Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Duchowość na co dzień.
W tym miejscu znajdują się książki, które przybliżają temat duchowości. Dzięki nim możecie łatwiej zrozumieć nie tylko Słowo Boże ale również zrozumieć to, dlaczego istniejecie i jaki jest Wasz cel w życiu. W tym dziale możecie odnaleźć książki, które pogłębią Wasz rozwój duchowy, znajdują się tutaj także pozycje, które przybliżają temat duchowości księdza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą księgarni.

Duchowość na co dzień

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Święte małżeństwo Święte małżeństwo
Cena: 37,91 zł
szt

Napisano już setki poradników o tym, jak budować „szczęśliwe małżeństwo”. Ale czy Bóg rzeczywiście ustanowił małżeństwo przede wszystkim po to, by uczynić nas szczęśliwymi, czy może raczej… świętymi?

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. (Książka + CD) Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. (Książka + CD)
Cena: 29,07 zł

To jedna z najbardziej odkrywczych konferencji o. Szustaka. Koniecznie posłuchaj tego nagrania, jeśli chcesz:zrozumieć w jaki sposób stać się odpowiedzialnym za siebie i swoje życie, dowiedzieć się, jakie są Twoje najcenniejsze właściwości i do czego je wykorzystać.

Dostępność:
chwilowy brak
Wybaczyć Bogu Wybaczyć Bogu
Cena: 14,90 zł
szt

Czy można wybaczyć Bogu nieszczęście, które nas spotkało?
Z punktu widzenia teologii w takim stawianiu sprawy kryje się błąd. Od Boga, będącego wyłącznie dobrem, nie może pochodzić nic złego. Nie możemy więc Bogu przebaczyć, bo wybaczyć można tylko winowajcy. 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zanim odejdę Zanim odejdę
Cena: 24,99 zł
szt

Mądrość życiowa może być najlepszym testamentem jaki możemy zostawić bliskim.Peter Kreeft, profesor filozofii w Boston College, napisał dla swoich dzieci i wnuków książkę o najważniejszych życiowych lekcjach. Składa się ona z ponad 160 krótkich notek o sprawach najważniejszych, kształtujących osobowość i życie, jak modlitwa, odwaga czy optymizm.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Dziennik duchowy Dziennik duchowy
Cena: 14,96 zł

Sergiusz Bułgakow (1871–1944) był człowiekiem niezwykle wszechstronnym: ekonomistą, eseistą, publicystą, historykiem, krytykiem literackim, filozofem, teologiem, komentatorem Biblii, duchownym i opiekunem duchowym. Dziennik duchowy Bułgakowa to swoisty dialog duszy z Bogiem, niezwykle intymny pamiętnik szczególnych religijnych uniesień i codziennej, nieustającej bliskości ze Stwórcą, wyrażonej słowami płynącymi z serca, niemal modlitewnymi, a jednak pełnymi głębokiej filozoficznej refleksji.

Dostępność:
chwilowy brak
Jak zadbać o... spowiedź, sumienie, wiarę (Komplet) Jak zadbać o... spowiedź, sumienie, wiarę (Komplet)
Cena: 39,60 zł
szt

Polecamy serię książek pod wspólnym tytułem Jak zadbać o swoją... wiarę, spowiedź oraz sumienie. Składają się nią trzy książki odpowiadające na wszystkie dręczące nas pytania i wątpliwości dotyczące spowiedzi, poszukiwania i zacieśniania bliskiej relacji z Jezusem oraz wnętrzem,  poznawaniem siebie, życiem duchowym, umiejętnością rozróżnienia tego, co jest dobre, a co złe. To doskonała lektura dla tych, który chcą w sposób świadomy żyć wyznawaną wiarą.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Komplet książek o duchowości chrześcijańskiej Komplet książek o duchowości chrześcijańskiej
Cena: 17,60 zł
szt

Polecamy komplet książek o duchowości chrześcijańskiej. Tęsknota za duchowością, Trudności zaczynają się dopiero z Bogiem, Czy Bóg działa, kiedy Go proszę oraz Jak mistyk sznuruje buty. Czy nasza modlitwa może Boga do czegoś nakłonić? Jeżeli Bóg może czynić cuda, to dlaczego robi to tak rzadko? Czy Bóg może zrobić wszystko, o co Go proszę? Na te i inne pytania starają się odpowiedzieć autorzy.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Komplet książek o duchowości chrześcijańskiej 2 Komplet książek o duchowości chrześcijańskiej 2
Cena: 17,60 zł

Kiedy Jezus mówi nie, Ewangelizować siebie, Wybierać miłość Bożą oraz Bóg nie pyta o moje CV to jedne z najlepiej sprzedających się pozycji wydawnictwa Homo Dei. Teraz możesz nabyć je w komplecie w cenie promocyjnej. Autorzy zachęcają do otwarcia się na Boga, który chce wejść w życie każdego człowieka ze Swoja miłością, zastanawiają się, dlaczego Jezus nie zawsze zgadza się na wszystko, o co go prosimy oraz inspirują do spojrzenia na siebie oczami Boga, który akceptuje i kocha człowieka takiego, jaki jest.

Dostępność:
chwilowy brak
Miłosierdzie. Klucz do chrześcijańskiego życia Miłosierdzie. Klucz do chrześcijańskiego życia
Cena: 33,16 zł
szt

Ta książka łączy refleksję teologiczną i duchową z różnymi zagadnieniami pastoralnymi i społecznymi – zarówno ponadczasowymi, jak i tymi, które szczególnie dziś są dla nas ważne. Kasper przybliża czytelnikowi biblijne fundamenty wiary chrześcijańskiej, zachęca do ich przemyślenia, wskazuje ich praktyczne konsekwencje. A swoje rozważania koncentruje wokół Bożego miłosierdzia, które jest jądrem i sumą biblijnego objawienia; jest fundamentem ewangelii i kluczem do chrześcijańskiego życia.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Niewidzialne - nowe dowody. Cuda eucharystyczne pod mikroskopem Niewidzialne - nowe dowody. Cuda eucharystyczne pod mikroskopem
Cena: 33,36 zł
szt

Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który ja dam, jest moje ciało, wydane za życie świata. (J 6, 51) W 1999 r. arcybiskup Buenos Aires Jorge Mario Bergoglio nakazał przebadać znalezioną trzy lata wcześniej na jednym ze świeczników w kościele Santa Maria hostię. Wyniki były zaskakujące. Wykryto obecność ludzkiego DNA...

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Walka świętych i mistyków z demonami Walka świętych i mistyków z demonami
Cena: 13,11 zł
szt

W tej książce zostały zebrane opisy walk, jakie toczyli z demonami znani święci i mistycy, tacy jak Ojcowie Pustyni, św. Franciszek, św. Katarzyna ze Sieny, św. Brygida Szwedzka, św. Teresa od Jezusa, św. Paweł od Krzyża, św. Jan Vianney, św. Jan Bosko, św. Gemma Galgani, św. Faustyna Kowalska, św. Ojciec Pio, bł. Anna Katarzyna Emmerich czy Natuzza Etolo. Ich lektura stanowi znakomitą inspirację w naszych własnych duchowych zmaganiach, wzmagając naszą czujność wobec podstępów Złego.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Cuda eucharystyczne (Książka z płytą DVD) Cuda eucharystyczne (Książka z płytą DVD)
Cena: 37,91 zł
szt

W historii odnotowano ponad 130 cudów Eucharystycznych. O cudownych zdarzeniach związanych z Eucharystią można pisać wiele. My w naszej książce opisujemy ich kilkadziesiąt.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Dlaczego Bóg nas kocha bezwarunkowo Dlaczego Bóg nas kocha bezwarunkowo
Cena: 15,88 zł
szt

Oto surowa prawda, a zarazem niepokojące odkrycie: istniejemy i jesteśmy podtrzymywani przy życiu przez Bożą miłość do nas. Znaczy to, że kiedy staramy się zrozumieć siebie samych i pytamy: „Kim jestem?”, powinniśmy raczej pytać: „Czyj jestem?”.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Dobre i piękne życie. O naśladowaniu sposobu życia Jezusa Dobre i piękne życie. O naśladowaniu sposobu życia Jezusa
Cena: 28,41 zł
szt

Jak być w pełni szczęśliwym? Jak dobrze żyć? Z pewnością nie ma osoby, która nie zadałaby sobie tego pytania. Według autora recepta na prawdziwe szczęście jest jedna: trzeba nauczyć się żyć tak, jak Chrystus.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jak pokonać szatana (Książka z płytą DVD) Jak pokonać szatana (Książka z płytą DVD)
Cena: 25,00 zł

Film pt.: „Jak pokonać Szatana” w reżyserii Michała Kondrata załączony do niniejszej książki, jest dokumentem zrealizowanym we Włoszech latem 2013 r. Autorem filmu jest wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego.

Dostępność:
chwilowy brak
Kobieta i mężczyzna. O mistyce ciała Kobieta i mężczyzna. O mistyce ciała
Cena: 32,60 zł
szt

Fabrice Hadjadj pokazuje, że sama rzeczywistość płci jest bardziej uduchowiona niż wiele uczonych dysput i naszych wyobrażeń na jej temat. Z wnikliwością analizuje zależność między płciowością a duchowością, udowadniając, że relacja fizyczna i duchowa są ze sobą ściśle powiązane.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Listy Kasjela Listy Kasjela
Cena: 20,90 zł
szt

"Książeczka, którą oddaję w ręce Czytelników jest kontynuacją "Listów starego anioła do młodego". Młody anioł - Kasjel - zdążył już wydorośleć i tym razem sam udziela porad młodszemu od siebie aniołowi stróżowi. Zmienił się zatem zarówno adresat, jak i nadawca anielskiej korespondencji.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Otucha dla ducha. Poruszające świadectwa wiary Otucha dla ducha. Poruszające świadectwa wiary
Cena: 19,95 zł

Słyszymy często zachętę, aby żyć wiarą. No dobrze, tylko co to konkretnie oznacza w codzienności? Świadectwa zebrane w tej książce mają nam pomóc znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Dostępność:
chwilowy brak
Psychologia modlitwy. Spojrzenie naukowe Psychologia modlitwy. Spojrzenie naukowe
Cena: 57,68 zł

Psychologia modlitwy przynosi wiele odpowiedzi na pytania, które tę wyjątkową dla życia religijnego czynność traktują w sposób ściśle naukowy. Nowe podejście? Poniekąd. Praca jest bowiem wynikiem wieloletnich i niezwykle wnikliwych dociekań, a także przeglądem empirycznych badań nad modlitwą. Bo mało kto wie, że ów temat fascynuje naukowców od kilku już dekad.

Dostępność:
chwilowy brak
Punkty orientacyjne. Odkrywcza wyprawa w głąb siebie Punkty orientacyjne. Odkrywcza wyprawa w głąb siebie
Cena: 30,93 zł

Książka Margaret Silf jest zbiorem punktów orientacyjnych w wędrówce serca. Wyrosła z osobistego doświadczenia modlitwy i życia autorki zainspirowanej praktycznym zgłębianiem myśli św. Ignacego Loyoli.

Dostępność:
chwilowy brak
Pustynia w mieście Pustynia w mieście
Cena: 16,95 zł
szt

Ta książeczka jest próbą pomocy tym, którzy są zajęci, przytłoczeni pracą, i którzy na pytanie, czy się modlą, odpowiadają: "Nie modlę się...", "Nie mam czasu...", "Mam tyle na głowie".

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Raj. Tajemnica życia wiecznego Raj. Tajemnica życia wiecznego
Cena: 24,61 zł
szt

Pytania o rzeczy ostateczne nosi w sobie chyba każdy człowiek. Ostatnio ukazało się wiele książek pokazujących dowody na istnienie życia po śmierci. Były to wizje osób, które doświadczyły tak zwanej śmierci klinicznej. Jednak czy książki te zawierały odpowiedzi na powyższe pytania?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Skarbiec modlitw do Ducha Świętego Skarbiec modlitw do Ducha Świętego
Cena: 33,15 zł

W tym modlitewnym skarbcu znajduje się kilkaset modlitw skierowanych do Trzeciej Osoby Trójcy Świętej – Ducha Świętego. Dzięki Duchowi Świętemu „niemożliwe” staje się możliwe. Dzięki Niemu nawraca się morderca, alkoholik przestaje pić, śmiertelnie chory zostaje uzdrowiony, nałogowy palacz rzuca papierosy, błądzący dostrzega światło prawdy, chleb staje się Ciałem, a wino Krwią.

Dostępność:
chwilowy brak
Szatan nienazwany Szatan nienazwany
Cena: 23,66 zł

Obserwując współczesny świat, można odnieść wrażenie, że wokół diabła i opętań panuje jakiś rodzaj zmowy milczenia. Ludzie za wszelką cenę starają się bagatelizować te tematy, jednak Szatan istnieje, a co więcej – działa. Irene Corona odwołuje się w swojej książce do świadectwa ojca Eliasa Velli, znanego maltańskiego egzorcysty.

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl