Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Historia

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Syn wolności cz.I Syn wolności cz.I
Cena: 24,97 zł
szt

O czym jest ta powieść: Jest 15 października 2017 r. Służby specjalne Rosji i Stanów Zjednoczonych znalazły sposób, by zaingerować w historię świata.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Bitwa pod Grunwaldem Bitwa pod Grunwaldem
Cena: 67,76 zł

Bitwa pod Grunwaldem to gra strategiczna, która szkoli taktykę i rozbudza historyczną pasję. Do dyspozycji będziesz miał wojsko składające się z różnych jednostek (piechota, jazda, kusznicy, dowództwo). Kręcąc kołem dowodzenia wyznaczysz rodzaj ruchu i rozpoczniesz bitwę!

Dostępność:
chwilowy brak
Inspire – uczynki miłosierdzia Inspire – uczynki miłosierdzia
Cena: 59,00 zł

Gra INSPIRE pozwala odkryć na nowo uczynki miłosierdzia. Uwrażliwia na potrzeby ludzi nas otaczających i proponuje sposoby udzielania im pomocy. Karty do gry tworzą duża planszę, po której poruszamy się znacznikami i spotykamy osoby potrzebujące.

Dostępność:
chwilowy brak
Odkryj Wawel Odkryj Wawel
Cena: 74,80 zł
szt

Przenieś się w czasy Zygmunta I Starego na Zamek Królewski na Wawelu. Poznaj Wawel dzięki jego niezwykłym mieszkańcom. Na planszy będziesz poruszał się po polach z najważniejszymi komnatami Zamku Królewskiego.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Rodzice Prezydenta Rodzice Prezydenta
Cena: 27,71 zł
szt


„Skoro nasz syn został wybrany prezydentem, to znaczy, że jako rodzice mamy obowiązek o nim mówić. Podobnie o naszej rodzinie. Po to, by ludzie wiedzieli, skąd wywodzi się Andrzej Duda, co jest dla niego istotne, jaki system wartości wyznaje. Polacy mają do tego prawo”.
/fragment/
 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zakazany Bóg Zakazany Bóg
Cena: 33,15 zł
szt

Jak wielka może być nienawiść do wiary, jak rodzi się antyreligijny obłęd, do czego zdolni są ci, którzy mu ulegli?
Jak wielka jest miłość, która pozwala przebaczyć oprawcom, jak dojrzewa się do męczeństwa, by uznać je za dar, kim są ci, którzy mieli siłę, by oddać życie za wiarę?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Heroiczne Przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat  Heroiczne Przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat
Cena: 40,96 zł

Lektura obowiązkowa dla każdego lidera w świecie biznesu.
Walter Gubert, prezes banku J.P. Morgan
Umiałbym zarządzać znacznie skuteczniej, gdyby dane mi było przed laty przeczytać tę książkę. Jestem o tym przekonany. Gorąco polecam!
Ron Burkard, dyrektor wykonawczy World Neighbors

Dostępność:
chwilowy brak
Globalna wojna z chrześcijanami Globalna wojna z chrześcijanami
Cena: 41,71 zł
szt

Chrześcijanie są obecnie najbardziej prześladowaną grupą religijną na świecie. 80% wszystkich działań skierowanych przeciwko religii wymierzona jest właśnie w chrześcijan.Prześladowania to nie tylko okrucieństwa, których dopuszcza się tzw. Państwo Islamskie w Syrii i Iraku.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Symbole chrześcijańskie Symbole chrześcijańskie
Cena: 40,96 zł

Świeca, krzyż, ryba, winny krzew, spojrzenie w niebo, składanie rąk - symbole niegdyś czytelne i oczywiste, dziś zagubiły swoje znaczenie. Dlatego wiele interpretacji może nas zaskoczyć, gdy poznamy pierwotne znaczenie danego symbolu.

Dostępność:
chwilowy brak
Żołnierze wyklęci. Niezłomni bohaterowie Żołnierze wyklęci. Niezłomni bohaterowie
Cena: 37,91 zł

Fascynująca opowieść o żołnierzach antykomunistycznego podziemia niepodległościowego, stawiających opór wobec sowietyzacji Polski i podporządkowania jej ZSRR w latach 40. i 50. XX wieku.

Dostępność:
chwilowy brak
Z cienia. Powieść o żołnierzach wyklętych Z cienia. Powieść o żołnierzach wyklętych
Cena: 33,24 zł

To powieść oparta na faktach. Główny bohater, żołnierz NSZ, po wojnie walczył przeciw komunistom w zgrupowaniu "Bartka". Około stu siedemdziesięciu kolegów z oddziału zostało wówczas zgładzonych. Do dziś nikt nie wie, gdzie leżą ci żołnierze, ani kim byli ich oprawcy.

Dostępność:
chwilowy brak
Pierwszy Holocaust XX wieku Pierwszy Holocaust XX wieku
Cena: 33,16 zł
szt

Ludobójstwo dokonane na ludności ormiańskiej przez władze tureckie w czasie I wojny światowej i tuż po jej zakończeniu było pierwszym ludobójstwem w XX wieku – najokrutniejszym stuleciu w dziejach ludzkości. (…) Mimo świadectw znakomitych pisarzy, ludobójstwo to wciąż pozostaje najmniej znanym w serii „ostatecznych rozwiązań” podejmowanych przez różne reżimy i XX-wieczne ideologie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Cud na Filipinach, Rok 1986 Cud na Filipinach, Rok 1986
Cena: 23,66 zł

To miała być największa masakra w historii ludzkości. Padł rozkaz, by bezlitośnie zdławić bunt. Miało zginąć dwa miliony bezbronnych cywilów. Były ataki czołgów. Przeprowadzono atak moździerzowy. Nastąpił atak zmotoryzowanej piechoty.
Ciśnięto w tłum pojemniki z gazem. Wysłano do ataku helikoptery. Skierowano na miejsce buntu bombowce. Brakowało jeszcze tylko ataku od dołu – z samego dna piekła.

Dostępność:
chwilowy brak
Wyspa kanibali. 1933 Deportacja i śmierć na Syberii Wyspa kanibali. 1933 Deportacja i śmierć na Syberii
Cena: 32,30 zł
szt
Ukrywana w archiwach zbrodnia Stalina dopiero teraz wychodzi na jaw. Jak co roku wiosną 1933 mieszkańcyjednej z wiosek nad rzeką Ob popłynęli na wyspę Nazino obdzierać korę z drzew. Tym razem ich oczom ukazał się przerażający widok. 6 tysięcy ludzi u...
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Czarna kawaleria. Bojowy szlak pancernych Maczka Czarna kawaleria. Bojowy szlak pancernych Maczka
Cena: 40,40 zł
szt
Żołnierz polski walczy o wolność wszystkich narodów, ale umiera tylko dla Polski. Polacy - żołnierze generała Maczka - zapisali jedną z najjaśniejszych kart historii drugiej wojny światowej. Bohaterstwo, odwaga, poświęcenie, ale i wyszkolenie, znajom...
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Europa walczy 1939-1945. Nie takie proste zwycięstwo Europa walczy 1939-1945. Nie takie proste zwycięstwo
Cena: 62,57 zł
Ktoś powiedział o Normanie Daviesie, że posiada dar, który mają tylko wielcy historycy - umiejętność przemyślenia przeszłości na nowo. Ktoś inny dodał: „Norman Davies ukazuje nam namiętności, poezję, mity i anegdoty równie dobrze jak historyczne fakt...
Dostępność:
chwilowy brak
Kapucyni sybiracy - Hieronim Warachim OFMCap Kapucyni sybiracy - Hieronim Warachim OFMCap
Cena: 12,00 zł
szt
Karty zapisane w ciągu minionych trzech wieków przez kapucynów żyjących na terenie Polski nierzadko naznaczone były cierpieniem, trudem, tułaczką czy nawet krwią zakonników. Tak było przede wszystkim w czasach rozbiorów, kiedy to niemała grupa polski...
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wytropić Eichmanna. Pościg za największym zbrodniarzem w historii Wytropić Eichmanna. Pościg za największym zbrodniarzem w historii
Cena: 36,34 zł
Porywająca niczym thriller opowieść o polowaniu na Adolfa Eichmanna. Adolf Eichmann codziennie rano siadał za biurkiem i - jak sam mówił - „wykonywał swoją pracę najlepiej jak potrafił”. To on stworzył perfekcyjny plan przemysłowego mordowania ludzi ...
Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl