Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci

Charyzmaty

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Jezus działa w mocy Ducha Jezus działa w mocy Ducha
Cena: 18,30 zł
szt

Dowiedz się jak, w sposób zgodny z nauczaniem Kościoła korzystać z bogactwa darów Ducha Świętego.Charyzmaty są ogromnym darem dla wspólnoty Kościoła.Jeśli jednak doświadczenie charyzmatyczne staje się dla nas celem samym w sobie, trudniej odkryć najważniejszą prawdę, że Jezus to Bóg mocny.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Powołani do uzdrawiania Przywrócenie utraconego dziedzictwa Bożej mocy uzdrawiania Powołani do uzdrawiania Przywrócenie utraconego dziedzictwa Bożej mocy uzdrawiania
Cena: 21,50 zł 24,80 zł
szt

Biblia jest pełna przykładów Bożego uzdrowienia! Cierpiący, nieuleczalnie chorzy, a nawet zmarli wszyscy odzyskiwali pełnię zdrowia dzięki cudownej, Bożej interwencji.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Rozpal wiarę. A będą działy się cuda Rozpal wiarę. A będą działy się cuda
Cena: 14,72 zł
szt

Modlitwa o uzdrowienie nie jest skomplikowana. Jeśli tylko zdasz sobie sprawę z tego, kim jesteś w Chrystusie, staniesz w Jego autorytecie i wypowiesz choćby jedno zdanie – będą działy się cuda. Możesz być pewny, że ta książka zmobilizuje cię do modlitwy. Nie czekaj! Módl się z wiarą!


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Bóg jest dobry Bóg jest dobry
Cena: 14,72 zł
szt

O tym, jaki jest Bóg, można by mówić nieskończenie wiele. Doświadczenie i historia naszego życia wpływają na to, jak Go postrzegamy. Ten obraz jest dynamiczny i zmienia się, gdy nasza wiara postępuje.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Prawdziwe uczniostwo – CD/mp3 Prawdziwe uczniostwo – CD/mp3
Cena: 23,00 zł
szt

„Życie ucznia Jezusa jest proste, ale niebezpieczne. Jest za darmo, ale kosztuje wszystko”.

Jak być prawdziwym liderem lub osobą owocnie posługującą we wspólnocie? Jak w ogóle być uczniem Jezusa we współczesnym świecie? Ulf Ekman w swoim jasnym i pełnym prostoty przekazie porusza tematy kluczowe dla każdego, kto pragnie wiernie kroczyć za Panem i służyć Mu w codzienności. 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Spełniona obietnica Spełniona obietnica
Cena: 27,60 zł
szt

To nie jest książka do poduszki. To jest książka do czytania. Prawdziwego czytania, może regularnego, po parę stron dziennie, z użyciem jakiegoś podkreślacza, bo jest tam sporo rzeczy, które, uważam, podkreślić warto.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Święty ogień i żywe kamienie Święty ogień i żywe kamienie
Cena: 18,40 zł
sztZbyt wiele miejsce w Kościele poświęcamy pułapkom, które czyhają na terytorium wroga. Powinniśmy zmienić kierunek i skupić się na tym, jak wejść i poczuć się jak w domu, na terenie Boga. W pałacu, w którym wszystko woła: „chwała!”


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Życie w uwielbieniu Życie w uwielbieniu
Cena: 13,00 zł
szt

Chwała i uwielbienie to coś więcej niż tylko styl muzyczny czy część spotkania modlitewnego. One pochodzą z nieba, gdzie osiągnęły swoją doskonałość. Dzięki Jezusowi Chrystusowi otrzymaliśmy dostęp do domu Ojca i pewnego dnia będziemy mogli przyłączyć się do wspaniałej pieśni chwały, śpiewanej nieustannie przed Bożym tronem.

Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Tamten dzień. Przewodnik Tamten dzień. Przewodnik
Cena: 14,90 zł
szt

Kilka lat temu Małgorzata i Marek Nowiccy postanowili wyruszyć w podróż śladami początków Odnowy w Duchu Świętym w Polsce. Książka Tamten dzień jest nie tylko relacją z tej wyprawy, ale też zaproszeniem do wzięcia w niej udziału.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Upili się młodym winem Upili się młodym winem
Cena: 77,00 zł

Upili się młodym winem 2 wydanie. Dobra wiadomość dla fanów książki „Upili się młodym winem”: już jest II wydanie! Nowa edycja to większy format (A4), więcej stron (540), więcej informacji o początkach Odnowy w Duchu Świętym w Polsce. W II wydaniu Czytelnik znajdzie m.in:

Dostępność:
chwilowy brak
Chodzić w Duchu Świętym Chodzić w Duchu Świętym
Cena: 26,31 zł

Moje życie było puste i pozbawione sensu, dopóki nie poznałem Boga. Wypełniał je grzech i egocentryzm. Sprawy doczesne pochłaniały mnie bez reszty, w ogóle nie myślałem o Bogu, tylko o tym, jak sprawić sobie przyjemność.

Dostępność:
chwilowy brak
Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce? Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?
Cena: 26,31 zł
szt

Polska nadzieją charyzmatyków
„Z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje” – te słowa Pana Jezusa, zapisane przez św. siostrę Faustynę w Dzienniczku są dla współczesnych charyzmatyków dowodem na to, że przed Polską stoi wyjątkowe zadanie głoszenia Dobrej Nowiny.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
3 dni robocze
Śladami Ojca Śladami Ojca
Cena: 12,32 zł
szt

Książka do formacji osobistej i we wspólnocie. Poszczególne tematy zostały opracowane w oparciu o nauczanie o. Józefa Kozłowskiego SJ.


Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Uwielbienie - tego da się nauczyć! Uwielbienie - tego da się nauczyć!
Cena: 11,44 zł

Wojciech Werhun SJ mówi o tym, jak w prosty sposób nauczyć się modlitwy uwielbienia.

Dostępność:
chwilowy brak
Z wiatrem Ducha Świętego Z wiatrem Ducha Świętego
Cena: 11,44 zł
szt

O. Fio Mascarenhasa SJ w swojej książce zaprasza nas do świętości, która powinna być celem i polem wszelkiego rozeznawania. Mamy być modlącymi się, pełnymi radości świadkami zmartwychwstałego Chrystusa we współczesnym świecie.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Charyzmaty Charyzmaty
Cena: 14,90 zł

Zostaliśmy powołani do odkrywania radości płynącej z bycia wspólnotą, która otrzymała od Jezusa liczne dary. Powinniśmy oczekiwać tych darów, które nasz Pan zechce nam przekazać, gdyż każdy z nas potrzebuje ich do pełnienia swojej misji niczym uczniowie w dniu Pięćdziesiątnicy.

Dostępność:
chwilowy brak
Śpiewnik "Zaśpiewam tobie nową pieśń" Śpiewnik "Zaśpiewam tobie nową pieśń"
Cena: 4,40 zł
szt

Mały, poręczny śpiewniczek zawierający 176 pieśni z chwytami gitarowymi.

Zaśpiewajmy Panu nową pieśń i dzielmy się z innymi radością spotkania z Bogiem poprzez śpiew.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Chrzest w Duchu Świętym Chrzest w Duchu Świętym
Cena: 14,00 zł

Niniejszy dokument jest owocem dojrzałej refleksji i szerokich konsultacji. Będzie on cennym źródłem dla osób szukających zrozumienia i opisywania rzeczywistości "chrztu w Duchu Świętym", zarówno dla tych, którzy są w Odnowie, jak i dla Kościoła w ogóle.

Dostępność:
chwilowy brak
Dar języków. Biblia, historia, najpiękniejsze świadectwa. Dar języków. Biblia, historia, najpiękniejsze świadectwa.
Cena: 19,00 zł
szt

„Miałem zaledwie piętnaście lat, gdy w mojej parafii we Wrocławiu zorganizowano pierwsze Seminarium Odnowy w Duchu Świętym. Rozważny wikariusz słusznie uznał, że powinienem poczekać jeszcze trzy lata, zanim będę mógł w nim uczestniczyć.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Charyzmaty a walka duchowa dzisiaj Charyzmaty a walka duchowa dzisiaj
Cena: 11,25 zł 12,54 zł
szt

Znakomita pomoc rekolekcyjna, a jednocześnie synteza wiedzy o tajemniczej rzeczywistości charyzmatów jako darów zwyczajnych i nadzwyczajnych, udzielanych przez Ducha ludowi Bożemu dla rozwoju życia chrześcijańskiego i budowania królestwa Bożego.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Kiedy Duch przychodzi z mocą. Odkrywanie charyzmatycznego wymiaru życia chrześcijańskiego Kiedy Duch przychodzi z mocą. Odkrywanie charyzmatycznego wymiaru życia chrześcijańskiego
Cena: 21,91 zł

Kiedy Duch Święty przychodzi z mocą, zaczynają się dziać prawdziwe cuda. Życie tych, którzy się otwierają na jego działanie, przemienia się radykalnie. Uwalniani są od nałogów, chorób, rozpaczy. Napełniani radością, energią i miłością. W książce Petera Herbecka znajdziecie poruszające świadectwa takich przemian oraz wskazania, jak we współczesnym Kościele ponownie odkrywać ów charyzmatyczny wymiar naszej wiary.


Dostępność:
chwilowy brak
Kościół - wspólnota i dynamizm Kościół - wspólnota i dynamizm
Cena: 10,87 zł
szt

Marzysz o podróży życia, po której nic już nie będzie takie samo? Ruszaj w drogę za Jezusem we wspólnocie ludzi zafascynowanych Nim. Myślisz, że się do tego nie nadajesz? To nie dla ciebie? Spróbuj, co ci szkodzi...?

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Spoczynek w Duchu Świętym Spoczynek w Duchu Świętym
Cena: 22,90 zł

Wierzymy, że spoczynek w Duchu jest niczym „zemsta” naszego Boga. Niewolnictwo najuboższych –zarówno to wewnętrzne, jak i zewnętrzne – jest bowiem tak wielkie, że Bóg wyciąga potężne ramię, by skrócić czas uwolnienia i „na nowo stworzyć” swoje dzieci pozbawione sił do walki. Jak to się dzieje, że narkoman, przeżywając doświadczenie spoczynku w Duchu, wykrzykuje: „Co to za towar?! Czuję się tak lekko!”? Kto może doświadczyć „zemsty” Bożej miłości?

Dostępność:
chwilowy brak
Modlitwa językami Modlitwa językami
Cena: 13,11 zł
szt

Modlitwa językami to niezwykły dar Ducha Świętego, dzięki któremu wielu chrześcijan doświadcza mocy i miłości Boga. Choć przez kilkanaście wieków był on nieobecny w sposób widoczny w Kościele, to jego występowanie wśród pierwszych chrześcijan jest wyraźnie zaświadczone w Piśmie Świętym. Autor tej książki prezentuje charyzmat języków, sięgając przy tym do Pisma Świętego, świadectw współczesnych i własnego doświadczenia. Wskazuje na istnienie różnych rodzajów tego charyzmatu i odpiera argumenty jego krytyków.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl