Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Pozostałe

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Świat ikony Świat ikony
Cena: 17,50 zł

Książka skierowana do wszystkich, których interesuje dziedzictwo ikonograficzne chrześcijańskiego Wschodu. Autorka stawia sobie za zadanie oddzielenie w malarstwie religijnym Kościoła prawosławnego tego, co jest nośnikiem teologii i Dobrej Nowiny, od tego, co jest mierna dekoracją.
 

Dostępność:
chwilowy brak
Bitwa pod Grunwaldem Bitwa pod Grunwaldem
Cena: 67,76 zł

Bitwa pod Grunwaldem to gra strategiczna, która szkoli taktykę i rozbudza historyczną pasję. Do dyspozycji będziesz miał wojsko składające się z różnych jednostek (piechota, jazda, kusznicy, dowództwo). Kręcąc kołem dowodzenia wyznaczysz rodzaj ruchu i rozpoczniesz bitwę!

Dostępność:
chwilowy brak
Dzieci Świata Dzieci Świata
Cena: 25,52 zł

Dzieci Świata - to propozycja gry dla całej rodziny. Poznaj Dzieci z wszystkich kontynentów.


Dostępność:
chwilowy brak
Inspire – uczynki miłosierdzia Inspire – uczynki miłosierdzia
Cena: 59,00 zł

Gra INSPIRE pozwala odkryć na nowo uczynki miłosierdzia. Uwrażliwia na potrzeby ludzi nas otaczających i proponuje sposoby udzielania im pomocy. Karty do gry tworzą duża planszę, po której poruszamy się znacznikami i spotykamy osoby potrzebujące.

Dostępność:
chwilowy brak
Odkryj Wawel Odkryj Wawel
Cena: 74,80 zł
szt

Przenieś się w czasy Zygmunta I Starego na Zamek Królewski na Wawelu. Poznaj Wawel dzięki jego niezwykłym mieszkańcom. Na planszy będziesz poruszał się po polach z najważniejszymi komnatami Zamku Królewskiego.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Pax et Bonum Pax et Bonum
Cena: 51,92 zł

Przeżyj przygodę ze św. Franciszkiem i zdobądź owoce Ducha Świętego kształtujące charakter chrześcijanina – Miłość, Radość, Pokój, Wierność, Uprzejmość, Łagodność, Opanowanie, Dobroć i Cierpliwość. Poruszając się kamiennymi uliczkami Asyżu podejmujesz decyzję, w którą stronę najlepiej pójść, by zdobyć poszczególne żetony.


Dostępność:
chwilowy brak
Poznaj i pokochaj Afrykę Poznaj i pokochaj Afrykę
Cena: 60,72 zł
szt

Wyrusz na przygodę i zmierz się z niecodziennymi zadaniami jakie napotkasz przemierzając kontynent afrykański. Poznaj ludzi, kulturę i ich obyczaje, główne religie kontynentu: chrześcijaństwo i islam, geografię i zwierzęta zamieszkujące Afrykę.Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Rodzinka.pl Rodzinka.pl
Cena: 87,12 zł
szt

Oryginalna gra logiczna przeznaczona dla graczy w każdym wieku. Jest okazją do dobrej towarzyskiej integracji. Gra łączy w sobie proste zasady, oryginalną grafikę oraz ciekawą strategię.Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Sandomierskie Tajemnice Sandomierskie Tajemnice
Cena: 78,32 zł
szt

Zapraszamy w niezwykłą podróż do miasta pełnego tajemnic. Na czas gry sandomierski ratusz zamieni się w wehikuł czasu, który przeniesie Cię w odległe czasy. Będziesz mógł przeżyć oblężenie Sandomierza, stoczyć bój z wojskami szwedzkimi lub stanąć oko w oko z groźnym Tatarem.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Tajemnice Ostrołęki Tajemnice Ostrołęki
Cena: 66,00 zł
szt

Zapraszamy w niezwykłą podróż do miasta Ostrołęki. Grając w grę zdobędziesz wiedzę dotyczącą ważnych postaci, ciekawostek i obiektów architektonicznych związanych z miastem. Dokładaj żetony kolorowymi krawędziami i sumuj punkty na torze punktacji.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Tripol Tripol
Cena: 66,00 zł
szt

Tripol to oryginalna gra logiczna przeznaczona dla graczy w dowolnym wieku. Jest okazją do dobrej, towarzyskiej integracji i sposobem na rozwinięcie umiejętności logiczno-matematycznych u najmłodszych.
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zaczarowana Kraina Zaczarowana Kraina
Cena: 66,00 zł
szt

Poznaj niezmierzone bogactwa regionu Świętokrzyskiego i uświadom sobie jak wiele zabytków, ciekawych zakątków i współczesnych atrakcji znajduje się często w najbliższym otoczeniu. Wędrując po planszy regionu, zdobywaj żetony i podążaj za Koziołkiem Matołkiem.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Boże Narodzenie. Rodzinne święta Boże Narodzenie. Rodzinne święta
Cena: 5,00 zł
szt

Proponowana książeczka to przewodnik po Świętach Bożego Narodzenia, w którym znajdziemy przypomnienie powodu, dla którego świętujemy Narodzenie Pańskie, a także wyjaśnienie bożonarodzeniowych symboli i tradycji.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
MISJA Gra Planszowa Bądź pomysłowy! Bądź liderem! MISJA Gra Planszowa Bądź pomysłowy! Bądź liderem!
Cena: 79,00 zł

 Nie od dziś wiadomo, że w parze z władzą idzie wielka odpowiedzialność. Prawdziwi liderzy potrafią łączyć obie te rzeczy. "Misja" to gra o takim przywództwie, w którym władza jest środkiem do celu, nigdy odwrotnie.

Dostępność:
chwilowy brak
102 Anielskie przepisy 102 Anielskie przepisy
Cena: 29,26 zł
szt

Siostra Aniela Garecka, salwatorianka, od lat z talentem i pasją gotuje między innymi w seminarium salwatorianów w Bagnie. Jej potrawy, proste i niezwykle smaczne, uczyniły ją słynną także poza jego murami, a nawet poza granicami kraju. Wydała kilka popularnych książek kucharskich i jako pierwsza w Polsce zakonnica prowadziła własny program kulinarny w telewizji.Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Kalendarzyk dwuletni 2017-2018 Kalendarzyk dwuletni  2017-2018
Cena: 7,00 zł
szt

 Elegancki dwuletni Kalendarzyk Naszych Inspiracji na lata 2017-2018 zachęci Cię, by twórczo i z radością przeżyć każdy dzień.

  


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Porcelanowa Pamiątka Jubileuszu Miłosierdzia Porcelanowa Pamiątka Jubileuszu Miłosierdzia
Cena: 100,00 zł
szt

Porcelanowa płytka, może stać się wyjątkowym upamiętnieniem Roku Miłosierdzia w Twoim domu, kościele czy miejscu spotkań Twojej wspólnoty. Doskonały prezent!

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
5 dni
Jednego Serca Jednego Ducha 2012 Jednego Serca Jednego Ducha 2012
Cena: 49,00 zł
szt

Solowe partie w roku 2012 śpiewali: Lidka Pospieszalska, Viola Brzezińska, Beata Bednarz, Natalia Wilk, Poldek Twarodwski, Maciej Ścibor, Iga Kowalska. Orkiestrą dyrygował Hubert Kowalski, a chórem Lidia Pospieszalska oraz Tamara Kasprzyk – Przybysz!

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl