Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Kategoria poświęcona głównie zagadnieniom z psychologii i wiary, skierowana głównie do mężczyzn.

Duchowość mężczyzny

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Jak zbudować dom... - audiobook Jak zbudować dom... - audiobook
Cena: 33,00 zł
szt

Jak zbudować dom tętniący życiem, stać się bohaterem dla swoich dzieci
i sprawdzić, by ona oszalała z radości?Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Boże obietnice dla mężczyzn Boże obietnice dla mężczyzn
Cena: 20,90 zł
szt

Odkryj bogactwo Bożych obietnic dla twojego życia. Boże prawdy nigdy się nie zmieniają, Jego obietnice są zawsze aktualne. Pozycja ta pomoże ci polegać na Bogu i Jego Słowie w każdej sytuacji. Dowiesz się między innymi: jaki jest Boży plan dla mężczyzn, kiedy Bóg wysłuchuje modlitwy mężczyzn, jakie jest Boże wyzwanie dla mężczyzn.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Tato, jakiego potrzebują twoje dzieci Tato, jakiego potrzebują twoje dzieci
Cena: 19,90 zł

 Jestem przekonany, że jednym z powodów, dla których Bóg daje nam – w różnym wieku – dzieci, jest pomóc nam uczyć się doceniać w życiu wartość drobnych nieskomplikowanych rzeczy. Patrząc z perspektywy wieczności, co moglibyśmy zrobić lepszego niż spędzić czas z synem lub córką w ogrodzie...

Dostępność:
chwilowy brak
Zdobywca nowych przestrzeni – CD MP3 Zdobywca nowych przestrzeni – CD MP3
Cena: 19,80 zł
szt

 Wykładowcy: Jared Cullop, Shaun Buckley, Henryk Wieja, Jan Grzeszkowiak, Krzysztof Jędrzejewski, Wojciech Kowalewski, Norbert Palimąka
Konferencja dla mężczyzn 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Męskie serce Męskie serce
Cena: 17,50 zł

Faceci nie mówią zbyt wiele o uczuciach i emocjach. Swoje serca otwierają przed bardzo małą liczbą osób. Czasami nie dopuszczają do siebie nikogo. To jest poważny błąd. Każdy z nas musi poznać swoje serce, zobaczyć, co się w nim dzieje, i podążać za jego głosem. Ale nie na oślep, nie bezmyślnie.

Dostępność:
chwilowy brak
Niezłomny. Przetrwanie, determinacja, odkupienie - DVD  Niezłomny. Przetrwanie, determinacja, odkupienie - DVD
Cena: 26,31 zł

Niewiarygodna i inspirująca prawdziwa historia o potędze ludzkiego ducha. Angelina Jolie przedstawia wyreżyserowany przez siebie pełen rozmachu film, który opowiada o niezwykłym życiu olimpijczyka i wojennego bohatera Louisa Zamperiniego.

Dostępność:
chwilowy brak
Jezus wzorem i źródłem mocy dla mężczyzny Jezus wzorem i źródłem mocy dla mężczyzny
Cena: 16,10 zł


Nie ma już dziś w zasadzie wątpliwości, że narastający kryzys małżeństwa i rodziny ma u swych podstaw kryzys męskości. Autor, członek Komisji Episkopatu do spraw Rodziny, a także mąż, ojciec i dziadek, przekonuje, że najlepszym sposobem na zaradzenie mu jest ukazywanie Jezusa jako wzoru męskości w każdej sferze życia...

Dostępność:
chwilowy brak
Rady dla młodego dżentelmena Rady dla młodego dżentelmena
Cena: 20,81 zł
szt

Jeśli jest się księciem w dzisiejszym świecie, trzeba być też księciem w swoim sercu i w swoich działaniach.Książęcy tytuł nie znaczy obecnie zbyt wiele. O szlachectwie, honorze i klasie mężczyzny decydują dziś już tylko jego czyny. Kiedy Alexi Lubomirski wziął po raz pierwszy na ręce swojego syna, zdecydował, że chce mu przekazać, jak żyć godnie i pięknie.Wówczas napisał właśnie ten unikatowy przewodnik po życiu dla młodych dżentelmenów.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zabijanie Lwów Zabijanie Lwów
Cena: 35,19 zł

Wyzwanie przed tobą jest wielkie:zaakceptuj szaloną przygodę stawania się mężczyzną! Chcemy być samowystarczalni. Znaleźć własny kierunek w poszukiwaniu spełnionych marzeń. Wszystko wiedzieć i nigdy nie prosić o pomoc. Czyż większość mężczyzn nie podchodzi tak do męskości? Czyż nie chcemy sprawiać wrażenia, że sami poradzimy sobie lepiej? Wcześniej czy później zachwyt nad niezależnością zginie we mgle własnej izolacji.
Dostępność:
chwilowy brak
Sposób na mężczyznę Sposób na mężczyznę
Cena: 16,63 zł
szt

Mężczyzna wcale nie musi być "macho". Taki stereotyp często wpajany jest nam od dzieciństwa. Jak chłopiec płacze, to beksa, jak okazuje słabość, to ciamajda. Autor podaje wiele przykładów niewłaściwego wychowania i jego konsekwencje. Namawia mężczyzn do wejrzenia w głąb siebie, odkrycia prawdziwych uczuć.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Zanim poprosisz ja o rękę Zanim poprosisz ja o rękę
Cena: 32,29 zł
szt

Jak znaleźć żonę? Jak rozpoznać, czy dana kobieta będzie dobrą żoną? Skąd mogę mieć pewność, że akurat ta albo inna dziewczyna jest dla mnie odpowiednia? Od czego powinienem zacząć? Czym się kierować? Wybór żony to dla faceta najważniejsza rzecz pod słońcem.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Doświadczać męskości Doświadczać męskości
Cena: 13,20 zł
szt

Cztery, świetne konferencje skierowane głównie dla mężczyzn. Zawierają nauczanie o tym, jak rozumieć własną męskość, na co szczególnie należy zwrócić uwagę w refleksji nad sobą. Polecamy także tym paniom, które pragną zrozumieć męski świat.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Męskie serce - z dziennika Banity Męskie serce - z dziennika Banity
Cena: 8,71 zł

Faceci nie mówią zbyt wiele o uczuciach i emocjach. Swoje serca otwierają przed bardzo małą liczbą osób. Czasami nie dopuszczają do siebie nikogo. To jest poważny błąd. Każdy z nas musi poznać swoje serce, zobaczyć, co się w nim dzieje i podążać za jego głosem. Ale nie na oślep, nie bezmyślnie.Najlepszym przewodnikiem będzie ten, którego serce jest doskonałe. Kimś takim jest Jezus Chrystus. To książka pomoże Ci spojrzeć na Jego serce. To może być początek rewolucji, która całkowicie zmieni Twoją rzeczywistość. Nie obiecuję, że będzie przyjemnie. Zaryzykujesz?

Dostępność:
chwilowy brak
Mężczyzna w pełnej zbroi Mężczyzna w pełnej zbroi
Cena: 23,50 zł

Konferencja mężczyzn "Mężczyzna w pełnej zbroi" to zbiór niezwykłych przemówień John Abraham Godson, Krzysztof Jedrzejewski, Piotr Milkiewicz i Henryk Wieja na owym spotkaniu. Tematy wykładów: "Mężczyzna w pełnej zbroi", "Czy istnieje konflikt pomiędzy nauka a wiara?", "Wartość w polityce", "Mówienie o Bogu to konfrontacja", "Ludzie wpływu", "Bóg ma plan dla twojego życia".

Dostępność:
chwilowy brak
Na wodach dorosłości. Dla ojców dzieci pełnoletnich. Seria: Przygoda bycia ojcem Na wodach dorosłości. Dla ojców dzieci pełnoletnich. Seria: Przygoda bycia ojcem
Cena: 14,95 zł
szt

Twoje dziecko się wyprowadza? Konieczność rozstania się ze swoim potomkiem, nie oznacza pożegnania się z ojcostwem. Dorosłe dziecko potrzebuje ojca tak samo, jak wtedy, kiedy stawiało pierwsze kroki. Z książki dowiesz się jak pomagać pełnoletniemu dziecku w budowaniu niezależności, czy i w jakim stopniu angażować się w jego nowe życie. Ta książka pomoże Ci nawiązać z dorosłym dzieckiem zupełnie nową relację!

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Od mężczyzny dzikiego do mężczyzny mądrego. Refleksje na temat męskiej duchowości Od mężczyzny dzikiego do mężczyzny mądrego. Refleksje na temat męskiej duchowości
Cena: 20,49 zł

To odpowiednia książka dla każdego mężczyzny, który prawdziwie pragnie docenić dar, jakim jest męskość.
-Pecos Benedictine Book Nook
Dla mężczyzny, który szuka afirmacji męskości w tradycji chrześcijańskiej lektura ta będzie prowokującym doświadczeniem.
-The Journal of Men’s Studies

Dostępność:
chwilowy brak
Temperatura wrzenia. Jak zrozumieć gniew mężczyzn? Temperatura wrzenia. Jak zrozumieć gniew mężczyzn?
Cena: 27,59 zł

Autorzy obalają mity narosłe wokół prawdziwej męskości. Uświadamiają nam, jak wielu mężczyzn na co dzień zmaga się z wewnętrznym gniewem, który niespodziewanie daje o sobie znać w postaci wybuchów wściekłości i agresywnych zachowań.

Dostępność:
chwilowy brak
Twarde babki - Mark Gungor Twarde babki - Mark Gungor
Cena: 81,80 zł
szt

Tematem konferencji "Twarde babki" jest kobieta, która zna swoją wartość, wie, w co wierzy i nie pęka przed niczym ani przed nikim, za wyjątkiem Boga. Nie boi się ani chamskich facetów, ani demonów z piekła rodem, ani nikogo innego. Podczas tej konferencji kobiety uczą się widzieć w sobie siłę, wartość i godność. Uczą się pewności siebie w mocnym stawaniu za tym, co jest dobre i prawe w ich małżeństwach i rodzinach. Pozostają przy tym kobietami pełnymi szacunku dla innych.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Poślub ją i bądź gotów za nią umrzeć. Prawdziwi mężczyźni dla nieustraszonych kobiet Poślub ją i bądź gotów za nią umrzeć. Prawdziwi mężczyźni dla nieustraszonych kobiet
Cena: 28,41 zł

Po sukcesie Wyjdź za mąż i poddaj się Costanza Miriano proponuje nowy „podręcznik” wspólnego życia. Tym razem koncentruje się na mężczyznach.  Jest to pełen humoru manifest wierzącej żony, który wyjaśnia, jak odkryć na nowo role, które mamy wypisane w sercu jako kobiety i mężczyźni, żony i mężowie, matki i ojcowie. Odpowiada na szereg ważnych pytań, takich, jak: co to znaczy być mężczyzną, czym jest ojcowski autorytet, jaka jest rola Boga w małżeństwie i w wychowaniu?

Dostępność:
chwilowy brak
Wrażliwy wojownik Wrażliwy wojownik
Cena: 28,49 zł

Ta książka jest o męskości, prawdziwej męskości – tej stworzonej przez Boga, opartej na solidnym fundamencie zrozumienia tego, co we współczesnej kulturze dzieje się z mężczyznami. To książka dla facetów niebojących się ani prawdy, ani wyzwań. Musimy bowiem odważnie stawić czoła trudnym sprawom.

Dostępność:
chwilowy brak
Ojcowie obecni - dzieci szczęśliwe Ojcowie obecni - dzieci szczęśliwe
Cena: 32,56 zł

Autor podważa mity na temat ojcostwa: ojcowie wcale nie są tacy ważni, ojcowie nigdy nie uczestniczą w życiu szkolnym dzieci, ojcowie nie potrafią zajmować się dziećmi, ojcowie są agresywni i niebezpieczni dla dzieci.

Dostępność:
chwilowy brak
Żyj na maxa Żyj na maxa
Cena: 26,60 zł
szt

Jeśli jesteś mężczyzną, który ma już dość czekania, dość chowania się, dość szukania wymówek, jeśli jesteś gotowy podjąć walkę i… wygrać – ta książka powstała z myślą o tobie. Abyś wygrał wojnę o prawdę, odnosząc zwycięstwa na polach bitewnych twojego życia. Autorzy Żyj na maxa zachęcają mężczyzn do gorliwego szukania Boga w codziennym życiu i odważnego naśladowania Jezusa.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Snajper Uwodziciel - Fabian Błaszkiewicz SJ Snajper Uwodziciel - Fabian Błaszkiewicz SJ
Cena: 32,00 zł
szt

Dwupłytowe nagranie z esejem Fabiana  Błaszkiewicza SJ dla prawdziwych mężczyzn.  7 tajemnych sposobów, jak zostać mężczyzną jej marzeń. Nagranie tylko dla dorosłych mężczyzn pozwoli Ci zrozumieć, czego oczekują od Ciebie kobiety. Jak być alfa-mężczyzną, jak ją uwieść i spowodować, by chciała być z Tobą już zawsze. W związku, po ślubie praca dopiero się zaczyna, płyta podpowiada, jak utrzymać zainteresowanie kobiety i jak wnosić świeżość i siłę w codzienność.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Tylko dla mężczyzn. Prosty i jasny przewodnik po duszy kobiety Tylko dla mężczyzn. Prosty i jasny przewodnik po duszy kobiety
Cena: 15,30 zł
szt
Książka Tylko dla kobiet. Przewodnik po tym, co kryje się w duszy mężczyzny Shaunti Feldhahn cieszyła się dużym powodzeniem czytelniczek, stając się międzynarodowym bestsellerem. Czy jednak serca kobiet również nie kryją swoich tajemnic? Czy mężczyźn...
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl