Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Nasze Wydawnictwo Przystanek Jezus staje się marką coraz bardziej rozpoznawalną w Polsce i poza jej granicami. Specjalizujemy się w wydawaniu książek i materiałów poświęconych nowej ewangelizacji. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, zarówno liderów kościelnych jak i zwykłych wiernych, gdyż zależy nam na formowaniu nowego pokolenia katolików, świadomych swojego miejsca i misji.

Seria Nowej Ewangelizacji to pionierski i wyjątkowy pomysł przybliżenia polskiemu Czytelnikowi najbardziej znaczących i najpotrzebniejszych tytułów z tej dziedziny. Kupując książkę z tej kategorii zrozumiesz ideę nowej ewangelizacji, którą żyje dziś Kościół, poszerzysz swoje rozumienie Kościoła, i będziesz miał okazję wnieść swój wkład do misji głoszenia Ewangelii. W swojej ofercie posiadamy książki uznanych w całym świecie autorów, a także najbardziej aktualne dokumenty Kościoła.

Naszym celem jest kształtowanie mentalności ucznia-misjonarza oraz pomoc w odnalezieniu praktycznych metod nowej ewangelizacji.

Nasze Wydawnictwo

Sortuj wg: ▼ Nazwa produktu | Cena
Wzrastanie Kościoła. Narzędzia i sposoby ożywienia parafii - Wydanie II Wzrastanie Kościoła. Narzędzia i sposoby ożywienia parafii - Wydanie II
Cena: 32,00 zł
szt

Nowa Ewangelizacja w parafii - czy to możliwe? Tak! Allan Giffard opisuje doświadczenie różnych wspólnot chrześcijańskich pobudzonych do ewangelizacji. Autor wykazuje 35 czynników warunkujących rozrastanie się parafii czy wspólnoty, a następnie pokazuje jak od podstaw wdrożyć projekt tak zwanych komórek parafialnych. Podpowiada jak pozyskać współpracowników, następnie wzbudzić w nich ducha misyjnego oraz jak podzielić obowiązki. Przedstawia kolejne etapy ewangelizacji stosowane przez rozwijające się parafie i wspólnoty. Polecamy księżom, animatorom i odpowiedzialnym grup.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Twoje jest... - Przystanek Jezus Twoje jest... - Przystanek Jezus
Cena: 20,00 zł

"Alleluja! Śpiewajcie pieśń nową Panu!, Bijcie w bębny na cześć Pana! Zagrajcie Panu na gitarach! Krzyczcie i skaczcie..." W odpowiedzi na te wezwania powstała nowa płyta Zespołu Przystanek Jezus! Maxi singiel zawiera pięć autorskich utworów, napisanych przez członków zespołu, w tym Hymn tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej Przystanek Jezus. Pieśni pełne Ducha, o nowoczesnym brzmieniu, zaśpiewane i zagrane z dużą ekspresją. Adresowane są do tych, którzy chcą się modlić podwójnie :) Posłuchaj online!

Dostępność:
nakład wyczerpany
RETURN TO LOVE - DARIUSZ CAR RETURN TO LOVE - DARIUSZ CAR
Cena: 28,90 zł
szt

Debiutancka Płyta Dariusza Cara. Oryginalna muzyka: spokojne piano z gitarą przerywane mocnymi i energicznymi wejściami. Głębokie i pełne nadziei przesłanie zachęcają do refleksji. Return to Love (Powrót do Miłości) wyraża tęsknotę człowieka do Sensu życia, który stopniowo odkrywany staje się źródłem radości. Zupełna nowość na polskim rynku muzycznym. 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji – plan działania w dzieleniu się wiarą Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji – plan działania w dzieleniu się wiarą
Cena: 32,00 zł
szt

 Polecam tę książkę wszystkim proboszczom. Serce księdza Roberta bije w rytm pulsu współczesnych parafii. Każdy aspekt ewangelizacji oddaje jasnym językiem, dołączając osobiste historie, pytania do dyskusji oraz wiele praktycznych wskazówek na start. 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Porta Fidei Materiały Duszpasterskie na Rok Wiary Porta Fidei Materiały Duszpasterskie na Rok Wiary
Cena: 20,00 zł
szt

Materiały Duszpasterskie na Rok Wiary zostały przygotowane przez członków Zespołu Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji pod redakcją ks. Bogusława Drożdża, w porozumieniu z Komisją do spraw Duszpasterstwa KEP. Zobacz wstęp przygotowany przez bp. Grzegorza Rysia, Przewodniczącego Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Porcelanowa Pamiątka Jubileuszu Miłosierdzia Porcelanowa Pamiątka Jubileuszu Miłosierdzia
Cena: 100,00 zł
szt

Porcelanowa płytka, może stać się wyjątkowym upamiętnieniem Roku Miłosierdzia w Twoim domu, kościele czy miejscu spotkań Twojej wspólnoty. Doskonały prezent!

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
5 dni
Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji
Cena: 36,00 zł
szt

Z wielką radością i nadzieją witamy pojawiającą się w Serii Nowej Ewangelizacji książkę katolickiego biskupa Dominka Reya, który odpowiadając na wiele rodzących się w przestrzeni teorii pytań związanych z tematyką nowej ewangelizacji, przechodzi do ukazania konkretnych rozwiązań praktycznych, tak by idee nowej ewangelizacji mogły służyć odnowie naszych parafii i środowisk wiary.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
PAKIET 30 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017 PAKIET 30 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017
Cena: 9,00 zł
szt

Komplet 30 szt. Wysyłka gratis. Bardzo pomocny i ciekawy przewodnik przygotowujący do spowiedzi oraz owocnego przeżycia papieskiej inicjatywy 24h dla Pana!  Przydatny przez cały rok. Edycja 2017 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
3 dni robocze
PAKIET 10 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017 PAKIET 10 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017
Cena: 11,00 zł
szt

Komplet 10 szt. Wysyłka gratis. Bardzo pomocny i ciekawy przewodnik przygotowujący do spowiedzi oraz owocnego przeżycia papieskiej inicjatywy 24h dla Pana!  Przydatny przez cały rok. Edycja 2017 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
3 dni robocze
Owocna posługa wśród młodzieży. Czyli jak towarzyszyć młodym? Owocna posługa wśród młodzieży. Czyli jak towarzyszyć młodym?
Cena: 42,00 zł
szt

Ta książka daje odpowiedź na pytanie, jak towarzyszyć młodym w sposób inteligentny, twórczy, odpowiedzialny i sensowny, aby pozostawić trwały obraz Jezusa Chrystusa w ich życiu.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Nowa Ewangelizacja. Kerygmatyczny impuls w Kościele Nowa Ewangelizacja. Kerygmatyczny impuls w Kościele
Cena: 30,00 zł

Obecna godzina, jak wskazuje na to pp. Benedykt XVI, bez wątpienia jest godziną Nowej Ewangelizacji, która pojawia się nie jako kolejny „ruch” czy organizacja wewnątrzkościelna, ale jako styl duszpasterski, który powinien przyjąć z wdzięcznością cały Kościół. Niniejsza publikacja zawiera wypowiedzi biskupów, pasterzy i świeckich, którzy wprowadzają nas w zagadnienie Nowej Ewangelizacji dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dostępność:
nakład wyczerpany
Nowa Ewangelizacja - konkretne wezwanie! - ks. Stanisław Dyk Nowa Ewangelizacja - konkretne wezwanie! - ks. Stanisław Dyk
Cena: 34,00 zł
szt

Prezentujemy najnowszą książkę z Serii Nowej Ewangelizacji. Niezwykle ważna publikacja na rynku polskim. Ks. prof. Stanisław Dyk (KUL) systematyzuje zagadnienie nowej ewangelizacji i ukazuje jej prawdziwe znaczenie. Polecamy osobom zaangażowanym w dzieło ewangelizacji oraz wszystkim, którym zależy na dobrym ukierunkowaniu działań duszpasterskich.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię
Cena: 39,00 zł
szt

Kontynuacja Odbudowanej! To świetny i bardzo przystępny przewodnik dla każdego, kto chce przemienić swoją wspólnotę. Zastosowanie choćby kilku pomysłów zawartych w tej książce może ogromnie pomóc w przyprowadzeniu kolejnych ludzi do Chrystusa. Odnowa Twojej parafii jest możliwa! 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Miłosierni jak Ojciec - 24h dla Pana! (30 sztuk) Miłosierni jak Ojciec - 24h dla Pana! (30 sztuk)
Cena: 207,90 zł 297,00 zł
szt

Pakiet 30 sztuk po promocyjnej cenie (cena za jedną sztukę wynosi tylko 6,93 zł) !

Bardzo pomocny i ciekawy dodatek duszpasterski przygotowujący do spowiedzi. Książeczka związana z papieską akcją 24h dla Pana!

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Miłosierni jak Ojciec - 24h dla Pana! Miłosierni jak Ojciec - 24h dla Pana!
Cena: 6,00 zł 9,90 zł
szt

Bardzo pomocny i ciekawy dodatek duszpasterski przygotowujący do spowiedzi. Książeczka związana z papieską akcją 24h dla Pana!

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Małe grupy świadome celu. Jak tworzyć zdrowe wspólnoty? Małe grupy świadome celu. Jak tworzyć zdrowe wspólnoty?
Cena: 34,00 zł

 Polecamy każdemu, kto pragnie rozwijać w ramach swojej wspólnoty zdrowe i owocne małe grupy ewangelizacyjne. Przedstawiony w książce uniwersalny proces może być zastosowany w każdej wspólnocie.

Dostępność:
chwilowy brak
KSZTAŁT. Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia KSZTAŁT. Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia
Cena: 32,00 zł
szt

„Kształt” Erika Reesa to nie tylko porcja informacji, ale także mnóstwo ćwiczeń, które są drogowskazami na drodze odkrywania siebie, swojej osobowości i misji życiowej.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • nowość
Kiedy Jezus przychodzi w glanach Kiedy Jezus przychodzi w glanach
Cena: 19,90 zł
szt

Nowe wydanie! Książka prezentuje reportaże, które ukazały się w polskiej prasie bezpośrednio po kolejnych edycjach Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej „Przystanek Jezus”. Publikacja zawiera także relacje prosto z „z placu boju”, pisane na gorąco przez tych, którzy podejmowali się ewangelizacji na polach festiwalu „Woodstock” w latach 1998-2003.

 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jezus Ewangelizator. Ewangeliczny przewodnik po nowej ewangelizacji Jezus Ewangelizator. Ewangeliczny przewodnik po nowej ewangelizacji
Cena: 36,00 zł
szt

Dostępna od 5 stycznia! Jak ewangelizować? Uczmy się od samego Mistrza! Rewelacyjna książka z serii Nowej Ewangelizacji. Autor dostarcza cenne narzędzie w dziele Nowej Ewangelizacji. 

Dostępność:
Nakład wyczerpany. Książka w trakcie dodruku. Długi czas oczekiwania.
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017
Cena: 14,00 zł
szt

Bardzo pomocny i ciekawy przewodnik przygotowujący do spowiedzi oraz owocnego przeżycia papieskiej inicjatywy 24h dla Pana!  Przydatny przez cały rok. Edycja 2017 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
3 dni robocze
Bóg bogaty w miłosierdzie. 24 godziny dla Pana! Bóg bogaty w miłosierdzie. 24 godziny dla Pana!
Cena: 5,00 zł 12,00 zł
szt

Książeczka, związana jest z ogłoszoną już po raz drugi przez papieża Franciszka inicjatywą „24 godziny dla Panaˮ. Dodatek duszpasterski przygotowujący do sakramentu Pokuty i Pojednania jest nieocenioną pomocą w czasie Wielkiego Postu i nie tylko. W środku katecheza papieża Franciszka o sakramencie Pokuty i Pojednania.
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Aparecida. Jesteśmy uczniami i misjonarzami Jezusa Chrystusa Aparecida. Jesteśmy uczniami i misjonarzami Jezusa Chrystusa
Cena: 35,00 zł
szt

Dokument Końcowy. V ogólna Konferencja Episkopatów Ameryki Łacińskiej i Karaibów. Nie można być uczniem Jezusa, nie będąc jednocześnie misjonarzem. Uczniostwo i zaangażowanie misyjne są jak dwie strony tego samego medalu, jak dwa profile tej samej twarzy, dwa konieczne wymiary tej samej Osoby! Jedno bez drugiego nie istnieje. Ta logika i dyscyplina leży u podstaw (kluczowego!) wezwania z Aparecidy: wezwania do nawrócenia pastoralnego.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl