Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Charyzmaty

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Jezus działa w mocy Ducha Jezus działa w mocy Ducha
Cena: 18,30 zł

Dowiedz się jak, w sposób zgodny z nauczaniem Kościoła korzystać z bogactwa darów Ducha Świętego.Charyzmaty są ogromnym darem dla wspólnoty Kościoła.Jeśli jednak doświadczenie charyzmatyczne staje się dla nas celem samym w sobie, trudniej odkryć najważniejszą prawdę, że Jezus to Bóg mocny.

Dostępność:
chwilowy brak
Powołani do uzdrawiania Przywrócenie utraconego dziedzictwa Bożej mocy uzdrawiania Powołani do uzdrawiania Przywrócenie utraconego dziedzictwa Bożej mocy uzdrawiania
Cena: 24,80 zł
szt

Biblia jest pełna przykładów Bożego uzdrowienia! Cierpiący, nieuleczalnie chorzy, a nawet zmarli wszyscy odzyskiwali pełnię zdrowia dzięki cudownej, Bożej interwencji.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Rozpal wiarę. A będą działy się cuda Rozpal wiarę. A będą działy się cuda
Cena: 14,72 zł

Modlitwa o uzdrowienie nie jest skomplikowana. Jeśli tylko zdasz sobie sprawę z tego, kim jesteś w Chrystusie, staniesz w Jego autorytecie i wypowiesz choćby jedno zdanie – będą działy się cuda. Możesz być pewny, że ta książka zmobilizuje cię do modlitwy. Nie czekaj! Módl się z wiarą!


Dostępność:
chwilowy brak
Bóg jest dobry Bóg jest dobry
Cena: 14,72 zł
szt

O tym, jaki jest Bóg, można by mówić nieskończenie wiele. Doświadczenie i historia naszego życia wpływają na to, jak Go postrzegamy. Ten obraz jest dynamiczny i zmienia się, gdy nasza wiara postępuje.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Prawdziwe uczniostwo – CD/mp3 Prawdziwe uczniostwo – CD/mp3
Cena: 23,00 zł
szt

„Życie ucznia Jezusa jest proste, ale niebezpieczne. Jest za darmo, ale kosztuje wszystko”.

Jak być prawdziwym liderem lub osobą owocnie posługującą we wspólnocie? Jak w ogóle być uczniem Jezusa we współczesnym świecie? Ulf Ekman w swoim jasnym i pełnym prostoty przekazie porusza tematy kluczowe dla każdego, kto pragnie wiernie kroczyć za Panem i służyć Mu w codzienności. 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Spełniona obietnica Spełniona obietnica
Cena: 27,60 zł
szt

To nie jest książka do poduszki. To jest książka do czytania. Prawdziwego czytania, może regularnego, po parę stron dziennie, z użyciem jakiegoś podkreślacza, bo jest tam sporo rzeczy, które, uważam, podkreślić warto.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Święty ogień i żywe kamienie Święty ogień i żywe kamienie
Cena: 18,40 zł
sztZbyt wiele miejsce w Kościele poświęcamy pułapkom, które czyhają na terytorium wroga. Powinniśmy zmienić kierunek i skupić się na tym, jak wejść i poczuć się jak w domu, na terenie Boga. W pałacu, w którym wszystko woła: „chwała!”


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Życie w uwielbieniu Życie w uwielbieniu
Cena: 13,00 zł
szt

Chwała i uwielbienie to coś więcej niż tylko styl muzyczny czy część spotkania modlitewnego. One pochodzą z nieba, gdzie osiągnęły swoją doskonałość. Dzięki Jezusowi Chrystusowi otrzymaliśmy dostęp do domu Ojca i pewnego dnia będziemy mogli przyłączyć się do wspaniałej pieśni chwały, śpiewanej nieustannie przed Bożym tronem.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Tamten dzień. Przewodnik Tamten dzień. Przewodnik
Cena: 14,90 zł
szt

Kilka lat temu Małgorzata i Marek Nowiccy postanowili wyruszyć w podróż śladami początków Odnowy w Duchu Świętym w Polsce. Książka Tamten dzień jest nie tylko relacją z tej wyprawy, ale też zaproszeniem do wzięcia w niej udziału.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Upili się młodym winem Upili się młodym winem
Cena: 77,00 zł

Upili się młodym winem 2 wydanie. Dobra wiadomość dla fanów książki „Upili się młodym winem”: już jest II wydanie! Nowa edycja to większy format (A4), więcej stron (540), więcej informacji o początkach Odnowy w Duchu Świętym w Polsce. W II wydaniu Czytelnik znajdzie m.in:

Dostępność:
chwilowy brak
Chodzić w Duchu Świętym Chodzić w Duchu Świętym
Cena: 26,31 zł
szt

Moje życie było puste i pozbawione sensu, dopóki nie poznałem Boga. Wypełniał je grzech i egocentryzm. Sprawy doczesne pochłaniały mnie bez reszty, w ogóle nie myślałem o Bogu, tylko o tym, jak sprawić sobie przyjemność.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce? Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?
Cena: 26,31 zł

Polska nadzieją charyzmatyków
„Z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje” – te słowa Pana Jezusa, zapisane przez św. siostrę Faustynę w Dzienniczku są dla współczesnych charyzmatyków dowodem na to, że przed Polską stoi wyjątkowe zadanie głoszenia Dobrej Nowiny.

Dostępność:
chwilowy brak
Śladami Ojca Śladami Ojca
Cena: 12,32 zł
szt

Książka do formacji osobistej i we wspólnocie. Poszczególne tematy zostały opracowane w oparciu o nauczanie o. Józefa Kozłowskiego SJ.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Uwielbienie - tego da się nauczyć! Uwielbienie - tego da się nauczyć!
Cena: 11,44 zł

Wojciech Werhun SJ mówi o tym, jak w prosty sposób nauczyć się modlitwy uwielbienia.

Dostępność:
chwilowy brak
Z wiatrem Ducha Świętego Z wiatrem Ducha Świętego
Cena: 11,44 zł
szt

O. Fio Mascarenhasa SJ w swojej książce zaprasza nas do świętości, która powinna być celem i polem wszelkiego rozeznawania. Mamy być modlącymi się, pełnymi radości świadkami zmartwychwstałego Chrystusa we współczesnym świecie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Śpiewnik "Zaśpiewam tobie nową pieśń" Śpiewnik "Zaśpiewam tobie nową pieśń"
Cena: 4,40 zł

Mały, poręczny śpiewniczek zawierający 176 pieśni z chwytami gitarowymi.

Zaśpiewajmy Panu nową pieśń i dzielmy się z innymi radością spotkania z Bogiem poprzez śpiew.

Dostępność:
chwilowy brak
Chrzest w Duchu Świętym Chrzest w Duchu Świętym
Cena: 14,00 zł

Niniejszy dokument jest owocem dojrzałej refleksji i szerokich konsultacji. Będzie on cennym źródłem dla osób szukających zrozumienia i opisywania rzeczywistości "chrztu w Duchu Świętym", zarówno dla tych, którzy są w Odnowie, jak i dla Kościoła w ogóle.

Dostępność:
chwilowy brak
Charyzmaty a walka duchowa dzisiaj Charyzmaty a walka duchowa dzisiaj
Cena: 11,25 zł 12,54 zł

Znakomita pomoc rekolekcyjna, a jednocześnie synteza wiedzy o tajemniczej rzeczywistości charyzmatów jako darów zwyczajnych i nadzwyczajnych, udzielanych przez Ducha ludowi Bożemu dla rozwoju życia chrześcijańskiego i budowania królestwa Bożego.

Dostępność:
chwilowy brak
  • promocja
Kiedy Duch przychodzi z mocą. Odkrywanie charyzmatycznego wymiaru życia chrześcijańskiego Kiedy Duch przychodzi z mocą. Odkrywanie charyzmatycznego wymiaru życia chrześcijańskiego
Cena: 21,91 zł
szt

Kiedy Duch Święty przychodzi z mocą, zaczynają się dziać prawdziwe cuda. Życie tych, którzy się otwierają na jego działanie, przemienia się radykalnie. Uwalniani są od nałogów, chorób, rozpaczy. Napełniani radością, energią i miłością. W książce Petera Herbecka znajdziecie poruszające świadectwa takich przemian oraz wskazania, jak we współczesnym Kościele ponownie odkrywać ów charyzmatyczny wymiar naszej wiary.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Kościół - wspólnota i dynamizm Kościół - wspólnota i dynamizm
Cena: 10,87 zł
szt

Marzysz o podróży życia, po której nic już nie będzie takie samo? Ruszaj w drogę za Jezusem we wspólnocie ludzi zafascynowanych Nim. Myślisz, że się do tego nie nadajesz? To nie dla ciebie? Spróbuj, co ci szkodzi...?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Spoczynek w Duchu Świętym Spoczynek w Duchu Świętym
Cena: 22,90 zł

Wierzymy, że spoczynek w Duchu jest niczym „zemsta” naszego Boga. Niewolnictwo najuboższych –zarówno to wewnętrzne, jak i zewnętrzne – jest bowiem tak wielkie, że Bóg wyciąga potężne ramię, by skrócić czas uwolnienia i „na nowo stworzyć” swoje dzieci pozbawione sił do walki. Jak to się dzieje, że narkoman, przeżywając doświadczenie spoczynku w Duchu, wykrzykuje: „Co to za towar?! Czuję się tak lekko!”? Kto może doświadczyć „zemsty” Bożej miłości?

Dostępność:
chwilowy brak
Modlitwa językami Modlitwa językami
Cena: 13,11 zł
szt

Modlitwa językami to niezwykły dar Ducha Świętego, dzięki któremu wielu chrześcijan doświadcza mocy i miłości Boga. Choć przez kilkanaście wieków był on nieobecny w sposób widoczny w Kościele, to jego występowanie wśród pierwszych chrześcijan jest wyraźnie zaświadczone w Piśmie Świętym. Autor tej książki prezentuje charyzmat języków, sięgając przy tym do Pisma Świętego, świadectw współczesnych i własnego doświadczenia. Wskazuje na istnienie różnych rodzajów tego charyzmatu i odpiera argumenty jego krytyków.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Moc uwielbienia Moc uwielbienia
Cena: 21,74 zł
szt

Najważniejsze, że ta długo oczekiwana w Polsce książka, pomoże milionom ludzi w głębokiej relacji z Bogiem, do której przecież zaproszony jest każdy człowiek.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej. Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej.
Cena: 20,82 zł

Jeśli chcesz doświadczyć spotkania z żywym Bogiem, otworzyć na działanie Ducha Świętego, nauczyć się walczyć z przeszkodami w rozwoju duchowym, sięgnij po tę książkę, zaliczaną już do klasyki literatury na temat modlitwy. Jej autor, odwołując się często do doświadczenie działania Ducha we własnym życiu, dzieli się inspiracjami, praktycznymi wskazówkami i radami, jak uczynić swoją relację z Bogiem bardziej owocną.

Dostępność:
chwilowy brak


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl