Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci


Ewangelizacja

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Owocna posługa wśród młodzieży. Czyli jak towarzyszyć młodym? Owocna posługa wśród młodzieży. Czyli jak towarzyszyć młodym?
Cena: 42,00 zł
szt

Ta książka daje odpowiedź na pytanie, jak towarzyszyć młodym w sposób inteligentny, twórczy, odpowiedzialny i sensowny, aby pozostawić trwały obraz Jezusa Chrystusa w ich życiu.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Radykalni. Z Budzym, Dzikim, Maleo i Stopą rozmawia Marcin Jakimowicz Radykalni. Z Budzym, Dzikim, Maleo i Stopą rozmawia Marcin Jakimowicz
Cena: 10,50 zł
szt

Kilkadziesiąt tysięcy ludzi w Polsce przeczytało już o nieoczekiwanych nawróceniach na katolicyzm znanych muzyków polskiej niezależnej sceny rockowej.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Ewangelizować z mocą Ewangelizować z mocą
Cena: 20,00 zł

Skoro można ewangelizować z wielką mocą, to można też ewangelizować jedynie z mocą, a nawet ewangelizować bez mocy.


Dostępność:
chwilowy brak
Idźcie i ewangelizujcie ochrzczonych Idźcie i ewangelizujcie ochrzczonych
Cena: 22,00 zł

Na początku istnienia Kościoła chrzczono tylko nawróconych. Obecnie zadanie zostało odwrócone – trzeba nawracać ochrzczonych.Pierwszą częścią ewangelizacji jest kerygmat, ewangelizacja fundamentalna albo pierwsze głoszenie.

Dostępność:
chwilowy brak
Jak być jego uczniem Jak być jego uczniem
Cena: 17,50 zł

Być Jego uczniem to nie przywilej dla ascetów i prymusów z dobrych domów. Jezus zaprasza wszystkich. Także tych, którzy czują, że do niczego się nie nadają. Vojtěch Kodet w krótkich, konkretnych tekstach podpowiada, jak odpowiadać na Boże Słowo wypowiadane do każdego z nas.

Dostępność:
chwilowy brak
Jak ewangelizować ochrzczonych Jak ewangelizować ochrzczonych
Cena: 22,00 zł

Podstawowy podręcznik kursu „Paweł. Formacja ewangelizatorów Szkoły Ewangelizacji Świętego Andrzeja”.Świat nie potrzebuje nowej Ewangelii, lecz Nowej Ewangelizacji (nowej ze względu na zapał, metody i środki wyrazu).

Dostępność:
chwilowy brak
KERYGMAT. Dotknij, zobacz, to Ja jestem KERYGMAT. Dotknij, zobacz, to Ja jestem
Cena: 15,83 zł

Kerygmat to istota chrześcijaństwa, te prawdy, w których nasza wiara ma swoje bezpośrednie źródło. Pierwotnie głoszony był tym, którzy nigdy nie słyszeli o Jezusie. Obecnie kierowany jest również do ochrzczonych, aby ożywić czy odnowić ich wiarę, zaprosić ich do nawiązania prawdziwej relacji z Bogiem. Bez kerygmatu chrześcijaństwo jest bowiem pustą, pozbawioną swej treści skorupą.

Dostępność:
chwilowy brak
Jezus Ewangelizator. Ewangeliczny przewodnik po nowej ewangelizacji Jezus Ewangelizator. Ewangeliczny przewodnik po nowej ewangelizacji
Cena: 36,00 zł
szt

Dostępna od 5 stycznia! Jak ewangelizować? Uczmy się od samego Mistrza! Rewelacyjna książka z serii Nowej Ewangelizacji. Autor dostarcza cenne narzędzie w dziele Nowej Ewangelizacji. 

Dostępność:
Nakład wyczerpany. Książka w trakcie dodruku. Długi czas oczekiwania.
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji – plan działania w dzieleniu się wiarą Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji – plan działania w dzieleniu się wiarą
Cena: 32,00 zł
szt

 Polecam tę książkę wszystkim proboszczom. Serce księdza Roberta bije w rytm pulsu współczesnych parafii. Każdy aspekt ewangelizacji oddaje jasnym językiem, dołączając osobiste historie, pytania do dyskusji oraz wiele praktycznych wskazówek na start. 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Kerygmat w nowej ewangelizacji Kerygmat w nowej ewangelizacji
Cena: 18,01 zł

Książka w przystępny sposób opisuje piękno prostego głoszenia kerygmatu – radosnej nowiny o śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa.
Dedykowana jest zarówno tym, którzy działają w ruchach i wspólnotach ewangelizacyjnych, jak i tym, którzy do tej pory myśleli, że ewangelizacja jest sprawą skomplikowaną i elitarną.

Dostępność:
chwilowy brak
Uzdrowienie nad sadzawką Siloam Uzdrowienie nad sadzawką Siloam
Cena: 19,00 zł
szt

Jezus przyszedł, aby leczyć chorych, nie ich choroby. W czynionych przez Niego znakach aspekt fizyczny miał być jedynie tropem do odkrycia głębi drugiego człowieka. Jezus chciał znać jego przeszłość i przyszłość, urazy i kompleksy, plany i marzenia, relacje z rodziną i postawę wobec samego siebie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Całą Ewangelię, Całe Ciało, Całemu Światu Całą Ewangelię, Całe Ciało, Całemu Światu
Cena: 29,26 zł
szt

Forum Nowej Ewangelizacji CCC było wydarzeniem. Wydarzeniem Kościoła, który należy do Pana, a gdy Mu się poddaje, doświadcza Jego działania. Mocnego. Zaskakującego. Przekraczającego nie tylko nasze oczekiwania, ale także teologiczne schematy, którymi operujemy na co dzień, utrzymując, że są oczywiste.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
JEZUS JEST MOIM PANEM. Ewangelizacja na Barce JEZUS JEST MOIM PANEM. Ewangelizacja na Barce
Cena: 21,91 zł

Ewangelizacja na Barce to spotkanie z żywym Bogiem w Jego słowie. To doświadczenie świadectwa uczniów Chrystusa. To głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie i zaproszenie do przyjęcia Go jako swojego Pana i Zbawiciela. Podczas rejsu wiślaną barką zaproszeni goście co miesiąc głosili chrześcijański kerygmat.

Dostępność:
chwilowy brak
Pierwsze jest Pierwsze Pierwsze jest Pierwsze
Cena: 19,00 zł
szt

„Kerygmat jest zawsze doświadczeniem miłosierdzia Bożego – jest spotkaniem z Ojcem, który mnie kocha mimo. Kocha mnie z racji na to, że jestem – wbrew moim grzechom i niegodziwościom… To właśnie kerygmatyczne doświadczenie zbliża się do nas, jak ufamy, i to w wielkiej obfitości (!), wraz z nadchodzącym Nadzwyczajnym Jubileuszem Miłosierdzia.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię
Cena: 39,00 zł
szt

Kontynuacja Odbudowanej! To świetny i bardzo przystępny przewodnik dla każdego, kto chce przemienić swoją wspólnotę. Zastosowanie choćby kilku pomysłów zawartych w tej książce może ogromnie pomóc w przyprowadzeniu kolejnych ludzi do Chrystusa. Odnowa Twojej parafii jest możliwa! 

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Małe grupy świadome celu. Jak tworzyć zdrowe wspólnoty? Małe grupy świadome celu. Jak tworzyć zdrowe wspólnoty?
Cena: 34,00 zł

 Polecamy każdemu, kto pragnie rozwijać w ramach swojej wspólnoty zdrowe i owocne małe grupy ewangelizacyjne. Przedstawiony w książce uniwersalny proces może być zastosowany w każdej wspólnocie.

Dostępność:
chwilowy brak
Nieście i przyjmujcie Dobrą Nowinę. Wyzwania Nowej Ewangelizacji Nieście i przyjmujcie Dobrą Nowinę. Wyzwania Nowej Ewangelizacji
Cena: 20,90 zł

Umocnisz i pogłębisz swoją wiarę, jeśli będziesz się nią dzielić. Ty też możesz ewangelizować – i Scott Hahn pokazuje, jak to robić.
W swoim bardzo praktycznym „podręczniku misyjnym” autor wyposaża cię w: przewodnik ułatwiający zrozumienie, czym jest Nowa Ewangelizacja i dla kogo jest rzeczywiście przeznaczona.

Dostępność:
chwilowy brak
Paweł z Tarsu. Uczeń-misjonarz Paweł z Tarsu. Uczeń-misjonarz
Cena: 19,00 zł
szt

Dawny faryzeusz i prześladowca chrześcijan zamienia się w prawdziwego ucznia Jezusa, który ma odwagę powiedzieć: Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus. Równocześnie zostaje mu powierzona misja bycia świadkiem Chrystusa zmartwychwstałego, głoszenia dobrej nowiny, że zbawienie jest darmowym darem wielkiej miłości Boga.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Szymon Piotr. Uczeń-misjonarz Szymon Piotr. Uczeń-misjonarz
Cena: 19,00 zł
szt

Niewiele osób ma tak skomplikowany charakter i tak bogatą osobowość, mieniącą się mnóstwem barw ukazujących jej tożsamość, jak Szymon Piotr, syn Jana i brat Andrzeja, któremu Jezus powierzył klucze do Królestwa niebieskiego. Jednak spośród tak wielu elementów wyróżnia się niepodzielny dwumian Ucznia-Misjonarza.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nowa Ewangelizacja - konkretne wezwanie! - ks. Stanisław Dyk Nowa Ewangelizacja - konkretne wezwanie! - ks. Stanisław Dyk
Cena: 34,00 zł
szt

Prezentujemy najnowszą książkę z Serii Nowej Ewangelizacji. Niezwykle ważna publikacja na rynku polskim. Ks. prof. Stanisław Dyk (KUL) systematyzuje zagadnienie nowej ewangelizacji i ukazuje jej prawdziwe znaczenie. Polecamy osobom zaangażowanym w dzieło ewangelizacji oraz wszystkim, którym zależy na dobrym ukierunkowaniu działań duszpasterskich.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Czas Credo. Czas nowej ewangelizacji Czas Credo. Czas nowej ewangelizacji
Cena: 17,96 zł
szt

Książka jest owocem 44 tysięcy przejechanych kilometrów, spotkań i konferencji wygłoszonych przez ks. Michała Olszewskiego SCJ w kilkunastu miastach w Polsce i na świecie w 2013 roku, których program powstał jako odpowiedź na ogłoszony przez papieża Benedykta XVI ROK WIARY. Całość została uzupełniona wstępem autora.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji
Cena: 36,00 zł
szt

Z wielką radością i nadzieją witamy pojawiającą się w Serii Nowej Ewangelizacji książkę katolickiego biskupa Dominka Reya, który odpowiadając na wiele rodzących się w przestrzeni teorii pytań związanych z tematyką nowej ewangelizacji, przechodzi do ukazania konkretnych rozwiązań praktycznych, tak by idee nowej ewangelizacji mogły służyć odnowie naszych parafii i środowisk wiary.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Komplet książek o duchowości chrześcijańskiej 2 Komplet książek o duchowości chrześcijańskiej 2
Cena: 17,60 zł

Kiedy Jezus mówi nie, Ewangelizować siebie, Wybierać miłość Bożą oraz Bóg nie pyta o moje CV to jedne z najlepiej sprzedających się pozycji wydawnictwa Homo Dei. Teraz możesz nabyć je w komplecie w cenie promocyjnej. Autorzy zachęcają do otwarcia się na Boga, który chce wejść w życie każdego człowieka ze Swoja miłością, zastanawiają się, dlaczego Jezus nie zawsze zgadza się na wszystko, o co go prosimy oraz inspirują do spojrzenia na siebie oczami Boga, który akceptuje i kocha człowieka takiego, jaki jest.

Dostępność:
chwilowy brak
Aparecida. Jesteśmy uczniami i misjonarzami Jezusa Chrystusa Aparecida. Jesteśmy uczniami i misjonarzami Jezusa Chrystusa
Cena: 35,00 zł
szt

Dokument Końcowy. V ogólna Konferencja Episkopatów Ameryki Łacińskiej i Karaibów. Nie można być uczniem Jezusa, nie będąc jednocześnie misjonarzem. Uczniostwo i zaangażowanie misyjne są jak dwie strony tego samego medalu, jak dwa profile tej samej twarzy, dwa konieczne wymiary tej samej Osoby! Jedno bez drugiego nie istnieje. Ta logika i dyscyplina leży u podstaw (kluczowego!) wezwania z Aparecidy: wezwania do nawrócenia pastoralnego.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl