Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Przedstawiamy Państwu stylową kopię unikatowego dzieła o wartości religijnej i artystycznej: wizerunku Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji. Obraz, jako odpowiedź na brak dotychczasowego przedstawienia Maryi jako Gwiazdy Ewangelizacji, namalowany został w 1992 r. przez Dinę Bellotti. Malarka pracowała przez długie lata na zlecenie Pawła VI, a w jej dorobku są też portrety następnych papieży: Jana Pawła II i kard. Józefa Ratzingera. Kopia obrazu wisi w Kościele Rektoralnym pod wezwaniem Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Gubinie.

Obraz Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji powstał jako ikonograficzne przedstawienie prawdy teologicznej aktualnej w obecnym czasie: Maryja uczy nas jak być uczniami-misjonarzami Jezusa Chrystusa. Matka Jezusa, jako pierwsza ewangelizatorka, z radością wychodzi do drugiego człowieka, dając mu jedynie i wszystko to, co sama posiada – swego Syna Jezusa.

Mamy do zaoferowania wydruk na płótnie Canvas, oprawiony w ramę typu „stare złoto”, ramę brązową ze złotym akcentem a także opięty na blejtramie. Dostępne są trzy podstawowe formaty obrazu: od 23,5x36,5 cm do 32x45 cm. Oferujemy także mały wizerunek, formatu 17,5x11 cm, z drewnianą podpórką, z przeznaczeniem na biurko lub półkę.

Obraz będzie wspaniałym prezentem dla każdej osoby zaangażowanej w dzieło nowej ewangelizacji.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl