Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Ludzie Boga

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Listy do Boga (Książka + 2 DVD) Listy do Boga (Książka + 2 DVD)
Cena: 28,47 zł

Scenariusz dołączonego do książki filmu LISTY DO BOGA oparty został na prawdziwej historii Tylera Doughtie, zmagającego się z chorobą i cierpieniem ośmioletniego chłopca. W Bogu, który jest adresatem jego pisanych codziennie listów, widzi przyjaciela i nauczyciela.

Dostępność:
chwilowy brak
Św Józef Kalasancjusz  Św Józef Kalasancjusz
Cena: 21,99 zł
szt

Dołączony do książki film przedstawia dramatyczną historię życia św. Józefa Kalasancjusza (1557-1648), założyciela zakonu pijarów, który dokonał rewolucyjnych zmian w edukacji tworząc bezpłatne szkoły dla dzieci. Fabularyzowany dokument przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia świętego, nie omija też spraw trudnych.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Św. CELESTYN V (DVD + książka)  Św. CELESTYN V (DVD + książka)
Cena: 21,99 zł
szt

Postać, czyny i abdykacja Celestyna V budziły zawsze ogromne zainteresowanie pisarzy, malarzy poetów, o czym przekonamy się oglądając poświęcony mu dokument. Dlaczego? Był pierwszym papieżem w historii Kościoła, który dobrowolnie abdykował. Dokument Alessandry Gigante próbuje odpowiedzieć na wiele pytań wiążących się z osobą tego papieża. Kto chciał, by został papieżem ?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Barbara z Nikomedii (książka+DVD) Barbara z Nikomedii (książka+DVD)
Cena: 26,30 zł

Święta Barbara, męczennica, jedna z czternastu świętych wspomożycieli.
Św. Barbara jest jedną z grona czternastu świętych wspomożycieli, czyli tych, których wstawiennictwo pomaga wiernym w trudnych sytuacjach życiowych. Większość z nich, podobnie jak Barbar, żyła na przełomie III i IV wieku, czyli w czasach krwawych prześladowań chrześcijan za panowania cesarza Dioklecjana. W wielu krajach, również w Polsce, kult św. Barbary był zawsze bardzo żywy.


Dostępność:
chwilowy brak
Bł. Karol Gnocchi, ojciec miłosierdzia (książka z DVD) Bł. Karol Gnocchi, ojciec miłosierdzia (książka z DVD)
Cena: 26,39 zł
szt


Prawdziwa historia Don Carlo Gnocchiego,księdza i pedagoga, zwanego apostołem cierpiacych dzieci.W 2002 papież Jan Paweł II ogłosił go czcigodnym, a 25.10.2009 odbyła sie jego beatyfikacja.W chwili wybuchu II wojny św. będąc wykładowcą w teologicznym Instytucie Gonzaga,wyrusza jako kapelan na front grecko/albański.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Siostra Pascalina (książka+DVD) Siostra Pascalina (książka+DVD)
Cena: 26,39 zł
szt

„Siostra Pascalina” to trzygodzinny dramat historyczny przedstawiający życie niezwykłej kobiety, jaką była Pascalina, czyli Jozefina Lehnert. Urodziła się 29 sierpnia 1894 roku w Ebersbergu w Górnej Bawarii, miała jedenaścioro rodzeństwa. W 1913 roku wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr Szkolnych od Krzyża Świętego w Altötting.
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Śluby bł. Anny Katarzyny Emmerick (książka+DVD) Śluby bł. Anny Katarzyny Emmerick (książka+DVD)
Cena: 29,99 zł
szt

Film Dominika Grafa, jedyny jak do tej pory poświęcony Annie Katarzynie Emmerick, ma dwoje bohaterów: przyszłą błogosławioną i Clemensa Brentano. Akcja filmu rozpoczyna się w roku 1818, kiedy Clemens Brentano przyjeżdża do Dülmen, by na własne oczy przekonać się, kim właściwie jest obdarzona stygmatami zakonnica Spędził przy jej łożu sześć lat.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
ŚWIĘTY GRAAL (DVD + książka) ŚWIĘTY GRAAL (DVD + książka)
Cena: 21,99 zł
szt

Film dokumentalny Andresa Garrigo, przedstawia najbardziej prawdopodobną wersję historii Świętego Kielicha. Tradycja, archeologia i dokumenty historyczne mogą wskazywać, że kielich pochodzi z czasów Chrystusa. Film stanowi próbę odpowiedzi na pytanie czym był Graal?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Pod płaszczem gwiazd Pod płaszczem gwiazd
Cena: 29,25 zł
szt

Po raz pierwszy zakłamywany przez lata temat prześladowań Kościoła w Hiszpanii w czasie wojny domowej zaistniał w filmie fabularnym. Ta prawdziwa, oparta na faktach opowieść wydarzyła się w 1936 roku w małym miasteczku Almagro na początku wojny domowej, gdzie republikanie zamordowali 20 dominikanów. Film porusza mało znany i omijany przez mainstreamowe media temat okrutnych prześladowań Kościoła Katolickiego w Hiszpanii w czasie wojny domowej w latach 1936-1939 r.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wszystko o człowieku. The Human Experience - Książeczka z płytą DVD Wszystko o człowieku. The Human Experience - Książeczka z płytą DVD
Cena: 33,36 zł

Historia grupy przyjaciół, udających się w podróż, która to na zawsze już odmieni ich życie. Młodzi bohaterowie (Jeff i Michael) rozpoczynają poszukiwania odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące każdego z nas: "Po co żyję?, Kim jest człowiek?"

Dostępność:
chwilowy brak
Święty Józef Moscati - lekarz ubogich (książka + DVD) Święty Józef Moscati - lekarz ubogich (książka + DVD)
Cena: 25,07 zł
szt

„Dziś pojąłem, że Jezus żyje w każdym chorym…Gdybym leczył tylko ich choroby, byłbym skazany na fiasko. Myślałbym o wszystkim, czego nie umie medycyna, i czułbym bezsilność…” – w tych zaczerpniętych z filmu i skierowanych do s. Helgi zdaniach wyjaśnia Moscatii sens swojego zawodowego powołania, które nie ogranicza się wyłącznie do leczenia ciała. Film mocno akcentuje głęboką wiarę Moscatiego.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Maryja z Nazaretu (książka + DVD) Maryja z Nazaretu (książka + DVD)
Cena: 28,41 zł
szt

Film Giacomo Campiottiego jest najnowszym, jeszcze nie znanym w Polsce  filmem poświęconym Matce Jezusa. Miał swoją premierę we włoskiej telewizji w Wielkim Tygodniu 2012 roku. Scenariusz został oparty o przekazy ewangeliczne, ale znalazły się w nim też wątki fikcyjne. „Głównymi postaciami filmu są trzy kobiety, których życia krzyżują się, ale które dokonują zdecydowanie innych wyborów… Ale w centrum jest Maryja z Nazaretu…” — powiedział po pokazie filmu w Watykanie papież Benedykt XVI.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Św. Maria Magdalena - film DVD z książeczką Św. Maria Magdalena - film DVD z książeczką
Cena: 25,00 zł
szt

Maria Magdalena podobnie jak w wielu innych filmach, których jednak nie była postacią pierwszoplanową, również w tym przedstawiona jest jako kobieta cudzołożna. Jednak sytuacja w jakiej się znalazła wyniknęła z tragicznego zbiegu okoliczności.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl