Nasze Wydawnictwo Przystanek Jezus staje się marką coraz bardziej rozpoznawalną w Polsce i poza jej granicami. Specjalizujemy się w wydawaniu książek i materiałów poświęconych nowej ewangelizacji. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, zarówno liderów kościelnych jak i zwykłych wiernych, gdyż zależy nam na formowaniu nowego pokolenia katolików, świadomych swojego miejsca i misji.

Seria Nowej Ewangelizacji to pionierski i wyjątkowy pomysł przybliżenia polskiemu Czytelnikowi najbardziej znaczących i najpotrzebniejszych tytułów z tej dziedziny. Kupując książkę z tej kategorii zrozumiesz ideę nowej ewangelizacji, którą żyje dziś Kościół, poszerzysz swoje rozumienie Kościoła, i będziesz miał okazję wnieść swój wkład do misji głoszenia Ewangelii. W swojej ofercie posiadamy książki uznanych w całym świecie autorów, a także najbardziej aktualne dokumenty Kościoła.

Naszym celem jest kształtowanie mentalności ucznia-misjonarza oraz pomoc w odnalezieniu praktycznych metod nowej ewangelizacji.

Nasze Wydawnictwo

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
KSZTAŁT. Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia KSZTAŁT. Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia
Cena: 32,00 zł
szt

„Kształt” Erika Reesa to nie tylko porcja informacji, ale także mnóstwo ćwiczeń, które są drogowskazami na drodze odkrywania siebie, swojej osobowości i misji życiowej.

Owocna posługa wśród młodzieży. Czyli jak towarzyszyć młodym? Owocna posługa wśród młodzieży. Czyli jak towarzyszyć młodym?
Cena: 42,00 zł
szt

Ta książka daje odpowiedź na pytanie, jak towarzyszyć młodym w sposób inteligentny, twórczy, odpowiedzialny i sensowny, aby pozostawić trwały obraz Jezusa Chrystusa w ich życiu.

Wzrastanie Kościoła. Narzędzia i sposoby ożywienia parafii - Wydanie II Wzrastanie Kościoła. Narzędzia i sposoby ożywienia parafii - Wydanie II
Cena: 32,00 zł
szt

Nowa Ewangelizacja w parafii - czy to możliwe? Tak! Allan Giffard opisuje doświadczenie różnych wspólnot chrześcijańskich pobudzonych do ewangelizacji. Autor wykazuje 35 czynników warunkujących rozrastanie się parafii czy wspólnoty, a następnie pokazuje jak od podstaw wdrożyć projekt tak zwanych komórek parafialnych. Podpowiada jak pozyskać współpracowników, następnie wzbudzić w nich ducha misyjnego oraz jak podzielić obowiązki. Przedstawia kolejne etapy ewangelizacji stosowane przez rozwijające się parafie i wspólnoty. Polecamy księżom, animatorom i odpowiedzialnym grup.

Kiedy Jezus przychodzi w glanach Kiedy Jezus przychodzi w glanach
Cena: 19,90 zł
szt

Nowe wydanie! Książka prezentuje reportaże, które ukazały się w polskiej prasie bezpośrednio po kolejnych edycjach Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej „Przystanek Jezus”. Publikacja zawiera także relacje prosto z „z placu boju”, pisane na gorąco przez tych, którzy podejmowali się ewangelizacji na polach festiwalu „Woodstock” w latach 1998-2003.

 


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl