Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci


Duchowość kobiety

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Bądź mamą jak Maryja. Moc zawierzenia dziecka Bogu Bądź mamą jak Maryja. Moc zawierzenia dziecka Bogu
Cena: 23,80 zł
szt

Przejmująca książka o tym, jak wpatrywanie się w Maryję może uzdrowić i zmienić nasze życie. Śledząc w trakcie lektury poszczególne etapy życia Matki Bożej, jej ufność, otwartość i oddanie w chwilach, kiedy musiało być jej po ludzku naprawdę ciężko, odkrywamy w Niej przewodniczkę w rodzicielskich trudach i radościach.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Uwolniona Uwolniona
Cena: 27,60 zł
szt

Pan pragnie dla Ciebie obfitego życia, pełnego pokoju i radości. On chce prowadzić Cię – łagodnie i z miłością – do owego miejsca duchowej pełni, w którym doświadczysz wolności od niszczących nawyków, grzechu, braku przebaczenia, niepokoju czy zmagań w relacjach z innymi.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Ukojone serce Ukojone serce
Cena: 23,75 zł
szt


Odkryj tajemnicę radości i wewnętrznego pokoju. Większość z nas warunkuje swoje poczucie zadowolenia okolicznościami, uzależnia je od własnych uczuć czy też uczuć innych ludzi. Jednak prawdziwe zadowolenie jest niezależne od warunków, w jakich się znajdujemy.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Boże obietnice dla kobiet Boże obietnice dla kobiet
Cena: 22,00 zł

Książka ta może stać się wyjątkowym prezentem dla bliskiej ci osoby. Poprzez odpowiedni dobór wersetów biblijnych do różnych sytuacji pomaga w praktyczny sposób zastosować Boże Słowo w codziennym życiu oraz korzystać z obfitości Bożych obietnic.


Dostępność:
chwilowy brak
Być mądrą mamą Być mądrą mamą
Cena: 22,00 zł
szt


W momencie poczęcia dziecka Stwórca powierza nam, rodzicom, kobiecie i mężczyźnie, dar szczególny. Mamy się nim nie tylko opiekować, ale także pomóc rozwinąć wszystko to, co zostało w nim zdeponowane przez Boga Stwórcę, oraz nauczyć go wielu nowych umiejętności i dobrego zarządzania własnym życiem. 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jaką żoną jestem Jaką żoną jestem
Cena: 22,00 zł
szt

W sposób niezwykle otwarty i szczery Linda dzieli się własnymi doświadczeniami z wieloletniego stażu małżeńskiego. Przyznaje, co było najlepszymi, a co najgorszymi rzeczami, jakie zrobiła dla swego związku. Pomaga odkryć, jakiego małżeństwa z głębi serca pragnie dla ciebie Bóg. Przeczytaj, zastosuj, a zobaczysz, jak wiele może się zmienić.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Kobieta z wizją na życie - DVD Kobieta z wizją na życie - DVD
Cena: 33,44 zł
szt

 Wykładowcy: Alina Wieja, Sylwia Tomczyk, Bożena Ciechanowska
W dobrym kierunku – kobieta z wizją na życie
Bóg nadaje znaczenie życiu każdej z nas, kobiet, i chce nas obdarzyć siłą, której potrzebujemy. Na każdym etapie życia możemy otrzymać od Niego najlepszą mapę, by wejść w swoje powołanie.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Pełna zaufania - CD MP3 Pełna zaufania - CD MP3
Cena: 21,12 zł
szt

 Wykładowcy: Alina Wieja, Norma Sarvis, Anna Zabłocka, Sylwia Tomczyk, Ewa Grzeszkowiak
Zaufanie jest podstawą każdej dobrej relacji, zarówno między ludźmi, jak i relacji człowieka z Bogiem. Przejście z poziomu wiary w pełnię zaufania może całkowicie zmienić nasze życie.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Czas na kobiecość, czyli podróż do samej siebie Czas na kobiecość, czyli podróż do samej siebie
Cena: 23,76 zł


Książka ta powstała dzięki spotkaniom ze wspaniałymi kobietami. Porusza sprawy tak podstawowe i oczywiste, że zazwyczaj o nich nie myślimy, nie rozmawiamy i rzadko czytamy.


Dostępność:
chwilowy brak
Kapłanki czy kury? Kapłanki czy kury?
Cena: 26,31 zł

Siedem niesamowitych historii o siedmiu niezwykłych kobietach - znakomicie wykształconych, o nietypowych zainteresowaniach, z perspektywą wielkiej kariery zawodowej, które zdecydowały postawić wszystko na Boga i rodzinę.

Dostępność:
chwilowy brak
Żyć prosto. Inspiracje na każdy dzień Żyć prosto. Inspiracje na każdy dzień
Cena: 19,00 zł

Wyrusz w każdy dzień z myślą, która będzie cię niosła, słowem, które będzie ci towarzyszyło i oddziaływało w ciszy. Każdego dnia zatrzymaj się wewnętrznie i zastanów nad sprawami, które przekraczają codzienność. Pomoże ci w tym 365 inspiracji autorstwa Anselma Grüna, które staną się dla ciebie źródłem nowej siły.

Dostępność:
chwilowy brak
O dziecku, które odwróciło się na pięcie O dziecku, które odwróciło się na pięcie
Cena: 28,08 zł
szt

Dziś wielkim problemem społecznym jest dehumanizacja życia poczętego. Autorka – psycholog specjalizująca się w psychologii stresu, zwłaszcza w radzeniu sobie ze stresem traumatycznym – pragnie to zmienić.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety? Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
Cena: 28,80 zł
szt

Odkryj źródło swojego piękna i zmień oblicze świata.Nie ma ważniejszego pytania w życiu kobiety, niż: „Czy jestem piękna?”. To centrum kobiecego serca. Czym jednak jest piękno kobiety? Czy naprawdę chodzi o to, jaki nosisz rozmiar i czy tylko niektórym dane jest zachwycać sobą innych?


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Błogosławiona piekna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości Błogosławiona piekna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości
Cena: 30,71 zł
szt

Odkryj swoją wspaniałą godność jako kobiety, dary, które otrzymałaś od Boga, i misję, jaką ci powierzył. Przekonaj się, że naprawdę jesteś błogosławiona, piękna i niezwykła. Pat Gohn, odwołując się do nauczania Kościoła i swojego życiowego doświadczenia, m.in. jako piosenkarki i prezenterki radiowej, jak również chorej na raka piersi, ukazuje fascynującą, chrześcijańską wizję kobiecości. Wizję, która okazuje się o wiele bardziej atrakcyjna niż to, co oferuje kobietom współczesna kultura.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów
Cena: 33,16 zł
szt

Brzmi znajomo? Nie ty jedna dochodzisz do takich wniosków. Wiele kobiet czuje dokładnie to, co ty – są zniechęcone pozornym brakiem odpowiednich kandydatów na męża lub rozczarowane własnymi naiwnymi decyzjami, które podjęły, próbując ratować związek bez przyszłości. Pragniesz poznać swojego księcia, ale z twoich doświadczeń wynika, że dokoła krążą jedynie stada ropuchów.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Kobieta pewna siebie Kobieta pewna siebie
Cena: 27,09 zł
szt

Czy kiedykolwiek pomyślałaś o sobie, że nie jesteś wystarczająco dobra, mądra lub wartościowa? Renee Swope zna to uczucie. Miała cudowną rodzinę, spełniała się zawodowo, jej działania na rzecz duszpasterstwa kobiet przynosiły obfite owoce, a ona wciąż nie potrafiła w siebie uwierzyć. Dzieląc się swoją historią, Renee pokazuje, jak odnaleźć poczucie bezpieczeństwa oraz własnej wartości.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
KOBIETA W RAMIONACH STWÓRCY KOBIETA W RAMIONACH STWÓRCY
Cena: 22,00 zł
szt

Czy można dzisiaj być kobietą szczęśliwą i witać kolejny dzień życia z radością?
Skąd czerpać siłę na co dzień? Autorka zaprasza w podróż do odkrywania źródła pociechy, siły i nadziei. Ta pozycja może pomóc w odbudowaniu własnej wartości i poczucia bezpieczeństwa, w uwolnieniu od zranień z przeszłości, w zdobywaniu nowej siły do pokonywania codziennych trudności. Wnosi nadzieję na lepsze życie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
TWÓRCZA PARTNERKA TWÓRCZA PARTNERKA
Cena: 22,00 zł
szt

Czy życie małżeńskie może być fascynującą, pełną pasji przygodą?

Być twórczą partnerką swego męża, jego najlepszą przyjaciółką i niezastąpioną pomocą, a równocześnie nie zaniedbać rozwoju osobistego, własnych pasji, pracy zawodowej – to poważne wyzwania dla współczesnej kobiety. Czy potrafimy pogodzić te role? Czy chcemy szukać nowych rozwiązań różnych sytuacji, które niesie życie?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Atrakcyjna mama Atrakcyjna mama
Cena: 20,81 zł

Ta książka to opowieść o odkrywaniu siebie poprzez macierzyństwo. Opowiada o rozwoju kobiety i zmianach, jakie w niej nieustannie następują. Nie znajdziesz tu zbioru pouczeń czy listy sprawdzonych rad, lecz różne warte przemyślenia, praktyczne wskazówki:Jak zastąpić muszę słowem chcę.
Jak zaakceptować wymykające się spod ścisłej kontroli życie.

Dostępność:
chwilowy brak
Oczy Anioła Oczy Anioła
Cena: 29,95 zł
szt

Jake mieszka w miasteczku od niedawna, jest nowym uczniem w szkole i chłopakiem z sąsiedztwa. Ma gorące dłonie i niewiarygodny dar, z powodu którego jest w ogromnym niebezpieczeństwie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Stworzona by pragnąć. Tęsknoty kobiecej duszy Stworzona by pragnąć. Tęsknoty kobiecej duszy
Cena: 37,91 zł
szt

Bestseller Ne York Times! Jedz, módl się... i pragnij! Ta książka, nie jest typowym poradnikiem o dietach i zdrowym odżywianiu. Znajdziesz w niej biblijną mądrość, którą warto kierować się w życiu bez względu na to, czy jesteś zadowolona ze swojej figury, czy może pracujesz nad nią w ramach wybranej przez siebie diety. Odkryj głęboką motywację do zmian, które przyniosą trwałe efekty!

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Rodowód łaski: Rachab Rodowód łaski: Rachab
Cena: 28,41 zł
szt

Kobieta z przeszłością, która uwierzyła, że Bóg ma dla niej lepszą przyszłość. Rachab - jedna z pięciu zwykłych kobiet, które odegrały niezwykłą rolę w dziejach ludzkości. Jej imię zostało uwiecznione w najważniejszej genealogii świata - w "Rodowodzie Łaski".

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Niegrzeczne dziewczynki w Biblii Niegrzeczne dziewczynki w Biblii
Cena: 33,16 zł
szt

Popularna autorka bestsellerów Liz Curtis Higgs przedstawia dziesięć intrygujących kobiet z kart Pisma Świętego – ich skomplikowane historie mogą dać wiele do myślenia współczesnym czytelniczkom zmagającym się z podobnymi problemami.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety? Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
Cena: 28,22 zł

Pierwotny projekt kobiety to piękna, wolna, niezależna, kompletna z tym, w co została wyposażona podczas stwarzania, osoba. Tymczasem dzisiejsze kobiety w poczuciu stłamszenia przez mężczyzn wynalazły feminizm i inne „waleczne postawy”, które sprawiają, że zamiast spełnioną kobietą, stają się żeńską wersją mężczyzny. Dlaczego to się popsuło i jak to naprawić?

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl