdecydowali się Mu zaufać. I zbuduj z Nim swoją własną historię.

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl