Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Polecane

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
KSZTAŁT. Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia KSZTAŁT. Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia
Cena: 32,00 zł
szt

„Kształt” Erika Reesa to nie tylko porcja informacji, ale także mnóstwo ćwiczeń, które są drogowskazami na drodze odkrywania siebie, swojej osobowości i misji życiowej.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • nowość
Ludzie Wielkiej Nocy Ludzie Wielkiej Nocy
Cena: 24,90 zł

Równie serdecznie, co usilnie namawiam do lektury książki Ludzie Wielkiej Nocy. To książka bardzo ważna. To książka o wspólnocie - o jej potrzebie, znaczeniu, sposobach budowania. - Bp Grzegorz Ryś

Dostępność:
chwilowy brak
Owocna posługa wśród młodzieży. Czyli jak towarzyszyć młodym? Owocna posługa wśród młodzieży. Czyli jak towarzyszyć młodym?
Cena: 42,00 zł
szt

Ta książka daje odpowiedź na pytanie, jak towarzyszyć młodym w sposób inteligentny, twórczy, odpowiedzialny i sensowny, aby pozostawić trwały obraz Jezusa Chrystusa w ich życiu.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? czyli jak wychować dziecko w wierze i nie zwariować Mamo, tato, a gdzie jest Bóg? czyli jak wychować dziecko w wierze i nie zwariować
Cena: 23,70 zł
szt

Jak kształtować wiarę dziecka, aby nie stała się ona tylko przykrym obowiązkiem? Jak zachować duchowy wymiar sakramentów mimo ich świeckiej otoczki? Co zrobić, żeby dziecko nie nudziło się na mszy?


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Szaleńcza Miłość - DVD Szaleńcza Miłość - DVD
Cena: 29,00 zł
szt

Po kontrowersyjnym, przełomowym sukcesie, jakim był „Boży palec”, Darren Wilson zabierze cię w podróż po świecie najciemniejszych duchowych klimatów tej planety. Jego jedynym celem jest wystawienie na próbę Bożej miłości.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Całą Ewangelię, Całe Ciało, Całemu Światu Całą Ewangelię, Całe Ciało, Całemu Światu
Cena: 29,26 zł
szt

Forum Nowej Ewangelizacji CCC było wydarzeniem. Wydarzeniem Kościoła, który należy do Pana, a gdy Mu się poddaje, doświadcza Jego działania. Mocnego. Zaskakującego. Przekraczającego nie tylko nasze oczekiwania, ale także teologiczne schematy, którymi operujemy na co dzień, utrzymując, że są oczywiste.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Lider. Papiez Franciszek Lider. Papiez Franciszek
Cena: 29,17 zł
szt

Papież Franciszek. Lider, który przewodzi 1,2 miliarda ludzi na świecie. Zdobył światowe uznanie dzięki rewolucyjnemu podejściu do przywództwa. Cieszy się niegasnącą popularnością i codziennie zmienia naszą rzeczywistość. Na czym polega efekt Franciszka?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Pierwsze jest Pierwsze Pierwsze jest Pierwsze
Cena: 19,00 zł
szt

„Kerygmat jest zawsze doświadczeniem miłosierdzia Bożego – jest spotkaniem z Ojcem, który mnie kocha mimo. Kocha mnie z racji na to, że jestem – wbrew moim grzechom i niegodziwościom… To właśnie kerygmatyczne doświadczenie zbliża się do nas, jak ufamy, i to w wielkiej obfitości (!), wraz z nadchodzącym Nadzwyczajnym Jubileuszem Miłosierdzia.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Miłologia Bóg. Seks. Miłość.Rock'n'roll Miłologia Bóg. Seks. Miłość.Rock'n'roll
Cena: 30,84 zł

Większość z nas nie za bardzo wie, czym jest małżeństwo, i zupełnie nie ma pojęcia, po co jest małżeństwo.
Adam i Ewa nie zostali stworzeni po to, żeby siedzieć i gawędzić. Zostali stworzeni, żeby wspólnie przeżywać życie, pracować, pocić się i poświęcać dla lepszego świata, żeby się kochać, kiedy tylko zechcą, i w końcu żeby "być płodnymi i rozmnażać się", aby ta przygoda trwała i trwała...

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl