Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Gry planszowe

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Bitwa pod Grunwaldem Bitwa pod Grunwaldem
Cena: 67,76 zł

Bitwa pod Grunwaldem to gra strategiczna, która szkoli taktykę i rozbudza historyczną pasję. Do dyspozycji będziesz miał wojsko składające się z różnych jednostek (piechota, jazda, kusznicy, dowództwo). Kręcąc kołem dowodzenia wyznaczysz rodzaj ruchu i rozpoczniesz bitwę!

Dostępność:
chwilowy brak
Dzieci Świata Dzieci Świata
Cena: 25,52 zł

Dzieci Świata - to propozycja gry dla całej rodziny. Poznaj Dzieci z wszystkich kontynentów.


Dostępność:
chwilowy brak
Inspire – uczynki miłosierdzia Inspire – uczynki miłosierdzia
Cena: 59,00 zł

Gra INSPIRE pozwala odkryć na nowo uczynki miłosierdzia. Uwrażliwia na potrzeby ludzi nas otaczających i proponuje sposoby udzielania im pomocy. Karty do gry tworzą duża planszę, po której poruszamy się znacznikami i spotykamy osoby potrzebujące.

Dostępność:
chwilowy brak
Odkryj Wawel Odkryj Wawel
Cena: 74,80 zł
szt

Przenieś się w czasy Zygmunta I Starego na Zamek Królewski na Wawelu. Poznaj Wawel dzięki jego niezwykłym mieszkańcom. Na planszy będziesz poruszał się po polach z najważniejszymi komnatami Zamku Królewskiego.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Pax et Bonum Pax et Bonum
Cena: 51,92 zł

Przeżyj przygodę ze św. Franciszkiem i zdobądź owoce Ducha Świętego kształtujące charakter chrześcijanina – Miłość, Radość, Pokój, Wierność, Uprzejmość, Łagodność, Opanowanie, Dobroć i Cierpliwość. Poruszając się kamiennymi uliczkami Asyżu podejmujesz decyzję, w którą stronę najlepiej pójść, by zdobyć poszczególne żetony.


Dostępność:
chwilowy brak
Poznaj i pokochaj Afrykę Poznaj i pokochaj Afrykę
Cena: 60,72 zł
szt

Wyrusz na przygodę i zmierz się z niecodziennymi zadaniami jakie napotkasz przemierzając kontynent afrykański. Poznaj ludzi, kulturę i ich obyczaje, główne religie kontynentu: chrześcijaństwo i islam, geografię i zwierzęta zamieszkujące Afrykę.Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Rodzinka.pl Rodzinka.pl
Cena: 87,12 zł
szt

Oryginalna gra logiczna przeznaczona dla graczy w każdym wieku. Jest okazją do dobrej towarzyskiej integracji. Gra łączy w sobie proste zasady, oryginalną grafikę oraz ciekawą strategię.Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Sandomierskie Tajemnice Sandomierskie Tajemnice
Cena: 78,32 zł
szt

Zapraszamy w niezwykłą podróż do miasta pełnego tajemnic. Na czas gry sandomierski ratusz zamieni się w wehikuł czasu, który przeniesie Cię w odległe czasy. Będziesz mógł przeżyć oblężenie Sandomierza, stoczyć bój z wojskami szwedzkimi lub stanąć oko w oko z groźnym Tatarem.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Tajemnice Ostrołęki Tajemnice Ostrołęki
Cena: 66,00 zł
szt

Zapraszamy w niezwykłą podróż do miasta Ostrołęki. Grając w grę zdobędziesz wiedzę dotyczącą ważnych postaci, ciekawostek i obiektów architektonicznych związanych z miastem. Dokładaj żetony kolorowymi krawędziami i sumuj punkty na torze punktacji.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Tripol Tripol
Cena: 66,00 zł
szt

Tripol to oryginalna gra logiczna przeznaczona dla graczy w dowolnym wieku. Jest okazją do dobrej, towarzyskiej integracji i sposobem na rozwinięcie umiejętności logiczno-matematycznych u najmłodszych.
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zaczarowana Kraina Zaczarowana Kraina
Cena: 66,00 zł
szt

Poznaj niezmierzone bogactwa regionu Świętokrzyskiego i uświadom sobie jak wiele zabytków, ciekawych zakątków i współczesnych atrakcji znajduje się często w najbliższym otoczeniu. Wędrując po planszy regionu, zdobywaj żetony i podążaj za Koziołkiem Matołkiem.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Królestwo - gra planszowa Królestwo - gra planszowa
Cena: 109,00 zł
szt

Zagraj z nami nową grę planszową: "Królestwo". Nie można żyć dla siebie, ale dla innych. Trzeba więcej rozdawać niż posiadać. Przejdź przez wiele innych prób, pokonaj trudną drogę, przeciśnij się przez ciasną bramę i spróbuj dotrzeć do Niebieskiego Królestwa.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
48 godzin
MISJA Gra Planszowa Bądź pomysłowy! Bądź liderem! MISJA Gra Planszowa Bądź pomysłowy! Bądź liderem!
Cena: 79,00 zł

 Nie od dziś wiadomo, że w parze z władzą idzie wielka odpowiedzialność. Prawdziwi liderzy potrafią łączyć obie te rzeczy. "Misja" to gra o takim przywództwie, w którym władza jest środkiem do celu, nigdy odwrotnie.

Dostępność:
chwilowy brak
Królestwo i Królowa - gry planszowe - komplet Królestwo i Królowa - gry planszowe - komplet
Cena: 139,97 zł
szt

Królestwo i Królowa - komplet w rewelacyjnej cenie

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Królowa- dodatek do gry planszowej Królestwo Królowa- dodatek do gry planszowej Królestwo
Cena: 49,97 zł
szt

Przymierze światła zawarte. Uczynki ciemności pokonane. W Twoich granicach panuje pokój. Ale czy to koniec podłych planów Księcia Mroku? List od Króla Niebieskiego zawiera wstrząsające nowiny. Królowa została porwana! Znowu trzeba ruszać w drogę Wasza Wysokość!

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
48 godzin


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl