Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Filmy dokumentalne

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Świadectwo - film DVD Świadectwo - film DVD
Cena: 17,51 zł

„Byłem z nim prawie czterdzieści lat...” - tak rozpoczyna się opowieść kardynała Stanisława Dziwisza, wieloletniego sekretarza i przyjaciela papieża Jana Pawła II, najbliższego świadka pontyfikatu.

Dostępność:
chwilowy brak
Bóg cudów - DVD Bóg cudów - DVD
Cena: 20,90 zł

"Bóg cudów" to zapierająca dech w piersiach podróż po widzialnych i niewidzialnych wspaniałościach Bożego stworzenia. Otaczają nas Boże cuda, które wiele nam o Nim mówią. Dzięki stworzeniu doświadczamy przebłysku Jego mocy, mądrości, majestatu i troski.

Dostępność:
chwilowy brak
MATTEO - Film DVD + książeczka MATTEO - Film DVD + książeczka
Cena: 25,08 zł

Matteo da Agnone – zakonnik i wielki egzorcysta. Zabójca, który ma zostać świętym. Człowiek o niezwyklej sile i pokorze, dzięki którym wypędzał demony. Za jego życia odnotowano kilkaset takich przypadków. Zmarł 31.10.1616 r. lecz wciąż egzorcyzmuje, a przy jego grobie nawet teraz – 400 lat później – dochodzi do cudownych uzdrowień i uwolnień od dręczeń demonicznych. Niektóre z nich zostały pokazane w naszym filmie.

Dostępność:
chwilowy brak
Pod płaszczem gwiazd Pod płaszczem gwiazd
Cena: 29,25 zł
szt

Po raz pierwszy zakłamywany przez lata temat prześladowań Kościoła w Hiszpanii w czasie wojny domowej zaistniał w filmie fabularnym. Ta prawdziwa, oparta na faktach opowieść wydarzyła się w 1936 roku w małym miasteczku Almagro na początku wojny domowej, gdzie republikanie zamordowali 20 dominikanów. Film porusza mało znany i omijany przez mainstreamowe media temat okrutnych prześladowań Kościoła Katolickiego w Hiszpanii w czasie wojny domowej w latach 1936-1939 r.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jak pokonać szatana (Książka z płytą DVD) Jak pokonać szatana (Książka z płytą DVD)
Cena: 25,00 zł

Film pt.: „Jak pokonać Szatana” w reżyserii Michała Kondrata załączony do niniejszej książki, jest dokumentem zrealizowanym we Włoszech latem 2013 r. Autorem filmu jest wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego.

Dostępność:
chwilowy brak
Wszystko o człowieku. The Human Experience - Książeczka z płytą DVD Wszystko o człowieku. The Human Experience - Książeczka z płytą DVD
Cena: 33,36 zł

Historia grupy przyjaciół, udających się w podróż, która to na zawsze już odmieni ich życie. Młodzi bohaterowie (Jeff i Michael) rozpoczynają poszukiwania odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące każdego z nas: "Po co żyję?, Kim jest człowiek?"

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl