Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Producenci


Beletrystyka

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Królowa Saby Królowa Saby
Cena: 36,70 zł
szt

Bilkis, Córa Księżyca. Makeda, Kobieta Ognia.Pełna życia, ale samotna. Niezależna, poszukująca mądrości. Aby zapewnić dalszy dobrobyt swojemu ludowi, dumna Bilkis, królowa ociekającej bogactwami Saby...

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Adwokat Adwokat
Cena: 39,90 zł
szt

Jego pierwszy proces zmienił bieg historii. Ostatni zmieni losy imperium.Podczas procesu Jezusa z Nazaretu Teofil, błyskotliwy młody asesor pochodzący z wyższych sfer Rzymu, stoi za Poncjuszem Piłatem i podszeptuje mu, by zaproponował uwolnienie Barabasza.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Judasz Judasz
Cena: 30,80 zł
szt

Sądziłeś, że znasz tę historię…
Historia nadaje mu różne imiona. Złodziej. Kłamca. Zdrajca. Zhańbiony i okryty złą sławą samobójcy, stał się człowiekiem, którego imię jest synonimem zdrady… A także jedynym uczniem, którego Jezus nazwał „przyjacielem”.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Popękane miejsca Popękane miejsca
Cena: 33,25 zł
szt


TRAUMATYCZNE PRZEŻYCIA Z DZIECIŃSTWA wciąż powracają. Jednak życie stawia przed młodą kobietą nowe wyzwania. Życie Shelby nie jest może zbyt ekscytujące, ale za to przewidywalne – a ona za to właśnie je lubi. Jako ofiara przemocy domowej ze strony ojca spędziła całe lata na budowaniu bezpiecznej egzystencji pozbawionej zależności od kogokolwiek. Jednak jej starannie zaplanowane życie zaczyna się rozpadać, kiedy staje się opiekunem prawnym Shayli – czterolatki noszącej w sobie tajemnicę, która sprawia, że świat Shelby wywraca się do góry nogami.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Rodowód Łaski: Batszeba Rodowód Łaski: Batszeba
Cena: 28,41 zł
szt

Rodowód Łaski: Batszeba to czwarta część fascynującej sagi o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa. Choć bohaterki tej opowieści były kobietami starożytnego Wschodu, ich historie mają zastosowanie w naszym życiu, w trudnych kwestiach, z którymi zmagamy się we współczesnym świecie. Kobiety te żyły na krawędzi.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Szklane skrzydła Szklane skrzydła
Cena: 33,25 zł
szt

Pospiesznie zawarte małżeństwo więzi serce i umysł młodej kobiety w pułapce przemocy domowej.

U progu dorosłości 17-letniej Penny Carson wydaje się, że znalazła swojego księcia z bajki w osobie zatrudnionego na farmie pracownika sezonowego, Trenta Taylora. Jego efekciarskie obietnice i ładna buzia przekonują Penny, że właśnie Trent jest jej ucieczką od apodyktycznego ojca i nudnego, prowincjonalnego miasteczka. Ale szczęście małżeńskie Penny nie trwa dłużej niż ich niezwykle krótkie narzeczeństwo

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Jezus z Nazarethu (komplet) Jezus z Nazarethu (komplet)
Cena: 62,70 zł

Cztery tomy Jezusa z Nazarethu Romana Brandstaettera - przesycone duchem psalmów, duchem Biblii, duchem starej poezji semickiej - zachwycają czytelników atmosferą miejsca, czasu i tradycji żydowskiej. Zadziwiający jest także portret psychologiczny Chrystusa - Boga i Człowieka.Tom pierwszy, Czas milczenia, opowiada o zdarzeniach, które miały miejsce od zapowiedzi narodzenia Jana Chrzciciela do pobytu Jezusa na pustyni.

Dostępność:
chwilowy brak
Odważni Książka  Odważni  Książka
Cena: 33,15 zł
szt

Czterej mężczyźni, jedno powołanie: aby służyć i chronić.
Powieść napisana przez mężczyzn dla mężczyzn. Inspirująca historia bohaterów, którzy chcą być dla swoich dzieci takimi ojcami, którzy potrafią wpływać na ich życie. Jako oficerowie policji, Adam Mitchell, Nathan Hayes i ich partnerzy chętnie zmagają się z wszystkim najgorszym, co oferuje świat, jednak pod koniec każdego dnia stawiają czoła wyzwaniu, do którego tak naprawdę żaden z nich nie był przygotowany - ojcostwu.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Córka Szklarki tom 2 Córka Szklarki tom 2
Cena: 29,26 zł
szt

Zapierająca dech akcja, magiczny klimat i nowi bohaterowie w drugim tomie Blasku Corredo.

Córka Szklarki, dwunastoletnia Mori ma niezwykłe zdolności - wie rzeczy, których nigdy się nie uczyła, widzi emocje innych ludzi w postaci kolorowych poświat, może przenosić przedmioty siłą woli. Nie potrafi jednak nawiązać porozumienia ani ze swoimi rówieśnikami, ani z rodzicami.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Klejnot Aswerusa cz.2 - Intryga Klejnot Aswerusa cz.2 - Intryga
Cena: 18,39 zł
szt

Na dworze króla Persji uknuto niebezpieczną intrygę. Przebiegły Haman, prawa ręka władcy, zamierza wytracić Naród Wybrany, rozproszony w imperium perskim. Minister wciąga w swój nikczemny plan samego króla Aswerusa, który - nieświadomy, o co tak naprawdę toczy się gra - wyraża zgodę na jego realizację. Jedyną osobą zdolną sprzeciwić się temu gigantycznemu spiskowi jest królowa Estera. Czy wystarczy jej odwagi, aby stanąć do walki z bezwzględnym Hamanem.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą. Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą.
Cena: 34,95 zł
szt

Archipelag Dziesięciu Tysięcy Wysp to doskonałe miejsce dla Sundeya, który szuka schronienia przed światem. Dwie przyzwoite łodzie i można wieść spokojny żywot z dala od ludzi. I nadal byłoby dosyć przyjemnie, gdyby nie przysługa. A o nią poprosił go ojciec Steady, któremu zawdzięczał życie. Steady jak nikt inny potrafi pomagać drugiemu człowiekowi.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Okrutna miłość Okrutna miłość
Cena: 30,80 zł

To był moment. Reszta muzyków stroiła instrumenty. Peter uniósł rękę do węzła krawata i rozluźnił go. Przechylił głowę z lewej strony na prawą i rozpiął górne guziki białej koszuli. Pomyślała: chcę spędzić z nim resztę życia.
Wystarczyły cztery lata, aby zmienił jej życie w piekło.
- Mami, mami - krzyknęła słodko Victoria, zbliżając buzię do słuchawki.
- Mami, kocham cię. Gdzie jesteś? Dlaczego nie przyjeżdżasz?

Dostępność:
chwilowy brak
Ostatnia noc świata Ostatnia noc świata
Cena: 25,55 zł

Ostatnia noc świata to zbiór siedmiu błyskotliwych, pełnych humoru esejów. Lewis porusza w nich niezwykle trudną problematykę zbliżającego się końca świata i związanego z nim szerzenia się zła. Autor dostrzega nowe, niespodziewane drogi, którymi podąża nieprawość; rozprawia także o zmianach w religijności i znaczeniu wiary. Każe nam się zastanowić, jak przeżylibyśmy noc, gdyby była ostatnią w dziejach Ziemi. Pyta też retorycznie, co stało się z pojęciem Boga w chwili wysłania w kosmos pierwszych rakiet.

Dostępność:
chwilowy brak
PODRÓŻ BILBA. Chrześcijańskie przesłanie "Hobbita" PODRÓŻ BILBA. Chrześcijańskie przesłanie "Hobbita"
Cena: 22,45 zł 27,50 zł
szt

Zapewne wielu czytelników książek J.R.R. Tolkiena wie, że był on katolikiem i że jego wiara była dla niego ogromnie ważna. Na pewno jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że chrześcijańskimi ideami i symbolami przeniknięte są jego dzieła literackie. Joseph Pearce, autor biografii Tolkiena, przeprowadził czytelnicze śledztwo, dzięki któremu udało mu się odkryć ukryte za bajkową fabułą i postaciami na wskroś chrześcijańskie przesłanie Hobbita.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
  • promocja
Księga szczęścia Księga szczęścia
Cena: 16,64 zł
szt

Kiedy się człowiek wyciszy, bez trudu wpadnie na to, w jaki sposób można by zrobić coś pięknego naszym bliskim.

Szczęście trudno zdefiniować. Nie zawsze wiemy, czy jesteśmy szczęśliwi, czy może tylko zadowoleni, radośni. Skąd bierze się szczęście? Eduard Martin w kilkudziesięciu opowiadaniach pokazuje, jak można je osiągnąć prostymi, a jednocześnie mądrymi sposobami.

 

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Nie znacie mnie Nie znacie mnie
Cena: 33,25 zł

Poruszająca historia opowiedziana prosto z serca o tym, jak tajemnice mogą pogrzebać i zniszczyć nasze życie, nawet jeśli wierzymy, że chronimy tych, których kochamy. Dla wszystkich, którzy ją znają, Annalise Decker jest przykładną żoną i matką. Udziela się w szkolnej radzie rodziców, nigdy nie opuści żadnego meczu swoich dzieci i czynnie uczestniczy w kampanii wyborczej swojego męża na urząd burmistrza. Nikt nie wie, że jej zeznania wsadziły za kratki niebezpiecznego kryminalistę.

Dostępność:
chwilowy brak
Pensjonat na wyspie Pensjonat na wyspie
Cena: 33,16 zł
szt

Romantyczny hotel na pięknej plaży… miejsce, gdzie kłopoty uderzają z siłą huraganu! Czy Libby uda się zatrzymać odziedziczony w spadku hotel? Jak potoczy się znajomość z przystojnym porucznikiem Straży Przybrzeżnej? Marzenia dziewczyny mają się właśnie spełnić, kiedy zostaje podejrzana o popełnienie przestępstwa. Wciągająca opowieść z sensacyjnym wątkiem w tle.

                             

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Pierwszy ogrodnik Pierwszy ogrodnik
Cena: 33,16 zł

Kiedy po dziesięciu latach starań Pierwsza Dama stanu Tennessee, Mackenzee London, i jej mąż zostają rodzicami - ich życie rozkwita. Jednak kilka lat później tracą ukochaną córeczkę a w sercu Mackenzie zakorzenia się rozpacz. W tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie starego ogrodnika, który dba o piękny ogród otaczający rezydencję gubernatora. Ta współczesna powieść dla kobiet napawa pokojem a fragmenty wzruszające i zabawne przeplatają  się ze sobą w sposób harmonijny.

Dostępność:
chwilowy brak
Dziecko pokuty Dziecko pokuty
Cena: 37,99 zł
szt

Była zimna styczniowa noc, kiedy zdarzyła się ta rzecz niewybaczalna, nie do pomyślenia”. Tak zaczyna się opowieść o Dinie, której życie w krótkiej chwili rozpadło się niczym kryształ na dziesiątki drobnych kawałków.

F R A N C I N E   R I V E R S - jedna z najpopularniejszych powieściopisarek amerykańskich. Laureatka wielu nagród literackich, m.in.: Golden Medallion Award, Western Romance Award i Critic’s Choice Award.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Klejnot Aswerusa, cz. 1 - Królowa Klejnot Aswerusa, cz. 1 - Królowa
Cena: 16,72 zł
szt

Zofia i Jan mieszkają wraz z rodzicami w Ambasadzie Polskiej w Teheranie. Siostra i brat ruszają samodzielnie w podróż do Suzy, dawnej stolicy starożytnej Persji. Poznają tam irańskiego kupca handlującego antykami.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Listy Kasjela Listy Kasjela
Cena: 20,90 zł
szt

"Książeczka, którą oddaję w ręce Czytelników jest kontynuacją "Listów starego anioła do młodego". Młody anioł - Kasjel - zdążył już wydorośleć i tym razem sam udziela porad młodszemu od siebie aniołowi stróżowi. Zmienił się zatem zarówno adresat, jak i nadawca anielskiej korespondencji.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych
Na głębinach Na głębinach
Cena: 27,51 zł

Podróż parowcem SS Vandervere z San Francisco do Nowego Jorku miała być wspaniałą częścią "miesiąca miodowego". John chciał przedstawić swojej rodzinie, z którą dawno nie miał kontaktu, poślubioną właśnie Laurę. Koszmar zaczął się po wpłynięciu na Atlantyk, wprost w oko huraganu.

Dostępność:
chwilowy brak
Nadzwyczajnie zwyczajna św. Faustyna Kowalska Nadzwyczajnie zwyczajna św. Faustyna Kowalska
Cena: 24,95 zł

Książka powstała z myślą o najmłodszych czytelnikach, którzy stają się coraz bardziej samodzielni w wierze, i o wszystkich, którzy pragną poznać historię życia św. Faustyny Kowalskiej. Jeszcze ważniejszym przesłaniem jest wprowadzenie do rozumienia kultu Bożego Miłosierdzia.

Dostępność:
chwilowy brak
Niezwykłe lato Niezwykłe lato
Cena: 33,36 zł
szt

Wydawałoby się, że Heather ma wszystko: wspaniałego, kochającego męża, mądrego syna, dom w bardzo dobrej dzielnicy i doskonałą sytuację finansową. Jednak od pewnego czasu coś niepokojącego dzieje się w życiu kobiety.

Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
6 dni roboczych


2016  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl