Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci


Medytacje i modlitwa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Spotkanie. Podręcznik modlitwy Spotkanie. Podręcznik modlitwy
Cena: 16,55 zł

Przez wiele lat prowadziłem Spotkania Doświadczenia Boga, korzystając z modlitewnika Hymny i Modlitwy. Były to teksty pochodzące z różnych źródeł oraz kilka moich własnych, dostosowanych do klimatu Spotkań.

Dostępność:
chwilowy brak
Rozważania różańcowe 100 tajemnic Rozważania różańcowe 100 tajemnic
Cena: 16,00 zł
szt

„Można powiedzieć, że każda tajemnica różańca, stając się przedmiotem dobrej medytacji, rzuca światło na misterium człowieka. Równocześnie staje się czymś naturalnym przynosić na to spotkanie ze świętym człowieczeństwem Odkupiciela tak liczne problemy, lęki, trudy i projekty, które cechują nasze życie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Głębia serca Głębia serca
Cena: 28,95 zł
szt
Wzrok serca zawsze wpatruje się w Boga, bo to właśnie czyni głębia serca.W każdym z nas znajduje się niezmierzona głębia - miejsce, w którym jesteśmy naprawdę sobą, w którym jesteśmy zjednoczeni z Bogiem. Jest ona w nas niezależnie od rozproszeń, nudy, gonitwy myśli powodujących, że nieraz nie przeczuwamy nawet jej istnienia.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Modlitwa Jabesa Modlitwa Jabesa
Cena: 13,11 zł
szt

Czy chcesz poznać krótką modlitwę, która sprawi, że dotykające cię zło i niesprawiedliwość zostaną przemienione?
Czy chcesz otrzymać szczególne łaski od Boga?


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nowenna i modlitwy do Michała Archanioła Nowenna i modlitwy do Michała Archanioła
Cena: 3,50 zł
szt

Ta mała książeczka może stanowić dużą pomoc jeżeli chcemy zawierzyć i pomodlić się do jednego z Archaniołów – Archanioła Michała. Jest jednym z czterech najpotężniejszych duchów, księciem aniołów, obdarzonym szczególnym zaufaniem przez Boga i kluczami do nieba.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nawiedzenia Najświętszego Sakramentu Nawiedzenia Najświętszego Sakramentu
Cena: 16,10 zł
szt

Nawiedzenia są propozycją medytacji podczas adoracji Najświętszego Sakramentu na każdy dzień miesiąca. Są one wyrazem ogromnej miłości, jaką św. Alfons darzył Najświętszy Sakrament.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jutro ma na imię Bóg Jutro ma na imię Bóg
Cena: 22,48 zł
szt

Nieziemska książka o ziemskiej modlitwie. Jutro ma na imię Bóg to książka o modlitwie dla każdego! Obrazowy, dosadny język, gawędziarski charakter, mnóstwo wysmakowanego dowcipu i nietuzinkowa osobowość autora w jednym.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Modlitwy przeciw siłom zła Modlitwy przeciw siłom zła
Cena: 14,90 zł

Szatan oraz inne złe duchy, które chciałyby nas wciągnąć do buntu przeciwko Bogu, lękają się modlitwy. Kiedy modlimy się z wiarą, demony się oddalają, gdyż nie mogą pogodzić się z tym, że obdarzamy Boga miłością i zaufaniem.

Dostępność:
chwilowy brak
Rozważania różańcowe Rozważania różańcowe
Cena: 5,28 zł

Pięć pełnych serii oryginalnych rozważań różańcowych pomoże medytować tajemnice życia Jezusa i Maryi razem ze świętymi, w perspektywie Miłosierdzia Bożego, przed obliczem Nieustającej Pomocy i z bezpośrednim odniesieniem do słowa Bożego.

Dostępność:
chwilowy brak
Jak łowić ludzi dla Boga. Praktyczne wskazówki Jak łowić ludzi dla Boga. Praktyczne wskazówki
Cena: 13,17 zł 17,56 zł

W otaczającym nas świecie widać wiele niepokojących zjawisk. Nie wystarczy jednak zauważać i opisywać objawy „choroby”. Trzeba przede wszystkim konkretnych wskazań, w jaki sposób działać, aby było lepiej.

Dostępność:
chwilowy brak
  • promocja
Zbawienne wątpliwości. Medytacje biblijne Zbawienne wątpliwości. Medytacje biblijne
Cena: 19,90 zł
szt

Chrystus jest niezwykle wytrwałym Oblubieńcem. Nie uda Ci się zniechęcić Go ani zniszczyć w Nim zachwytu wobec Ciebie - Jego oblubienicy. Im trudniej będzie Cię zdobyć, im trudniej będzie Mu Ciebie w sobie rozkochać, tym bardziej będzie zdeterminowany, aby walczyć i nie ustępować ani na krok. Jego miłość jest przeogromna, a potwierdza ją nieustępliwa cierpliwość i miłosierdzie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Modlitewnik pielgrzyma do Matki Bożej w różnych sanktuariach Polski Modlitewnik pielgrzyma do Matki Bożej w różnych sanktuariach Polski
Cena: 16,73 zł
szt

Maryja, czuła Matka zatroskana o swe zagubione i cierpiące dzieci oraz Wszechmoc błagająca, której Syn niczego nie odmawia, jest hojną Szafarką łask Bożych, dlatego zwracają się do Niej jako Pośredniczki i Orędowniczki ci, którzy najbardziej potrzebują Bożego miłosierdzia. Modlitewnik powstał więc z myślą o wszystkich wiernych czcicielach Maryi, nie tylko pielgrzymach do konkretnego sanktuarium.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Przyjąć łaskę uzdrowienia. Przewodnik modlitewny Przyjąć łaskę uzdrowienia. Przewodnik modlitewny
Cena: 13,31 zł 19,00 zł

Wielokrotnie w życiu doświadczyłem uzdrawiającego działania Pana Boga, zarówno gdy inni modlili się za mnie, jak i kiedy ja modliłem się za innych. Wiele osób nadzieję na uzdrowienie wiąże z posługą znanego charyzmatyka (i to często z zagranicy).
Z całym szacunkiem dla wszystkich charyzmatyków, pragnę podkreślić, że tym, który uzdrawia, jest Pan.

Dostępność:
chwilowy brak
  • promocja
Bez granic! Bez granic!
Cena: 22,50 zł 30,00 zł
szt

50 inspirujących rozważań Nicka Vujicica. Czy naprawdę wierzysz, ze z Bogiem jest wszystko możliwe?Nick Vujicic urodził się bez rąk i nóg, ale pokonał ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i jest dziś szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Swoją siłę czerpie z wiary w bezgraniczne pokłady miłości i mocy, jakie Bóg oferuje każdemu z nas.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Drogi krzyżowe ze świętymi Drogi krzyżowe ze świętymi
Cena: 10,08 zł 12,54 zł
szt

Nowy zbiór tekstów przeznaczonych na kościelne nabożeństwa drogi krzyżowej w całym Wielkim Poście oraz do prywatnej medytacji dla osób pragnących rozwijać swoją pobożność pasyjną. Każda droga poświęcona jest wybranemu motywowi życia chrześcijańskiego...

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Nieustanna Pomoc. Wezwania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy Nieustanna Pomoc. Wezwania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Cena: 22,00 zł
szt

Wszyscy czciciele Matki Bożej w ikonie Nieustającej Pomocy otrzymują nową i niezwykle cenną książkę. Ks. Andrzej Zwoliński rozważa wielkie tajemnice Maryi, korzystając z klucza, jaki stanowią wezwania Litanii oraz modlitw do Niej. Rozległa wiedza i erudycja autora, owocujące licznymi odwołaniami literackimi, historycznymi i innymi, oraz żywy, barwny i pełen emocji język czynią z książki lekturę zaskakującą, fascynującą, poszerzającą horyzonty i pogłębiającą duchowość maryjną, tak bliską zwłaszcza nam Polakom.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Ocalony. Lectio divina z Zacheuszem Ocalony. Lectio divina z Zacheuszem
Cena: 16,80 zł

Tyle jest jeszcze dookoła nas poszukujących Zacheuszów, którzy „oblepieni” osądzającymi spojrzeniami, obciążeni szemraniami, mają ochotę wdrapać się na drzewo i czekać, aż spotka ich to samo szczęście, co celnika z Jerycha.

Dostępność:
chwilowy brak
Różaniec Eucharystyczny Różaniec Eucharystyczny
Cena: 9,90 zł
szt

W różańcu kryje się wiele łask, w różańcu kryje się wiele darów, w różańcu kryje się wiele dróg pozwalających ujrzeć Bożą miłość.
(fragment)
 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jak modlił się Jezus Jak modlił się Jezus
Cena: 24,99 zł
szt

Jak modlił się Jezus to coś więcej niż wprowadzenie do modlitewnych praktyk samego Jezusa. Książka jest próbą zbliżenia, pełnego szacunku zatopienia się w wewnętrzny świat Jezusa. Fundamentem barwnego, wartkiego narracyjnie opisu są Ewangelie i szeroko rozumiana tradycja Kościoła.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Śladami Jezusa. Rozważanie Drogi Krzyżowej Śladami Jezusa. Rozważanie Drogi Krzyżowej
Cena: 8,71 zł
szt

Rozważania Drogi Krzyżowej dla dorosłych i młodzieży. Medytacje nad tajemnicą cierpienia Jezusa autor łączy z Miłosierdziem Bożym skierowanym do wszystkich ludzi. Książka jest doskonałą pomocą w osobistym lub wspólnotowym przeżywaniu nabożeństwa Drogi Krzyżowej.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
W kręgu tajemnic różańcowych. Tajemnice radosne W kręgu tajemnic różańcowych. Tajemnice radosne
Cena: 14,61 zł
szt

Książka W kręgu tajemnic różańcowych, nie przedstawia - jak może sugerować tytuł - ani historii tej czcigodnej, starożytnej modlitwy, ani nie poucza też zasadniczo, jak ją odmawiać, nie ukazuje także jej wypróbowanej skuteczności i ogromnego wzięcia, jakie wciąż ma w Kościele.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Bóg żywych Bóg żywych
Cena: 12,00 zł
szt

Królestwo Boże jest obiecanym nam miejscem, do którego dąży każdy wierzący, chcąc się w nim znaleźć po śmierci. Wielu z nas ma jednak o nim błędne wyobrażenie. Nie zdajemy sobie bowiem sprawy, że nie jest ono bytem odległym ani jedynie ideą – Królestwo Boże czeka na nas już tu, na Ziemi. Jest to Królestwo Miłości, miłości do świata i miłości w świecie, dlatego zamieszkuje nasze doczesne ciała. To właśnie miłość, która zasiedla nasze serca zmartwychwstaje wraz z nami w dniu ostatecznym.  Stwórca nie jest bowiem Bogiem umarłych, ale żywych!

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jezus jest blisko Czerpać nadzieję z obecności Jezusa Jezus jest blisko Czerpać nadzieję z obecności Jezusa
Cena: 22,43 zł 28,40 zł
szt
Strzegę wszystkich, którzy Mnie miłują. Niech ta obietnica Mojej czujnej opieki będzie dla ciebie pociechą – zwłaszcza w ciężkich chwilach. Składam ci ją dlatego, że Mnie miłujesz. […] Zapewniam cię, że Ja zawsze cię strzegę, jak pasterz swojej trzody. Czasem możesz się czuć samotny i bezbronny. By przegnać te uczucia, uwierz, że przy tobie jestem, i zacznij ze Mną rozmawiać – otwórz przede Mną serce. Opowiedz mi wszystko bez lęku, a silniej poczujesz Moją czujną, pełną miłości obecność.
fragment
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Matka Nieustającej Pomocy. Refleksje na temat ikony Matka Nieustającej Pomocy. Refleksje na temat ikony
Cena: 4,40 zł
szt

Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest prawdopodobnie najbardziej znanym na świecie wizerunkiem błogosławionej Dziewicy.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl