Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci


Multimedia - DVD, CD

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Czarny Humor 2, czyli o Kościele na wesoło Czarny Humor 2, czyli o Kościele na wesoło
Cena: 34,04 zł
szt

Druga część genialnego nagrania „Czarny humor. O kościele na wesoło”, które rok temu zawojowało rynek nie tylko konferencji chrześcijańskich, ale także rozrywki w najlepszym wydaniu.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Z procą na olbrzyma - Jak zmierzyć się z czymś co Cię przerasta? Z procą na olbrzyma - Jak zmierzyć się z czymś co Cię przerasta?
Cena: 34,00 zł

Posłuchaj historii Dawida. Poznaj wynikające z jego życia lekcje, które naprawdę działają, i tak jak on, pokonaj „swojego olbrzyma”!


Dostępność:
chwilowy brak
Boża moc na każdy dzień - CD MP3 Boża moc na każdy dzień - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

 Boża moc na każdy dzień:
1. Źródło siły w codziennym życiu
Bez pomocy Ducha Świętego nie jesteśmy w stanie żyć życiem zwycięskim. Jak z Nim przyjaźnić się i współpracować, aby w trudnych wyzwaniach odbierać pomysły i rozwiązania wprost od Ojca w Niebie?

 


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Kobieta z wizją na życie - DVD Kobieta z wizją na życie - DVD
Cena: 33,44 zł
szt

 Wykładowcy: Alina Wieja, Sylwia Tomczyk, Bożena Ciechanowska
W dobrym kierunku – kobieta z wizją na życie
Bóg nadaje znaczenie życiu każdej z nas, kobiet, i chce nas obdarzyć siłą, której potrzebujemy. Na każdym etapie życia możemy otrzymać od Niego najlepszą mapę, by wejść w swoje powołanie.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Pełna zaufania - CD MP3 Pełna zaufania - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

 Wykładowcy: Alina Wieja, Norma Sarvis, Anna Zabłocka, Sylwia Tomczyk, Ewa Grzeszkowiak
Zaufanie jest podstawą każdej dobrej relacji, zarówno między ludźmi, jak i relacji człowieka z Bogiem. Przejście z poziomu wiary w pełnię zaufania może całkowicie zmienić nasze życie.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zdobywca nowych przestrzeni – CD MP3 Zdobywca nowych przestrzeni – CD MP3
Cena: 19,80 zł
szt

 Wykładowcy: Jared Cullop, Shaun Buckley, Henryk Wieja, Jan Grzeszkowiak, Krzysztof Jędrzejewski, Wojciech Kowalewski, Norbert Palimąka
Konferencja dla mężczyzn 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Św Józef Kalasancjusz  Św Józef Kalasancjusz
Cena: 21,99 zł
szt

Dołączony do książki film przedstawia dramatyczną historię życia św. Józefa Kalasancjusza (1557-1648), założyciela zakonu pijarów, który dokonał rewolucyjnych zmian w edukacji tworząc bezpłatne szkoły dla dzieci. Fabularyzowany dokument przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia świętego, nie omija też spraw trudnych.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Dotknąć serca dziecka a nawet nastolatka- audiobook CD Dotknąć serca dziecka a nawet nastolatka- audiobook CD
Cena: 17,20 zł
szt

O czym jest ten audiobook: Często spotykam zmartwionych rodziców, którzy mówią: „Nasze pociechy nie tylko stukają palcami w ekran smartfona, grając w coś lub spędzając każdą wolną chwilę ze znajomymi na Facebooku. One po prostu żyją już w całkiem innym, swoim świecie”. Czy zatem my, rodzice jesteśmy jeszcze w stanie odnaleźć nasze dzieci w tej ich nowoczesnej rzeczywistości?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Karolina - film DVD Karolina - film DVD
Cena: 29,18 zł
szt

Karolina. Czy jest coś... za co oddałbyś życie?Dwie osiemnastoletnie przyjaciółki, Kaśka i Magda, kończą liceum filmowe. Pomiędzy zabawą a korzystaniem z życia muszą jeszcze znaleźć czas na przygotowanie się do czekającego je egzaminu końcowego. Mają za zadanie przygotować etiudę filmową.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
TGD "Na żywo" - CD/DVD TGD "Na żywo" - CD/DVD
Cena: 33,36 zł

TGD „Na żywo” to materiał pochodzący z wielkanocnego koncertu telewizyjnego „Wierzyć to znaczy…” wielokrotnie emitowanego na antenie TVP. Widowisko wyreżyserowane przez Elżbietę Skrętkowską. Jedno z największych wydarzeń muzyki chrześcijańskiej w Polsce z udziałem solistów: Natalii Niemen, Mietka Szcześniaka, Beaty Bednarz, Mate.O.

Dostępność:
chwilowy brak
Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?  Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?
Cena: 28,22 zł
szt

Jak rozplątać trudne relacje - z małżonkiem, dzieckiem, rodzicem, szefem, sąsiadem - robiąc to, co Jezus.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Emocje. Krzyk do zrozumienia. Emocje. Krzyk do zrozumienia.
Cena: 27,36 zł

Czwarty tom serii "Ja, człowiek" ks. Marka Dziewieckiego, która jest kompletną intrukcją obsługi tej rzeczywistości, w której funkcjonujemy. Instrukcją, która prowadzi do szczęścia i spełnienia.

Dostępność:
chwilowy brak
Komunikacja. Kochaj i mów co chcesz! Komunikacja. Kochaj i mów co chcesz!
Cena: 27,36 zł

Piąty, ostatni tom serii "Ja, człowiek" ks. Marka Dziewieckiego, która jest kompletną intrukcją obsługi tej rzeczywistości, w której funkcjonujemy. Instrukcją, która prowadzi do szczęścia i spełnienia.

Dostępność:
chwilowy brak
Ta, która żyła bardziej. Karolina Ta, która żyła bardziej. Karolina
Cena: 28,22 zł
szt

Mocna lekcja tego, co to znaczy żyć na 100%. Świadectwo, jak wspaniale smakuje życie, w którym realizuje się siebie zgodnie z Bożą wolą.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Boży Palec - DVD Polski Lektor - Finger of God Boży Palec - DVD Polski Lektor - Finger of God
Cena: 29,27 zł

Setki wzbudzonych z martwych. Manna ukazująca się w Pentagonie. Kamienie szlachetne spadające z nieba. Nastolatki uzdrawiające zupełnie obcych na ulicy. To nie religia dawnych czasów. To nowy początek. Duchowa rewolucja. To Palec Boga.

Dostępność:
chwilowy brak
Exodus 15 - Bo jesteś (Płyta CD) Exodus 15 - Bo jesteś (Płyta CD)
Cena: 26,73 zł

Płyta stanowi zapis koncertu który odbył się w Chrześcijańskim Centrum Fundacji Proem w Zakościelu 1.06.2013 w trakcie konferencji Kefas. Na płycie znajduje się 13 utworów, w większości coverów takich artystów jak Chris Tomlin, Matt Redman, Hillsong czy Bethel Church.

Dostępność:
chwilowy brak
Kościół, o jakim marzę (DVD) Kościół, o jakim marzę (DVD)
Cena: 16,72 zł

Księże Biskupie Edwardzie, kiedy Kościół jest prawdziwy?
Zachwyca mnie Kościół, który rodzi Pan przez miłosierdzie, przez przebaczenie (.) Twarz Kościoła bardzo bliska mnie i pewnie bardzo bliska człowiekowi, ponieważ jest ona twarzą dającą człowiekowi wiele nadziei. (.) Mogę dopowiedzieć jeszcze jedną rzecz (.)

Dostępność:
chwilowy brak
Powrót Łazarza - Grzegorz Kloc Powrót Łazarza - Grzegorz Kloc
Cena: 32,00 zł

Album Grzegorza Kloca "Powrót Łazarza" to mieszanka różnych stylów zaczynając od rocka poprzez pop, gospel, a skończywszy nawet na reggae. Radiowe nośne melodie z pozytywnym przesłaniem to znak firmowy tej płyty. Tytułowa piosenka Powrót Łazarza pokazuje, że Grzegorz swoim kolejnym albumem zaproponował publiczności wysoki poziom artystyczny.

Dostępność:
chwilowy brak
Unstoppable Love - Jesus Culture (Płyta CD+DVD) Unstoppable Love - Jesus Culture (Płyta CD+DVD)
Cena: 76,72 zł

Album koncertowy w wersji CD i DVD nagrany podczas konferencji Jesus Culture Encounter w Sacramento (USA). Na płycie znalazły się całkiem nowe kompozycje zespołu a dodatkowo na płycie DVD zamieszczono jeszcze 2 utwory więcej: "Wide Open" oraz "Born of God".

Dostępność:
chwilowy brak
Abel's Field - Film DVD Abel's Field - Film DVD
Cena: 52,80 zł

Film opowiada historię nastoletniego chłopaka, który musi stawić czoła codziennym problemom, osierocony przez matkę i porzucony przez ojca wraz z małymi siostrami bliźniaczkami walczy o przetrwanie a życie niestety go nie rozpieszcza i "daje mu mocno w kość"

Dostępność:
chwilowy brak
Believer, Kutless - Płyta CD Believer, Kutless - Płyta CD
Cena: 55,50 zł

Mogło by się wydawać, że jest rzeczą niemożliwą aby pogodzić muzykę hard-rockową z muzyką uwielbienia, to tak jakby połączyć wodę i ogień! Zespół Kutless udowadnia, że jednak można.

Dostępność:
chwilowy brak
Casting Crowns: Thrive - CD Casting Crowns: Thrive - CD
Cena: 48,40 zł

Thrive to płyta, która ma pobudzić słuchacza i zachęcić go do przedefiniowania swojej tożsamości w Chrystusie. Teraz jest czas dla każdego z nas, aby rozpocząć życie, które będzie czymś więcej niż tylko walką o przetrwanie. Z tą myślą stworzyliśmy płytę Thrive.

Dostępność:
chwilowy brak
Elevation Worship : Only King Forever - CD Elevation Worship : Only King Forever - CD
Cena: 48,84 zł

Od początku swojej działalności grupa Elevation Worship była nastawiona na pisanie piosenek mówiących o roli kościoła i oddziaływaniu ludzi tworzących "żywy" kościół na współczesny świat.

Dostępność:
chwilowy brak
Glory, Kutless - Płyta CD Glory, Kutless - Płyta CD
Cena: 66,94 zł

Mogło by się wydawać, że jest rzeczą niemożliwą aby pogodzić muzykę hard-rockową z muzyką uwielbienia, to tak jakby połączyć wodę i ogień! Zespół Kutless udowadnia, że jednak można, na swym 8 studyjnym albumie zamieścili najbardziej popularne obecnie w USA utwory uwielbienia, które można usłyszeć w wielu kościołach.

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl