Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci


Rodzina i wychowanie

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Bóg jest dobry Bóg jest dobry
Cena: 10,00 zł
szt

W książeczce znalazły się znane sceny biblijne – z rysunkami i krótkimi opisami, zachęcającymi do wspólnego czytania i rozmów z rodzicami czy katechetami. Dzięki możliwości pokolorowania każdej ze scen, maluch stworzy swoją własną, indywidualną książkę o Bożej dobroci i miłości.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jak zbudować dom... - audiobook Jak zbudować dom... - audiobook
Cena: 33,00 zł
szt

Jak zbudować dom tętniący życiem, stać się bohaterem dla swoich dzieci
i sprawdzić, by ona oszalała z radości?Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Być mądrą mamą Być mądrą mamą
Cena: 22,00 zł
szt


W momencie poczęcia dziecka Stwórca powierza nam, rodzicom, kobiecie i mężczyźnie, dar szczególny. Mamy się nim nie tylko opiekować, ale także pomóc rozwinąć wszystko to, co zostało w nim zdeponowane przez Boga Stwórcę, oraz nauczyć go wielu nowych umiejętności i dobrego zarządzania własnym życiem. 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Granice w życiu nastolatków - III Wydanie Granice w życiu nastolatków - III Wydanie
Cena: 24,64 zł

 Kiedy mówić TAK, jak mówić NIE. Wiek dorastania to burzliwy okres życia zarówno dla nastolatka, jak i jego rodziców. Dr John Townsend jest psychologiem, specjalistą w dziedzinie wychowywania, a jego spostrzeżenia i wskazówki pomogą ci nauczyć nastolatka odpowiedzialności za swoje czyny, postawy i emocje.

Dostępność:
chwilowy brak
Moc błogosławieństwa ojca Moc błogosławieństwa ojca
Cena: 16,72 zł
szt

 Ojcowie wywierają potężny wpływ na życie swoich dzieci. Co zrobić, aby był to dobry wpływ? Poznaj siłę autorytetu ojca, moc wypowiadanych przez niego słów, a w szczególności słów błogosławieństwa. Odkryj znaczenie osobistego przykładu i potrzebę duchowego ojcostwa.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Tato, jakiego potrzebują twoje dzieci Tato, jakiego potrzebują twoje dzieci
Cena: 19,90 zł

 Jestem przekonany, że jednym z powodów, dla których Bóg daje nam – w różnym wieku – dzieci, jest pomóc nam uczyć się doceniać w życiu wartość drobnych nieskomplikowanych rzeczy. Patrząc z perspektywy wieczności, co moglibyśmy zrobić lepszego niż spędzić czas z synem lub córką w ogrodzie...

Dostępność:
chwilowy brak
Wzmocniony rodzic, wzmocniony nauczyciel 2012 - CD MP3 Wzmocniony rodzic, wzmocniony nauczyciel 2012 - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

Wykłady dotyczą tematów, z którymi najczęściej borykają się rodzice, wychowawcy oraz nauczyciele nastolatków. Mówcy tej konferencji w przystępny sposób przybliżają świat nastolatka, by pomóc zrozumieć m.in. bunt wieku nastoletniego.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wzmocniony rodzic, wzmocniony nauczyciel 2013 - CD MP3 Wzmocniony rodzic, wzmocniony nauczyciel 2013  - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

Na tej konferencji wykładowcy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, które w praktyczny sposób mogą pomóc młodzieży: jak budować relacje z rodzicami i zdrowe relacje z rówieśnikami. Wykłady dotyczą również kwestii tożsamości płciowej...

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Królestwo - gra planszowa Królestwo - gra planszowa
Cena: 109,00 zł
szt

Zagraj z nami nową grę planszową: "Królestwo". Nie można żyć dla siebie, ale dla innych. Trzeba więcej rozdawać niż posiadać. Przejdź przez wiele innych prób, pokonaj trudną drogę, przeciśnij się przez ciasną bramę i spróbuj dotrzeć do Niebieskiego Królestwa.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
48 godzin
Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? czyli jak wychować dziecko w wierze i nie zwariować Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? czyli jak wychować dziecko w wierze i nie zwariować
Cena: 23,70 zł
szt

Jak kształtować wiarę dziecka, aby nie stała się ona tylko przykrym obowiązkiem? Jak zachować duchowy wymiar sakramentów mimo ich świeckiej otoczki? Co zrobić, żeby dziecko nie nudziło się na mszy?


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Usiądź do stołu z Jezusem, czyli po co chodzimy w niedzielę do kościoła Usiądź do stołu z Jezusem, czyli po co chodzimy w niedzielę do kościoła
Cena: 15,84 zł
szt

Szukasz odpowiedzi na niedzielne pytanie Twojej pociechy: Po co mam iść do kościoła? A może w głębi serca sobie też zadajesz to pytanie i masz trudności w wyjaśnieniu dziecku, czym jest Msza Święta? Ta książeczka Ci pomoże. Proponuje niezwykłą metodę – „przenosi” Mszę Świętą poza mury kościoła i umieszcza w kontekście znanych Ci wydarzeń biblijnych: wyjścia Izraela z Egiptu i ostatnich dni życia Pana Jezusa.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
KLASYCZNE WYCHOWANIE. 8 nowoczesnych zasad tradycyjnego wychowania KLASYCZNE WYCHOWANIE. 8 nowoczesnych zasad tradycyjnego wychowania
Cena: 36,90 zł
szt

Rewelacyjny przewodnik po sztuce wychowania, ukazujący doskonałą alternatywę wobec „bezstresowych” metod wychowawczych. Jeśli pragniesz pomóc swojemu dziecku stać się człowiekiem dojrzałym i szczęśliwym, ta książka jest właśnie dla ciebie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Boże Narodzenie. Rodzinne święta Boże Narodzenie. Rodzinne święta
Cena: 5,00 zł
szt

Proponowana książeczka to przewodnik po Świętach Bożego Narodzenia, w którym znajdziemy przypomnienie powodu, dla którego świętujemy Narodzenie Pańskie, a także wyjaśnienie bożonarodzeniowych symboli i tradycji.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Ze wszystkich sił - film DVD Ze wszystkich sił - film DVD
Cena: 25,52 zł
szt

Julien, jak każdy nastolatek, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jestem na Mszy Świętej. Tajemnica Eucharystii Jestem na Mszy Świętej. Tajemnica Eucharystii
Cena: 11,86 zł

Książeczka ta jest przewodnikiem po sakramencie Eucharystii.Zwraca uwagę na zawarte w Mszy Świętej słowa, gesty, symbole i znaki.Tłumaczy ich sens.Prowadzi młodego czytelnika dyskretnie, krok po kroku, ku rozjaśnieniu tej boskiej tajemnicy.Daje mu wiedzę, pozwalającą dojrzewać w wierze.

o. Romuald Jędrejko OP

Dostępność:
chwilowy brak
Mocne matki, mocni synowie Mocne matki, mocni synowie
Cena: 33,36 zł

W chwili, gdy matka trzyma w objęciach nowo narodzonego synka, jego oczy mówią jej, że stanowi dla niego cały świat. Jednak często dorastający chłopiec, który jej potrzebuje, jednocześnie ją od siebie odpycha.

Dostępność:
chwilowy brak
Aktywni razem Aktywni razem
Cena: 24,99 zł

Dziecko to nie koniec świata! Kochasz swoje dziecko nade wszystko, ale zdarza Ci się z sentymentem wracać do szalonych czasów, gdy nie byłaś jeszcze mamą/ nie byłeś jeszcze tatą? Chcesz być blisko dzieci, a równocześnie nie rezygnować ze swoich pasji? Ważne jest dla Ciebie, by spędzać z nimi czas w interesujący sposób, stymulując ich rozwój emocjonalny, intelektualny i fizyczny?Ewa Świerżewska od lat jest wzorem dla wszystkich aktywnych rodziców.

Dostępność:
chwilowy brak
Rady dla młodego dżentelmena Rady dla młodego dżentelmena
Cena: 20,81 zł
szt

Jeśli jest się księciem w dzisiejszym świecie, trzeba być też księciem w swoim sercu i w swoich działaniach.Książęcy tytuł nie znaczy obecnie zbyt wiele. O szlachectwie, honorze i klasie mężczyzny decydują dziś już tylko jego czyny. Kiedy Alexi Lubomirski wziął po raz pierwszy na ręce swojego syna, zdecydował, że chce mu przekazać, jak żyć godnie i pięknie.Wówczas napisał właśnie ten unikatowy przewodnik po życiu dla młodych dżentelmenów.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Skarb pokoleń Skarb pokoleń
Cena: 29,90 zł
szt

Jak sprawić, aby dzieci wybrały nasze wartości. Weź odpowiedzialność za kolejne pokolenia „Albowiem nadał On w Jakubie przykazania i ustanowił Prawo w Izraelu, aby to, co zlecił naszym ojcom, podawali swym synom” (Ps 78, 5). Gdyby prorocy nie przekazywali  dalej skarbu swojej mądrości, zmarnowaliby depozyt wiary. W Piśmie Świętym Bóg mówi wyraźnie, że troska rodziców o chrześcijańskie wychowanie dzieci to gwarancja przetrwania najważniejszych wartości.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Silne dzieci potrzebują silnych rodziców Silne dzieci potrzebują silnych rodziców
Cena: 15,89 zł
szt

Celem książki jest wzmocnienie poczucia własnej wartości rodziców jako wychowawców, ułatwienie wzajemnego zrozumienia i komunikacji w rodzinie.
Rodzice uczą się budować pozytywny rodzicielski autorytet bez konieczności sięgania po kary fizyczne czy zranienia psychiczne. Podkreślone są również prawa i potrzeby dzieci – stworzenie im w rodzinie możliwości współdecydowania, przez co rozwija się ich kreatywność i wdraża je do odpowiedzialności.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Dotknąć serca dziecka a nawet nastolatka- audiobook CD Dotknąć serca dziecka a nawet nastolatka- audiobook CD
Cena: 17,20 zł
szt

O czym jest ten audiobook: Często spotykam zmartwionych rodziców, którzy mówią: „Nasze pociechy nie tylko stukają palcami w ekran smartfona, grając w coś lub spędzając każdą wolną chwilę ze znajomymi na Facebooku. One po prostu żyją już w całkiem innym, swoim świecie”. Czy zatem my, rodzice jesteśmy jeszcze w stanie odnaleźć nasze dzieci w tej ich nowoczesnej rzeczywistości?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Dzielny urwis. Jak wychować syna? Dzielny urwis. Jak wychować syna?
Cena: 29,18 zł

Książka stanowi poradnik ukazujący rodzicom i wychowawcom, jak wychować chłopca na silnego i kierującego się wartościami mężczyznę. Autorzy odwołują się zarówno do współczesnych odkryć neurobiologicznych, jak i drogowskazów zapisanych w Biblii. Wyniki pochodzące z tych na pozór odległych od siebie dziedzin okazują się zadziwiająco zbieżne.

Dostępność:
chwilowy brak
Ojcowska miłość Ojcowska miłość
Cena: 27,55 zł
szt

Ojcowska miłość
czyli jak relacja z ojcem wpływa na samopoczucie dziecka i rozwój jego osobowości
Tata, który jest dostępny, ma w sobie dużą otwartość, i który zadaje dzieciom pytania, rozwija wspólne zainteresowania, wkłada wysiłek w rozwój przyjaźni i dba o to, by rodzina wytworzyła wspólne tradycje, jest na dobrej drodze do tego, by przybliżać dzieciom obraz naszego Ojca w Niebie. Taki mężczyzna jest zarówno ojcem, jak i przyjacielem swoich dzieci.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Święte małżeństwo Święte małżeństwo
Cena: 37,91 zł
szt

Napisano już setki poradników o tym, jak budować „szczęśliwe małżeństwo”. Ale czy Bóg rzeczywiście ustanowił małżeństwo przede wszystkim po to, by uczynić nas szczęśliwymi, czy może raczej… świętymi?

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl