Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

8 grudnia 2015 r. rozpoczął się w Kościele katolickim Jubileuszowy Rok Miłosierdzia. Z tej okazji mamy do zaoferowania różnorodne pomoce do dobrego przeżycia tego wyjątkowego czasu. Dobra książka przypomni istotę Bożego miłosierdzia, ukaże możliwości przyjęcia i odpowiedzi na nie dzisiaj, przybliży postać Sekretarki Bożego miłosierdzia - św. Faustyny. Duszpasterze znajdą tu potrzebne materiały na nabożeństwa. Wierni wzbogacą swoją pobożność za pomocą odpowiedniego modlitewnika. Zabiegani mogą wybrać dla siebie odpowiedni audiobook. Z nami przeżyjesz Rok Miłosierdzia naprawdę owocnie!

Jubileusz Miłosierdzia Bożego

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017
Cena: 14,00 zł
szt

Bardzo pomocny i ciekawy przewodnik przygotowujący do spowiedzi oraz owocnego przeżycia papieskiej inicjatywy 24h dla Pana!  Przydatny przez cały rok. Edycja 2017 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
3 dni robocze
PAKIET 10 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017 PAKIET 10 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017
Cena: 11,00 zł
szt

Komplet 10 szt. Wysyłka gratis. Bardzo pomocny i ciekawy przewodnik przygotowujący do spowiedzi oraz owocnego przeżycia papieskiej inicjatywy 24h dla Pana!  Przydatny przez cały rok. Edycja 2017 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
3 dni robocze
PAKIET 30 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017 PAKIET 30 Chcę Miłosierdzia - 24h dla Pana! 2017
Cena: 9,00 zł
szt

Komplet 30 szt. Wysyłka gratis. Bardzo pomocny i ciekawy przewodnik przygotowujący do spowiedzi oraz owocnego przeżycia papieskiej inicjatywy 24h dla Pana!  Przydatny przez cały rok. Edycja 2017 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
3 dni robocze
Inspire – uczynki miłosierdzia Inspire – uczynki miłosierdzia
Cena: 59,00 zł

Gra INSPIRE pozwala odkryć na nowo uczynki miłosierdzia. Uwrażliwia na potrzeby ludzi nas otaczających i proponuje sposoby udzielania im pomocy. Karty do gry tworzą duża planszę, po której poruszamy się znacznikami i spotykamy osoby potrzebujące.

Dostępność:
chwilowy brak
Kod Miłosierdzia czyli sekret udanych relacji Kod Miłosierdzia czyli sekret udanych relacji
Cena: 29,04 zł

Długo czekaliśmy na to nagranie. I my i autor. Bez odrobiny przesady cytuję za autorem: To jest temat, który nam, dosłownie, może ratować życie - ks. Marek Dziewiecki


Dostępność:
chwilowy brak
Miłosierni jak Ojciec - 24h dla Pana! Miłosierni jak Ojciec - 24h dla Pana!
Cena: 6,00 zł 9,90 zł
szt

Bardzo pomocny i ciekawy dodatek duszpasterski przygotowujący do spowiedzi. Książeczka związana z papieską akcją 24h dla Pana!

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Dom bogaty w Miłosierdzie Dom bogaty w Miłosierdzie
Cena: 19,95 zł
szt

Jak włączyć się w Rok Miłosierdzia, który właśnie przeżywamy? Papież Franciszek zmobilizował nas do bycia dla innych, do zaopiekowania się drugim człowiekiem, tylko nie zawsze wiemy, jak konkretnie mamy to zrobić na podwórku własnego życia, w naszej rodzinie, razem z najbliższymi.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia. Materiały duszpasterskie Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia. Materiały duszpasterskie
Cena: 80,00 zł
szt

Seria książek na Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia została opracowana przez Papieską Radę ds. Nowej Ewangelizacji.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wezwani do miłosierdzia. Uczynki miłosierne we współczesnym świecie Wezwani do miłosierdzia. Uczynki miłosierne we współczesnym świecie
Cena: 10,56 zł

Ogłaszając Rok Miłosierdzia, Ojciec święty wzywa wierzących do utkwienia wzroku w miłosierdziu Bożym, „byśmy sami stali się skutecznym znakiem działania Ojca”. Szczególnie gorąco pragnie, „aby chrześcijanie przemyśleli podczas Jubileuszu uczynki miłosierdzia względem ciała i względem ducha.

Dostępność:
chwilowy brak
Boże marzenie Boże marzenie
Cena: 29,90 zł
szt

Historia wspólnoty Przymierze Miłosierdzia. Pozwól mi iść poszukać brata, który się zagubił. Jutro może być za późno! /fragment/. Ubóstwo, przestępczość, zaklęty krąg nałogów… i dwóch zapalonych mocą Bożego Miłosierdzia duchownych - ojcowie Henrique Porcu i Antonello Cadeddu – którzy dostrzegając ten ogrom zła, trawiącego ludzkie dusze, zdecydowali się na brawurowe przedsięwzięcie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Bóg bogaty w miłosierdzie. 24 godziny dla Pana! Bóg bogaty w miłosierdzie. 24 godziny dla Pana!
Cena: 5,00 zł 12,00 zł
szt

Książeczka, związana jest z ogłoszoną już po raz drugi przez papieża Franciszka inicjatywą „24 godziny dla Panaˮ. Dodatek duszpasterski przygotowujący do sakramentu Pokuty i Pojednania jest nieocenioną pomocą w czasie Wielkiego Postu i nie tylko. W środku katecheza papieża Franciszka o sakramencie Pokuty i Pojednania.
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Droga Krzyżowa. Oparta na Piśmie Świętym i Dzienniczku św. Faustyny Droga Krzyżowa. Oparta na Piśmie Świętym i Dzienniczku św. Faustyny
Cena: 4,50 zł
szt

Książeczka jest zbiorem rozważań stacji drogi krzyżowej. Każde rozważanie oparte jest na fragmencie z Pisma Świętego. Centrum rozważań stanowią fragmenty z "Dzienniczka s. Faustyny", które kończy krótka modlitwa.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Psalmy miłosierdzia Psalmy miłosierdzia
Cena: 2,00 zł
szt

"Ku Tobie, Panie Boże, zwracam moje oczy, w Tobie ucieczka moja"

Psalm 141

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
ZANURZYĆ SIĘ W SERCU MIŁOSIERDZIA. Pomoc w przygotowaniu się do sakramentu pojednania ZANURZYĆ SIĘ W SERCU MIŁOSIERDZIA. Pomoc w przygotowaniu się do sakramentu pojednania
Cena: 9,94 zł

Fascynujące wprowadzenie w sakrament pojednania. Książka, która sprawia, że w czytelniku budzi się pragnienie pójścia do spowiedzi. Podczas spowiedzi dokonuje się niesamowity cud: Bóg przebacza nam nasze grzechy. A jednak wielu wiernych ma wielkie opory przed korzystaniem z sakramentu pojednania. Często źródłem tych problemów jest brak odpowiedniego przygotowania do spowiedzi. Znakomitą odpowiedzią na nie jest książka księdza Krzysztofa Porosło.

Dostępność:
chwilowy brak
Miłosierdzie. Klucz do chrześcijańskiego życia Miłosierdzie. Klucz do chrześcijańskiego życia
Cena: 33,16 zł
szt

Ta książka łączy refleksję teologiczną i duchową z różnymi zagadnieniami pastoralnymi i społecznymi – zarówno ponadczasowymi, jak i tymi, które szczególnie dziś są dla nas ważne. Kasper przybliża czytelnikowi biblijne fundamenty wiary chrześcijańskiej, zachęca do ich przemyślenia, wskazuje ich praktyczne konsekwencje. A swoje rozważania koncentruje wokół Bożego miłosierdzia, które jest jądrem i sumą biblijnego objawienia; jest fundamentem ewangelii i kluczem do chrześcijańskiego życia.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nadzwyczajnie zwyczajna św. Faustyna Kowalska Nadzwyczajnie zwyczajna św. Faustyna Kowalska
Cena: 24,95 zł

Książka powstała z myślą o najmłodszych czytelnikach, którzy stają się coraz bardziej samodzielni w wierze, i o wszystkich, którzy pragną poznać historię życia św. Faustyny Kowalskiej. Jeszcze ważniejszym przesłaniem jest wprowadzenie do rozumienia kultu Bożego Miłosierdzia.

Dostępność:
chwilowy brak
Droga krzyżowa ze św. Faustyną Kowalską Droga krzyżowa ze św. Faustyną Kowalską
Cena: 2,64 zł
szt

Zapraszamy do podążenia za cierpiącym Jezusem Chrystusem na Jego drodze krzyżowej. W tej wędrówce towarzyszyć nam będzie św. Faustyna Kowalska. Zawarte w tej kieszonkowej książeczce rozważania można mieć zawsze pod ręką, by – szczególnie w czasie Wielkiego Postu – łączyć się z naszym cierpiącym Mistrzem.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Bóg miłosierdzia w Biblii cz. 2 Bóg miłosierdzia w Biblii cz. 2
Cena: 37,00 zł

Autorzy podejmują jeden z najbardziej upragnionych tematów w życiu wierzących: spotkanie z Bogiem Miłosierdzia na kartach Pisma Świętego. Wokół niego skupione są wszystkie konferencje, wprowadzenia do lectio divina, medytacje oraz spotkanie: "Pytania-odpowiedzi".

Dostępność:
chwilowy brak
Bóg miłosierdzia w Biblii cz.1 Bóg miłosierdzia w Biblii cz.1
Cena: 37,00 zł

Autorzy podejmują jeden z najbardziej upragnionych tematów w życiu wierzących: spotkanie z Bogiem Miłosierdzia na kartach Pisma Świętego. Wokół niego skupione są wszystkie konferencje, wprowadzenia do lectio divina, medytacje oraz spotkanie: "Pytania-odpowiedzi". Przekazywane treści zapraszają do wsłuchania się w nie w klimacie pustyni i modlitwy osobistej. 

Dostępność:
chwilowy brak
Miłosierdzie Boże - modlitewnik Miłosierdzie Boże - modlitewnik
Cena: 17,00 zł
szt

Oddajemy do rąk Czytelnika modlitewnik poświęcony Bożemu Miłosierdziu. Kult zapoczątkowany przez świętą siostrę Faustynę wciąż się rozszerza, tysiące ludzi każdego roku odwiedzają sanktuarium w Łagiewnikach. Modlitewnik do Bożego Miłosierdzia to zbiór tekstów, które mogą nam pomóc w zbliżeniu się do Jezusa miłosiernego.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Koronka do Bożego Miosierdzia - mini Koronka do Bożego Miosierdzia - mini
Cena: 3,00 zł
szt

Uciekanie się do Bożego Miłosierdzia jest podstawą nadziei chrześcijańskiej. Modlitewnik zawiera oprócz Koronki Litanię i Nowennę opartą na tekstach z „Dzienniczka” s. Faustyny, które pomogą w przygotowaniu się do Święta Bożego Miłosierdzia,

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Sekrety siostry Faustyny. Czas miłosierdzia jest krótki Sekrety siostry Faustyny. Czas miłosierdzia jest krótki
Cena: 23,66 zł
szt

Wejście w świat Dobrej Nowiny dokonuje się na podstawie łaski, która otwiera drzwi Bożego miłosierdzia zamknięte przez Jego sprawiedliwość. Miłosierdzie Boga wyznaczyło czas wejścia przez te uchylone drzwi. Możemy je przekroczyć, biorąc na ziemi odpowiedzialność za swe grzechy i prosząc o ich przebaczenie. Jest jeszcze druga możliwość, gdy prosimy Ojca, aby te drzwi uchylił dla tych, których kochamy, mimo że oni o tym nie myślą.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
O mój Jezu Miłosierdzia! Koronki za konających i zmarłych. Nowenna za zmarłych O mój Jezu Miłosierdzia! Koronki za konających i zmarłych. Nowenna za zmarłych
Cena: 5,95 zł
szt

Modlitwy za konających i zmarłych w postaci czterech koronek i nowenny, odmawiane z wiarą, mogą stać się konkretną pomocą dla konających oraz dusz czyśćcowych. Z jednej strony warto towarzyszyć modlitwą osobom w godzinie ich konania, gdyż jest to godzina ostatecznej decyzji o nawróceniu. Z drugiej strony należy pamięć w modlitwie także o zmarłych, którzy w czyśćcu przygotowują się do ostatecznego spotkania z Bogiem.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Godzina Miłosierdzia Godzina Miłosierdzia
Cena: 3,95 zł
szt
Pan Jezus przekazał Siostrze Faustynie konkretne wskazówki dotyczące sposobu praktykowania modlitwy w godzinie Miłosierdzia. Mówił: Staraj się w tej godzinie odprawiać drogę krzyżową, o ile ci na to obowiązki pozwolą; a jeżeli nie możesz odprawić dro...
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl