Nasze Wydawnictwo Przystanek Jezus staje się marką coraz bardziej rozpoznawalną w Polsce i poza jej granicami. Specjalizujemy się w wydawaniu książek i materiałów poświęconych nowej ewangelizacji. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, zarówno liderów kościelnych jak i zwykłych wiernych, gdyż zależy nam na formowaniu nowego pokolenia katolików, świadomych swojego miejsca i misji.

Seria Nowej Ewangelizacji to pionierski i wyjątkowy pomysł przybliżenia polskiemu Czytelnikowi najbardziej znaczących i najpotrzebniejszych tytułów z tej dziedziny. Kupując książkę z tej kategorii zrozumiesz ideę nowej ewangelizacji, którą żyje dziś Kościół, poszerzysz swoje rozumienie Kościoła, i będziesz miał okazję wnieść swój wkład do misji głoszenia Ewangelii. W swojej ofercie posiadamy książki uznanych w całym świecie autorów, a także najbardziej aktualne dokumenty Kościoła.

Naszym celem jest kształtowanie mentalności ucznia-misjonarza oraz pomoc w odnalezieniu praktycznych metod nowej ewangelizacji.

Nasze Wydawnictwo

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
KSZTAŁT. Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia KSZTAŁT. Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia
Cena: 32,00 zł
szt

„Kształt” Erika Reesa to nie tylko porcja informacji, ale także mnóstwo ćwiczeń, które są drogowskazami na drodze odkrywania siebie, swojej osobowości i misji życiowej.

Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017
Cena: 10,00 zł
szt

Bardzo pomocny i ciekawy przewodnik przygotowujący do spowiedzi oraz owocnego przeżycia papieskiej inicjatywy 24h dla Pana!  Przydatny przez cały rok. Edycja 2017 

Miłosierni jak Ojciec - 24h dla Pana! Miłosierni jak Ojciec - 24h dla Pana!
Cena: 10,00 zł
szt

Bardzo pomocny i ciekawy dodatek duszpasterski przygotowujący do spowiedzi. Książeczka związana z papieską akcją 24h dla Pana!

Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji – plan działania w dzieleniu się wiarą Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji – plan działania w dzieleniu się wiarą
Cena: 32,00 zł
szt

 Polecam tę książkę wszystkim proboszczom. Serce księdza Roberta bije w rytm pulsu współczesnych parafii. Każdy aspekt ewangelizacji oddaje jasnym językiem, dołączając osobiste historie, pytania do dyskusji oraz wiele praktycznych wskazówek na start. 

Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię
Cena: 39,00 zł
szt

Kontynuacja Odbudowanej! To świetny i bardzo przystępny przewodnik dla każdego, kto chce przemienić swoją wspólnotę. Zastosowanie choćby kilku pomysłów zawartych w tej książce może ogromnie pomóc w przyprowadzeniu kolejnych ludzi do Chrystusa. Odnowa Twojej parafii jest możliwa! 

Bóg bogaty w miłosierdzie. 24 godziny dla Pana! Bóg bogaty w miłosierdzie. 24 godziny dla Pana!
Cena: 10,00 zł
szt

Książeczka, związana jest z ogłoszoną już po raz drugi przez papieża Franciszka inicjatywą „24 godziny dla Panaˮ. Dodatek duszpasterski przygotowujący do sakramentu Pokuty i Pojednania jest nieocenioną pomocą w czasie Wielkiego Postu i nie tylko. W środku katecheza papieża Franciszka o sakramencie Pokuty i Pojednania.
Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji
Cena: 36,00 zł
szt

Z wielką radością i nadzieją witamy pojawiającą się w Serii Nowej Ewangelizacji książkę katolickiego biskupa Dominka Reya, który odpowiadając na wiele rodzących się w przestrzeni teorii pytań związanych z tematyką nowej ewangelizacji, przechodzi do ukazania konkretnych rozwiązań praktycznych, tak by idee nowej ewangelizacji mogły służyć odnowie naszych parafii i środowisk wiary.

Wzrastanie Kościoła. Narzędzia i sposoby ożywienia parafii - Wydanie II Wzrastanie Kościoła. Narzędzia i sposoby ożywienia parafii - Wydanie II
Cena: 32,00 zł
szt

Nowa Ewangelizacja w parafii - czy to możliwe? Tak! Allan Giffard opisuje doświadczenie różnych wspólnot chrześcijańskich pobudzonych do ewangelizacji. Autor wykazuje 35 czynników warunkujących rozrastanie się parafii czy wspólnoty, a następnie pokazuje jak od podstaw wdrożyć projekt tak zwanych komórek parafialnych. Podpowiada jak pozyskać współpracowników, następnie wzbudzić w nich ducha misyjnego oraz jak podzielić obowiązki. Przedstawia kolejne etapy ewangelizacji stosowane przez rozwijające się parafie i wspólnoty. Polecamy księżom, animatorom i odpowiedzialnym grup.

Porta Fidei Materiały Duszpasterskie na Rok Wiary Porta Fidei Materiały Duszpasterskie na Rok Wiary
Cena: 10,00 zł
szt

Materiały Duszpasterskie na Rok Wiary zostały przygotowane przez członków Zespołu Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji pod redakcją ks. Bogusława Drożdża, w porozumieniu z Komisją do spraw Duszpasterstwa KEP. Zobacz wstęp przygotowany przez bp. Grzegorza Rysia, Przewodniczącego Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji.

Kiedy Jezus przychodzi w glanach Kiedy Jezus przychodzi w glanach
Cena: 19,90 zł
szt

Nowe wydanie! Książka prezentuje reportaże, które ukazały się w polskiej prasie bezpośrednio po kolejnych edycjach Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej „Przystanek Jezus”. Publikacja zawiera także relacje prosto z „z placu boju”, pisane na gorąco przez tych, którzy podejmowali się ewangelizacji na polach festiwalu „Woodstock” w latach 1998-2003.

 


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl