Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

W tym dziale, możesz zamówić płyty z nagraniami zespołów chrześcijańskich. Aby umożliwić Ci przesłuchanie utworów, do niektórych płyt dołączone są próbki dźwiękowe. Długość ich nie przekracza 30 sekund, ponieważ tylko na tyle zezwalają prawa autorskie.

Jeśli chcesz sprawić radość swoim przyjaciołom, nie kopiuj płyt, ani nie ściągaj nagrań z internetu, tylko je kupuj. Przycznisz się w ten sposób do powstawania kolejnych płyt na chwałę Bożą.

Muzyka

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Mietek Szcześniak Zwykły cud Mietek Szcześniak Zwykły cud
Cena: 22,77 zł 30,36 zł

Reedycja wydanego albumu muzycznego w 2006 roku. Płyta zebrała świetne recenzje i została bardzo ciepło przyjęta przez fanów Mietka Szcześniaka. Dodatkowym smaczkiem jest niepublikowany utwór nagrany specjalnie na festiwal Opolski.Nowe brzmienia i ciekawe aranżacje po raz kolejny udowodniły, że na tak dojrzały album warto było czekać kilka lat.Krążek stanowi zbiór 14.

Dostępność:
chwilowy brak
  • promocja
Signs / Znaki (CD) Signs / Znaki  (CD)
Cena: 23,00 zł 30,71 zł

Przedstawiamy nową, siódmą już płytę Mietka Szcześniaka pt. „Signs”, która jest pierwszym anglojęzycznym albumem artysty (z wyjątkiem piosenki „Rzeczy zmieniają się” - ukłon w kierunku polskiej publiczności). Album powstawał przez ostatnie cztery lata w studiach polskich i w Los Angeles, z muzykami polskimi i amerykańskimi.

Dostępność:
chwilowy brak
  • promocja
TGD „Kolędy Świata” CD TGD „Kolędy Świata” CD
Cena: 34,23 zł
szt

Ta płyta to fascynująca podróż dookoła świata. Melodie z Armenii, Bułgarii, Hiszpanii,  Nigerii, Ameryki Północnej i Południowej przeplatają się z tradycyjnymi polskimi kolędami tworząc niezwykle barwną całość.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
3 dni robocze
Hillsong United - Live In Miami (2xCD) Hillsong United - Live In Miami (2xCD)
Cena: 49,50 zł

Koncert Hillsong United zarejestrowany w Miami (USA) wydany na 2 płytach CD

Dostępność:
chwilowy brak
Exodus15 - Jak dzieci Czemu Nie!? Exodus15 - Jak dzieci Czemu Nie!?
Cena: 30,00 zł

Na płycie znajduje się 12 piosenek. Można tam znaleźć masę pozytywnych i energetycznych dźwięków, jak również piękne ballady śpiewane przez mamy dla swoich dzieci. Teksty piosenek zachęcają do odważnego życia zgodnie z duchem wartości chrześcijańskich, a muzyka to mikstura wielu stylów muzycznych.

Dostępność:
chwilowy brak
Hillsong Music Australia- No Other Name Hillsong Music Australia- No Other Name
Cena: 55,00 zł
szt

Wersja DVD koncertu zarejestrowanego podczas dorocznej konferencji Hillsong w Sydney w Australii. W nagraniach No Other Name wzieli udział wszyscy znani muzycy, wokaliści i liderzy grupy uwielbieniowej Hillsong: Reuben Morgan, Ben Fielding, Matt Crocker, Joel Houston, Nigel Hendroff, Autumn Hardmann, Annie Garrett, Jad Gillies, David Ware i Taya Smith


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zespół CME Live in Filadelfia Zespół CME Live in Filadelfia
Cena: 30,00 zł

Materiał na najnowszą płytę Zespołu CME, zatytułowaną Live in Filadelfia, został nagrany podczas koncertów w KZ Filadelfia w Bielsku-Białej 17 i 18 kwietnia 2015. Wydając krążek, artyści uświetnili 15-lecie swojej działalności. Płyta zawiera 13 utworów, wśród nich są utwory autorskie: Bóg jest naszą siłą, Znasz mnie, Panie, znane utwory chrześcijańskie.


Dostępność:
chwilowy brak
Bednarz, Beata - Pasja miłości Bednarz, Beata - Pasja miłości
Cena: 30,00 zł

Historia o miłości, która odważyła się cierpieć - tak o swojej płycie - PASJA MIŁOŚCI - mówią Beata Bednarz i Piotr Kominek. I jest to chyba najkrótsza i trafna recenzja.Płyta zawiera w sobie całą gamę emocji - z bólu smutku i cierpienia rodzi się wdzięczność i nadzieja. Utwory na niej zawarte obrazują relację, jaka ma miejsce pomiędzy Bogiem a człowiekiem, są dialogiem Chrystusa z ludźmi. Słowa śpiewane przez Beatę brzmią przejmująco i szczerze. Niosą ze sobą wiarę i prawdę.


Dostępność:
chwilowy brak
Bethel Music - We Will Not Be Shaken (CD+DVD) Bethel Music - We Will Not Be Shaken (CD+DVD)
Cena: 49,00 zł

Na szczycie góry North Of Redding w Kalifornii społeczność Bethel Music zebrała się na wyjątkowym i niepowtarzalnym wieczorze uwielbienia. Powstał w ten sposób album We Will Not Be Shaken w wersji CD i DVD, który zawiera 11 nowych kompozycji zespołu.

Dostępność:
chwilowy brak
Hammond, Fred - I Will Trust Hammond, Fred - I Will Trust
Cena: 44,10 zł

Fred Hammond - multi-instrumentalista, producent i wokalista, bez przerwy na scenie gospelowej od ponad 30 lat! Swoją drogę muzyczną rozpoczął już w wieku 12 lat śpiewając w chórze kościelnym, następnie w grupach Winans i Commissioned by w roku 1991 rozpocząć karierę solową albumem "I Am Persuaded"

Dostępność:
chwilowy brak
NEW LIFE'm - ŚWIATŁO ŻYCIE NEW LIFE'm - ŚWIATŁO ŻYCIE
Cena: 32,20 zł

Wielu z nas, nawet jeśli nie uczestniczyło w formacji Ruchu Światło-Życie, dobrze wie, jak wielką rolę w życiu Kościoła w Polsce odegrała i nadal odgrywa wspólnota powszechnie nazywana Oazą.

Dostępność:
chwilowy brak
TGD "Na żywo" - CD/DVD TGD "Na żywo" - CD/DVD
Cena: 33,36 zł

TGD „Na żywo” to materiał pochodzący z wielkanocnego koncertu telewizyjnego „Wierzyć to znaczy…” wielokrotnie emitowanego na antenie TVP. Widowisko wyreżyserowane przez Elżbietę Skrętkowską. Jedno z największych wydarzeń muzyki chrześcijańskiej w Polsce z udziałem solistów: Natalii Niemen, Mietka Szcześniaka, Beaty Bednarz, Mate.O.

Dostępność:
chwilowy brak
Filadelfia - Bliżej Filadelfia - Bliżej
Cena: 26,40 zł

Na płycie znalazło się kilkanaście piosenek autorstwa Beaty Mazurek jak również Jareda Micallefa, który było producentem płyty, a znany jest również ze współpracy z zespołem Hillsong Music.
Ten album to zupełnie nowa odsłona zespołu Filadelfia, aczkolwiek kompozycje jak zawsze są pewną kontynuacją muzyki nagranej wcześniej.

Dostępność:
chwilowy brak
Exodus 15 - Bo jesteś (Płyta CD) Exodus 15 - Bo jesteś (Płyta CD)
Cena: 26,73 zł

Płyta stanowi zapis koncertu który odbył się w Chrześcijańskim Centrum Fundacji Proem w Zakościelu 1.06.2013 w trakcie konferencji Kefas. Na płycie znajduje się 13 utworów, w większości coverów takich artystów jak Chris Tomlin, Matt Redman, Hillsong czy Bethel Church.

Dostępność:
chwilowy brak
Kantata Przemienienia Książka + CD Kantata Przemienienia Książka + CD
Cena: 28,45 zł
szt

Fascynująca muzyka Jakuba Milewskiego oraz inspirujące słowa poety Jerzego Binkowskiego czynią z tego nagrania LIVE w katedrze białostockiej szczególnie piękną propozycję nie tylko dla melomanów, ale dla wszystkich pragnących przeżywać radość płynącą z bogatego skarbca kultury Podlasia.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Powrót Łazarza - Grzegorz Kloc Powrót Łazarza - Grzegorz Kloc
Cena: 32,00 zł

Album Grzegorza Kloca "Powrót Łazarza" to mieszanka różnych stylów zaczynając od rocka poprzez pop, gospel, a skończywszy nawet na reggae. Radiowe nośne melodie z pozytywnym przesłaniem to znak firmowy tej płyty. Tytułowa piosenka Powrót Łazarza pokazuje, że Grzegorz swoim kolejnym albumem zaproponował publiczności wysoki poziom artystyczny.

Dostępność:
chwilowy brak
The Best Worship For The Church... Ever (3xCD) The Best Worship For The Church... Ever (3xCD)
Cena: 64,43 zł

Album 3-płytowy z najpopularniejszymi utworami uwielbieniowymi śpiewanymi w kościołach i zborach na całym świecie - zawiera aż 50 piosenek!
Warto mieć taką kolekcję w swojej biblioteczce muzycznej, naszym zdaniem obowiązkowa "lektura" wszystkich liderów uwielbienia w zborach i kościołach!

Dostępność:
chwilowy brak
Unstoppable Love - Jesus Culture (Płyta CD+DVD) Unstoppable Love - Jesus Culture (Płyta CD+DVD)
Cena: 76,72 zł

Album koncertowy w wersji CD i DVD nagrany podczas konferencji Jesus Culture Encounter w Sacramento (USA). Na płycie znalazły się całkiem nowe kompozycje zespołu a dodatkowo na płycie DVD zamieszczono jeszcze 2 utwory więcej: "Wide Open" oraz "Born of God".

Dostępność:
chwilowy brak
RETURN TO LOVE - DARIUSZ CAR RETURN TO LOVE - DARIUSZ CAR
Cena: 28,90 zł
szt

Debiutancka Płyta Dariusza Cara. Oryginalna muzyka: spokojne piano z gitarą przerywane mocnymi i energicznymi wejściami. Głębokie i pełne nadziei przesłanie zachęcają do refleksji. Return to Love (Powrót do Miłości) wyraża tęsknotę człowieka do Sensu życia, który stopniowo odkrywany staje się źródłem radości. Zupełna nowość na polskim rynku muzycznym. 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Casting Crowns: Thrive - CD Casting Crowns: Thrive - CD
Cena: 48,40 zł

Thrive to płyta, która ma pobudzić słuchacza i zachęcić go do przedefiniowania swojej tożsamości w Chrystusie. Teraz jest czas dla każdego z nas, aby rozpocząć życie, które będzie czymś więcej niż tylko walką o przetrwanie. Z tą myślą stworzyliśmy płytę Thrive.

Dostępność:
chwilowy brak
Elevation Worship : Only King Forever - CD Elevation Worship : Only King Forever - CD
Cena: 48,84 zł

Od początku swojej działalności grupa Elevation Worship była nastawiona na pisanie piosenek mówiących o roli kościoła i oddziaływaniu ludzi tworzących "żywy" kościół na współczesny świat.

Dostępność:
chwilowy brak
God's Not Dead, Newsboys - Płyta CD God's Not Dead, Newsboys - Płyta CD
Cena: 59,00 zł

Po ogromnym sukcesie albumu Born Again zespół nagrał zdaniem wielu słuchaczy i krytyków muzycznych najlepszy album uwielbieniowy w swojej historii.

Dostępność:
chwilowy brak
Kanaan: Tato - Płyta CD Kanaan: Tato - Płyta CD
Cena: 25,08 zł

Debiutancki krążek miał swoją premierę 29 września br. Zespół w tym roku uzyskał tytuł DEBIUTU roku podczas koncertu DEBIUTY 2013. Kilka dni temu odebrał nagrodę podczas Festivalu Chrześcijańskie Granie 2013.

Dostępność:
chwilowy brak
Ks. Kuba: Powołanie - Płyta CD Ks. Kuba: Powołanie - Płyta CD
Cena: 20,90 zł

Ks. Jakub Bartczak, niegdyś znany jako „Mane", to członek klasycznych hip-hopowych ekip z Wrocławia (Drugi komplet, Drutz) a obecnie wikariusz parafii św. Elżbiety we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej.

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl