Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Duchowość na co dzień.
W tym miejscu znajdują się książki, które przybliżają temat duchowości. Dzięki nim możecie łatwiej zrozumieć nie tylko Słowo Boże ale również zrozumieć to, dlaczego istniejecie i jaki jest Wasz cel w życiu. W tym dziale możecie odnaleźć książki, które pogłębią Wasz rozwój duchowy, znajdują się tutaj także pozycje, które przybliżają temat duchowości księdza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą księgarni.

Duchowość na co dzień

Sortuj wg: ▼ Nazwa produktu | Cena
Żyć prosto. Inspiracje na każdy dzień Żyć prosto. Inspiracje na każdy dzień
Cena: 19,00 zł

Wyrusz w każdy dzień z myślą, która będzie cię niosła, słowem, które będzie ci towarzyszyło i oddziaływało w ciszy. Każdego dnia zatrzymaj się wewnętrznie i zastanów nad sprawami, które przekraczają codzienność. Pomoże ci w tym 365 inspiracji autorstwa Anselma Grüna, które staną się dla ciebie źródłem nowej siły.

Dostępność:
chwilowy brak
ŻYĆ JAK JEZUS. Jak doświadczyć uzdrowienia i odnaleźć sens życia ŻYĆ JAK JEZUS. Jak doświadczyć uzdrowienia i odnaleźć sens życia
Cena: 16,63 zł

Duchowy przewodnik dla tych, którzy poszukują drogi do pełnego sensu, pokoju i radości życia.Czy chcesz, żeby twoje życie miało sens? Czy chcesz czuć w sercu pokój i radość z tego, co robisz?Czy chcesz zostać uwolniony od fizycznych i duchowych dolegliwości, które cię trapią i nie pozwalają żyć pełnią życia?


Dostępność:
chwilowy brak
Życie, które działa Życie, które działa
Cena: 26,68 zł
szt
Jedna z najpopularniejszych książek bestsellerowego amerykańskiego autora, znanego z książek Zbyt zajęci, by się nie modlić i Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy. Bill Hybels pokazuje tym razem, co potrzebne jest, by przeżyć szczęśliwie życie, korzystają...
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Życie świadome celu Życie świadome celu
Cena: 30,71 zł
szt

Niezwykle inspirująca książka o prawdziwym celu życia, która odpowiada na ważne pytanie, po co tak naprawdę żyjemy. Ponad 32 miliony sprzedanych egzemplarzy, przetłumaczona na ponad 20 języków. Publikacja otrzymała Złoty Medal, stając się jedną spośród 100 chrześcijańskich książek, które zmieniły XX wiek!

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Życie jakiego pragniesz Życie jakiego pragniesz
Cena: 29,00 zł
szt

Jeśli kiedykolwiek doskwierała ci frustracja spowodowaną własną kondycją duchową, jeśli zastanawiasz się, czy zmiana charakteru jest możliwa, jeśli czasem czujesz, że nic nie rozumiesz i nie wiesz, co dalej — to jesteś podobny do mnie. Napisałem tę książkę dla ciebie. Ewangelia kładzie nacisk na możliwość rzeczywistej przemiany ludzkiej osobowości.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zwierzenia skruszonego diabła. Czyli o różnych sposobach kuszenia Zwierzenia skruszonego diabła. Czyli o różnych sposobach kuszenia
Cena: 20,18 zł 26,90 zł
szt

Dawno temu C.S. Lewis, autor Listów starego diabła do młodego, zauważył, że "ludzie wierzą w diabła albo zbyt gorliwie, albo zbyt słabo…". Tę opinię, z niemałą radością, zdaje się podzielać autor niniejszego apokryfu, Satan Asso, który jest tym bardziej z nas zadowolony, im bardziej go nie zauważamy.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Zwalczyć negatywne myślenie Zwalczyć negatywne myślenie
Cena: 19,23 zł
szt

Książka Joëla Pralonga nie oferuje ani żadnej techniki, ani nowej „sztuczki” pokazującej sposób uwolnienia się od niepokoju. Autor chciałby zaprosić czytelnika do tego, aby za przykładem dawnych mnichów, pozwolił Bogu „oddychać” w sobie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zraniony pasterz Zraniony pasterz
Cena: 14,21 zł
szt

To pełna uroku i wrażliwości książka o miłości Boga do każdego człowieka, choćby ten dążył drogą z daleka od Ojca. Jej lektura pomaga  otworzyć się na Spojrzenie, którego światło sprawia, że życie stanie się Życiem, a istnienie nabierze sensu, stanie się obecnością, żarem, będzie siać nadzieję. To książka dla Ciebie. Mówi ona tylko jedno: jest ktoś kto cię kocha, nawet jeśli o tym nie wiesz, ktoś kto cię nigdy nie zostawi samego!Każda strona książki czy opisane zdarzenie mogłyby być podpisane, poświadczone przez wiele osób... które kiedyś czuły się samotnymi i pozwoliły się odnaleźć Jedynemu.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zobaczcie, jak Ona nas kocha. 50 objawień Matki Bożej Zobaczcie, jak Ona nas kocha. 50 objawień Matki Bożej
Cena: 33,16 zł

Autorka opisuje 50 objawień maryjnych, które zostały oficjalnie zaaprobowane przez Kościół. Interesują ją zarówno objawienia najbardziej znane, jak te w Guadalupe, Fatimie czy Lourdes, jak również mniej znane, np. w Aylesford w Anglii czy Dong Lu w Chinach, i wreszcie najnowsze – np. w Asjut w Kairze w 2009 r.

Dostępność:
chwilowy brak
Znaki Znaki
Cena: 23,66 zł
szt

Kościół jest wspólnotą, którą współczesny świat coraz częściej odrzuca. Jakie są tego przyczyny? Czy wynikają one z sekularyzacji społeczeństwa, czy też powodów trzeba szukać raczej w samych wierzących? Na te pytania w swojej najnowszej książce Znaki stara się odpowiedzieć Jean Vanier – założyciel wspólnoty L’Arche. Vanier mówi o tym, że Kościół od początku był poddawany próbom, które zwykle jednak ostatecznie go wzmacniały.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zdumiewająca potęga wiary Zdumiewająca potęga wiary
Cena: 28,41 zł

Większość z nas wie, że daleko nam do doskonałości. Co więc musi się stać, abyśmy my, tacy ułomni, uwierzyli, że mimo to trafi my do nieba? Jezus powiedział, że każdy z nas musi się stać nowym człowiekiem – powtórnie narodzonym. Nie musieliśmy nic robić, aby przyjść na świat. Podobnie teraz nie możemy nic zrobić, aby stać się nowymi ludźmi. Musi nas przemienić siła większa od nas samych.
(fragment)

Dostępność:
chwilowy brak
Zbyt zajęci, by się nie modlić. Zwolnij tempo, by spotkać Boga... Nowe wydanie Zbyt zajęci, by się nie modlić. Zwolnij tempo, by spotkać Boga... Nowe wydanie
Cena: 22,91 zł
szt
Książka Billa Hybelsa Zbyt zajęci, by się nie modlić od czasu jej pierwszego wydania przed 20. laty cieszy się niesłabnącą popularnością. Do tej pory na świecie sprzedano ponad 1 mln egzemplarzy tego tytułu, w tym ponad 25 tysięcy w Polsce. Proponuje...
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zaskoczony radością Zaskoczony radością
Cena: 32,11 zł
szt
Chłopiec, który wspólnie z bratem wymyśla tajemnicze królestwo Boxen i przez kilka lat spisuje jego kroniki. Uczeń wiktoriańskiej szkoły z internatem prześladowany przez kolegów i emocjonujący się muzyką Wagnera. Młody żołnierz, ateista, który, na fr...
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zanim odejdę Zanim odejdę
Cena: 24,99 zł
szt

Mądrość życiowa może być najlepszym testamentem jaki możemy zostawić bliskim.Peter Kreeft, profesor filozofii w Boston College, napisał dla swoich dzieci i wnuków książkę o najważniejszych życiowych lekcjach. Składa się ona z ponad 160 krótkich notek o sprawach najważniejszych, kształtujących osobowość i życie, jak modlitwa, odwaga czy optymizm.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Z samotności. Trzy medytacje o życiu chrześcijańskim Z samotności. Trzy medytacje o życiu chrześcijańskim
Cena: 12,00 zł
szt

Z samotności to medytacje o życiu chrześcijańskim w oparciu o Ewangelię, zwłaszcza zaś o opis miejsc pustynnych, w których Jezus chętnie przebywał. Pustynia była miejscem, w którym Chrystus mógł się spotkać ze swoim Ojcem, mógł modlić się, pościć i w ten sposób, na przekór logice, wzmacniać się duchowo.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Z Bogiem dasz radę! Pierwsza pomoc w sytuacji utraty pracy Z Bogiem dasz radę! Pierwsza pomoc w sytuacji utraty pracy
Cena: 14,95 zł
szt

Jeśli utraciłeś pracę, nie możesz znaleźć zatrudnienia, skończyłeś szkołę i nigdzie cię nie chcą albo chcesz pomóc komuś, kogo właśnie zwolniono... Koniecznie przeczytaj ten poradnik lub podaruj go komuś, kto potrzebuje pierwszej pomocy w tym trudnym czasie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wyjdź do światła! Przesłanie świętego grzesznika Wyjdź do światła! Przesłanie świętego grzesznika
Cena: 16,64 zł
szt


Ten zakonnik, który rozmawiał z Bogiem, zmagał się z diabłem, a w ostatnim roku życia nawoływał: „Uwierzcie w koniec świata!”, zostawił nam przesłanie. Przez wiele lat mówił, jak skutecznie rozpraszać ciemności i wątpliwości w życiu. Jak pogodzić niespokojnego ducha z monotonną kościelną liturgią. Badeni przekonywał, że pijacy i prostytutki mogą wejść do nieba przed dewotkami i księżmi. A co najważniejsze, mówił, że każdy z nas ma swoje światło i każdy może poczuć osobową obecność Boga.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wybór i rozeznanie woli Bożej. Droga do pełni życia Wybór i rozeznanie woli Bożej. Droga do pełni życia
Cena: 20,90 zł

Polecamy! Czy być niezależnym od Boga oznacza być szczęśliwym?  W głębi serca człowieka istnieje pragnienie pełni, które daje nam poczucie sensu życia. W chrześcijańskiej duchowości jedynym sposobem na odkrycie tej pełni jest rozeznanie woli Bożej i życie zgodne z nią.

Dostępność:
chwilowy brak
Wybierać miłość Bożą. Razem ze świętym Benedyktem Wybierać miłość Bożą. Razem ze świętym Benedyktem
Cena: 10,56 zł
szt

Święty Benedykt, kładąc nacisk przede wszystkim na usposobienie serca żyjącego w zgodzie z Chrystusem, sprawia, że jego Reguła jest w stanie dostosować się do wszystkich modeli kultury. Jako mistrz duchowy prowadzi serca w stronę Boga, a jego nieustanna troska o miłość wspólnotową, dominująca w Regule, powoduje, iż staje się ona wzorem chrześcijańskiego życia dla rodziny i społeczeństwa.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wybaczyć Bogu Wybaczyć Bogu
Cena: 14,90 zł
szt

Czy można wybaczyć Bogu nieszczęście, które nas spotkało?
Z punktu widzenia teologii w takim stawianiu sprawy kryje się błąd. Od Boga, będącego wyłącznie dobrem, nie może pochodzić nic złego. Nie możemy więc Bogu przebaczyć, bo wybaczyć można tylko winowajcy. 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim
Cena: 29,92 zł
szt

Pierwszy od kilkunastu lat audiobook księdza Piotra Pawlukiewicza! Czy nie masz czasami wrażenia, że życie zgodne z wartościami katolickimi jest nudne i przeciętne, a bycie świętym to obciach? Pewno zgodzimy się, że obraz świętości jest dzisiaj mocno zaburzony.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Więzienie nieprzebaczenia Więzienie nieprzebaczenia
Cena: 22,33 zł
szt

Książka porusza trudne tematy duchowego zniewolenia, które nie omijają żadnego człowieka. Jakże często nie potrafimy powiedzieć "przebaczam". Jest to niemal równie trudne, jak uznanie własnej winy i proszenie o przebaczenie. Książka mówi o różnych przyczynach takiego stanu, związanych z nim trudnościach i próbach ich pokonania.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Więcej niż fan. O naśladowaniu Chrystusa Więcej niż fan. O naśladowaniu Chrystusa
Cena: 23,00 zł

Każdy właściciel pojazdu okresowo dokonuje kontroli jego stanu technicznego. Regularnie winniśmy sprawdzać również stan naszego zdrowia, wykonując badania kontrolne. Podobnie rzecz ma się z naszą wiarą - jedyna różnica polega na tym, że nie istnieje jakiś przepis obowiązującego prawa, ani instytucja, która w tym obszarze egzekwowałaby naszą sumienność i systematyczność.


Dostępność:
chwilowy brak
Wierzący niePraktykujący Wierzący niePraktykujący
Cena: 24,16 zł
szt

Osobista droga Craiga Goreschela do autentycznego życia, które jest wyrazem uwielbienia dla Boga i lekcje, jakich uczył się po drodze, są bardziej na czasie niż kiedykolwiek.Doświadczenia rodzinne i wychowanie, jak i bezbarwne, a nawet diametralnie odmienne opinie na temat wiary, z którymi się spotkał, są dla Groeschela podstawą szczerych i naturalnych refleksji na temat tendencji oraz nawyków chrześcijańskiego ateizmu, co sprawia, że Wierzący niePraktykujący jest przekonującą i zmieniającą życie lekturą.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl