Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Psychologia i relacje.
Księgarnia Przystanek Jezus chce zaproponować Wam interesujące oraz pobudzające do refleksji lektury z zakresu psychologii. Poruszany w nich temat duchowości oraz bycia osobą świadomą to sposób na zrozumienie własnej egzystencji. Psychologia należy do niezwykle szerokich zagadnień, w naszej bazie możecie odnaleźć książki dotyczące budowania relacji, rozumienia zmian, inteligencji emocjonalnej czy pozytywnym myśleniu.

Psychologia i relacje

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Granice w życiu nastolatków - III Wydanie Granice w życiu nastolatków - III Wydanie
Cena: 24,64 zł

 Kiedy mówić TAK, jak mówić NIE. Wiek dorastania to burzliwy okres życia zarówno dla nastolatka, jak i jego rodziców. Dr John Townsend jest psychologiem, specjalistą w dziedzinie wychowywania, a jego spostrzeżenia i wskazówki pomogą ci nauczyć nastolatka odpowiedzialności za swoje czyny, postawy i emocje.

Dostępność:
chwilowy brak
Wzmocniony rodzic, wzmocniony nauczyciel 2012 - CD MP3 Wzmocniony rodzic, wzmocniony nauczyciel 2012 - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

Wykłady dotyczą tematów, z którymi najczęściej borykają się rodzice, wychowawcy oraz nauczyciele nastolatków. Mówcy tej konferencji w przystępny sposób przybliżają świat nastolatka, by pomóc zrozumieć m.in. bunt wieku nastoletniego.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wzmocniony rodzic, wzmocniony nauczyciel 2013 - CD MP3 Wzmocniony rodzic, wzmocniony nauczyciel 2013  - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

Na tej konferencji wykładowcy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, które w praktyczny sposób mogą pomóc młodzieży: jak budować relacje z rodzicami i zdrowe relacje z rówieśnikami. Wykłady dotyczą również kwestii tożsamości płciowej...

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Przezwyciężyć lęki. Obudź orła, który jest w tobie Przezwyciężyć lęki. Obudź orła, który jest w tobie
Cena: 24,90 zł

Joël Pralong w prostych słowach zaprasza nas, abyśmy odważnie wyruszyli w podróż do swojego wnętrza, zmierzyli się z paraliżującym nas strachem czy wręcz – odważyli się na… lęk, z ufnością dziecka powierzyli swoje zranienia, obawy i niepokoje Bogu.

Dostępność:
chwilowy brak
KLASYCZNE WYCHOWANIE. 8 nowoczesnych zasad tradycyjnego wychowania KLASYCZNE WYCHOWANIE. 8 nowoczesnych zasad tradycyjnego wychowania
Cena: 36,90 zł
szt

Rewelacyjny przewodnik po sztuce wychowania, ukazujący doskonałą alternatywę wobec „bezstresowych” metod wychowawczych. Jeśli pragniesz pomóc swojemu dziecku stać się człowiekiem dojrzałym i szczęśliwym, ta książka jest właśnie dla ciebie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Boży poradnik antydepresyjny  Boży poradnik antydepresyjny
Cena: 10,00 zł

Słowa Jezusa dzieją się dzisiaj! On zajmuje się teraźniejszością! Bóg nie przyjdzie do Ciebie kiedyś! On przychodzi teraz i tu, gdzie jesteś!
 Książka dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni w codzienności.

Dostępność:
chwilowy brak
O dziecku, które odwróciło się na pięcie O dziecku, które odwróciło się na pięcie
Cena: 28,08 zł
szt

Dziś wielkim problemem społecznym jest dehumanizacja życia poczętego. Autorka – psycholog specjalizująca się w psychologii stresu, zwłaszcza w radzeniu sobie ze stresem traumatycznym – pragnie to zmienić.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Lider. Papiez Franciszek Lider. Papiez Franciszek
Cena: 29,17 zł
szt

Papież Franciszek. Lider, który przewodzi 1,2 miliarda ludzi na świecie. Zdobył światowe uznanie dzięki rewolucyjnemu podejściu do przywództwa. Cieszy się niegasnącą popularnością i codziennie zmienia naszą rzeczywistość. Na czym polega efekt Franciszka?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
RÓWNOWAGA. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym w 14 dni RÓWNOWAGA. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym w 14 dni
Cena: 28,95 zł
szt

Poznaj skuteczny, sprawdzony w działaniu, program radzenia sobie ze stresem! Uwolnij się od zmęczenia, wypalenia, przygnębienia, nadwagi i problemów zdrowotnych, które powoduje długotrwały stres!  Stres przyczynia się do powstania 95% wszystkich chorób. Ale w dzisiejszym świecie nie sposób go uniknąć. Dlatego trzeba nauczyć się właściwych reakcji na stres.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Mój trener nazywa się Jezus Mój trener nazywa się Jezus
Cena: 14,95 zł

Po bestsellerowym poradniku Carla Nestiego Mój psycholog nazywa się Jezus, przyszedł czas na to, aby autor wykorzystał dziedzinę życia, którą zna najlepiej, czyli sport. Znany włoski dziennikarz sportowy, który ma doskonały dar analizowania różnych aspektów życia człowieka wierzącego, znów daje nam do ręki perełkę. Jego porady są jak taktyka zaczerpnięta z tajnego dzienniczka trenera, pilnie strzeżona jak skarb.

Dostępność:
chwilowy brak
Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?  Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?
Cena: 28,22 zł
szt

Jak rozplątać trudne relacje - z małżonkiem, dzieckiem, rodzicem, szefem, sąsiadem - robiąc to, co Jezus.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Być kobietą Być kobietą
Cena: 27,55 zł
szt

Kobiety nigdy się nie wyzwolą, próbując upodobnić się do mężczyzn. Inną, choć niełatwą drogą, mogą osiągnąć bardzo wiele. Kluczem do tego jest akceptacja naszej kobiecości, uświadomienie sobie, że jest ona czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym.
Pewnemu mężczyźnie w sile wieku zadano pytanie: „Jaka jest tajemnica tego, że żyje pan w takiej zgodzie z samym sobą?”. Odparł bez wahania: „To proste: moja żona żyje w zgodzie z samą sobą”. Mąż może zaakceptować swoją męskość, jeśli żona zaakceptuje swoją kobiecość.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o seksualności Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o seksualności
Cena: 33,15 zł

Ktoś prędzej czy później powie o seksie Twoim dzieciom… czy nie uważasz, że powinieneś to być Ty?
Dr John Chirban, uznany psycholog z Harvardu, z humorem, zrozumieniem i za pomocą życiowych przykładów pomaga rodzicom poradzić sobie z tematem seksualności, prowadząc ich przez jej wszystkie etapy – od dzieciństwa, przez lata młodzieńcze, ku dorosłości. Na podstawie naukowych badań i lat doświadczeń w pracy klinicznej oferuje narzędzia, które umocnią relację między rodzicami a dziećmi.

Dostępność:
chwilowy brak
Miłość i szacunek w rodzinie Miłość i szacunek w rodzinie
Cena: 33,16 zł
szt

Dr Eggerichs wierzy, że dobre funkcjonowanie każdej rodziny powinno opierać się na tych dwóch krótkich założeniach. W swoim bestsellerze Miłość i szacunek w rodzinie autor wyjaśnia, że zwykle konflikty rodzinne narastają z powodu „rodzinnego błędnego koła”, czyli wtedy, gdy dzieci nie respektują swoich matek i ojców, a rodzice nie okazują dzieciom wystarczająco dużo miłości.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Druga strona chaosu. Jak przejść przez huragan zmian Druga strona chaosu. Jak przejść przez huragan zmian
Cena: 23,75 zł
szt

Miałaś satysfakcjonująca pracę, a teraz jesteś bezrobotna? Zdobywałaś kolejne szczeble kariery, a teraz siedzisz w domu z maleńkim dzieckiem i nie potrafisz odnaleźć się w tej nowej sytuacji? Twój dom jeszcze niedawno był pełen dzieci, a teraz wszystkie dorosły i wyfrunęły z rodzinnego gniazda? Goniłaś marzenia, a doświadczyłaś rozczarowania? Margaret Silf patrzy na huragan zmian z perspektywy chrześcijańskiej.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Ile znaczy tata. Trwały ślad, który ojciec zostawia w życiu córki Ile znaczy tata. Trwały ślad, który ojciec zostawia w życiu córki
Cena: 29,18 zł
szt

Każdy ojciec doświadczył kiedyś w swoim życiu dojmującego poczucia, że jego córka to istota z innej planety i kompletnie nie jest w stanie przewidzieć czy zrozumieć jej reakcji. Często niestety budzi to w nim chęć pozostawienia wychowania córki w rękach żony, która, jak mu się wydaje, chyba najlepiej wie, jak pomóc w rozwoju innej przedstawicielce rodzaju żeńskiego. Kevin Leman dowodzi, że to karygodny błąd, ponieważ relacja z ojcem jest fundamentalna dla kształtowania się osobowości dziewczynki.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jak sobie radzic z życiową tragedią Jak sobie radzic z życiową tragedią
Cena: 16,31 zł
szt

Jak sobie radzić z życiową tragedią to książka dla ludzi przeżywających osobiste tragedie, dotkliwe zranienia i bolesne wyzwania. Zawiera cenne wskazówki, jak radzić sobie w smutku, zaakceptować żałobę oraz przeżyć trudny czas i nauczyć się żyć od nowa.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Klucz do zrozumienia relacji rodzice – dzieci Klucz do zrozumienia relacji rodzice – dzieci
Cena: 22,57 zł

Yves Boulvin przekonuje nas, że bycia rodzicem można się nauczyć. W swojej książce przedstawia najważniejsze zasady udanego wychowania dzieci: umiejętność słuchania, czułość, szacunek, stanowczość, zdolność do określania granic, przekazywanie podstawowych wartości, dostosowanie się do wieku dziecka, rozmowa…

Dostępność:
chwilowy brak
Kobieta i mężczyzna. O mistyce ciała Kobieta i mężczyzna. O mistyce ciała
Cena: 32,60 zł
szt

Fabrice Hadjadj pokazuje, że sama rzeczywistość płci jest bardziej uduchowiona niż wiele uczonych dysput i naszych wyobrażeń na jej temat. Z wnikliwością analizuje zależność między płciowością a duchowością, udowadniając, że relacja fizyczna i duchowa są ze sobą ściśle powiązane.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Psychologia modlitwy. Spojrzenie naukowe Psychologia modlitwy. Spojrzenie naukowe
Cena: 57,68 zł

Psychologia modlitwy przynosi wiele odpowiedzi na pytania, które tę wyjątkową dla życia religijnego czynność traktują w sposób ściśle naukowy. Nowe podejście? Poniekąd. Praca jest bowiem wynikiem wieloletnich i niezwykle wnikliwych dociekań, a także przeglądem empirycznych badań nad modlitwą. Bo mało kto wie, że ów temat fascynuje naukowców od kilku już dekad.

Dostępność:
chwilowy brak
Punkty orientacyjne. Odkrywcza wyprawa w głąb siebie Punkty orientacyjne. Odkrywcza wyprawa w głąb siebie
Cena: 30,93 zł

Książka Margaret Silf jest zbiorem punktów orientacyjnych w wędrówce serca. Wyrosła z osobistego doświadczenia modlitwy i życia autorki zainspirowanej praktycznym zgłębianiem myśli św. Ignacego Loyoli.

Dostępność:
chwilowy brak
Temperatura wrzenia. Jak zrozumieć gniew mężczyzn? Temperatura wrzenia. Jak zrozumieć gniew mężczyzn?
Cena: 27,59 zł

Autorzy obalają mity narosłe wokół prawdziwej męskości. Uświadamiają nam, jak wielu mężczyzn na co dzień zmaga się z wewnętrznym gniewem, który niespodziewanie daje o sobie znać w postaci wybuchów wściekłości i agresywnych zachowań.

Dostępność:
chwilowy brak
Rozwiedzeni wciąż kochają Rozwiedzeni wciąż kochają
Cena: 25,92 zł

Książka "Rozwiedzeni wciąż kochają" pomaga osobom, które doświadczyły niepowodzenia małżeńskiego w odzyskaniu swojego ludzkiego powołania do miłości i pełnego miejsca w Kościele. Autor zwraca się nie tylko do osób rozwiedzionych, ale również do szerokiego grona odbiorców, aby pomóc im zrozumieć słowa Kościoła w tej trudnej, bolesnej i delikatnej sprawie, jaką jest rozwód.

Dostępność:
chwilowy brak
Droga wewnętrznego uzdrowienia Droga wewnętrznego uzdrowienia
Cena: 27,28 zł

Różnie reagujemy na zranienia: te, które potrafiliśmy odpowiednio przeżyć, pozwalają nam wzrastać; skrywane, pozostają aktywne bez naszej wiedzy i wypaczają nasze zachowania; zakażone, prowadzą w złym kierunku. Uzdrowienie wymaga powrotu do przeżyć z dzieciństwa i uświadomienia sobie sposobu, w jaki mogło dojść do zranienia.

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl