Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Polecane produkty

Miłość większa od wiary czyli Bóg uzdrawia po znajomości Miłość większa od wiary czyli Bóg uzdrawia po znajomości
Cena: 23,75 zł
szt

„Miłość większa od wiary, czyli Bóg uzdrawia po znajomości” to najnowsza książka Wojciecha Żmudzińskiego. Jest niczym układanka z puzzli wydarzeń i podobnie jak jego wcześniejsza pozycja, „Niebo jest w nas”, wciąga i porusza

  • nowość
Dlaczego Bóg nie uzdrawia swoich przyjaciół? Dlaczego Bóg nie uzdrawia swoich przyjaciół?
Cena: 19,00 zł
szt

Czy Bóg „ma prawo” uzdrawiać tych, których chce, i dlaczego nie zawsze uzdrawia tych, którzy wiernie Mu służą? Dlaczego nie uzdrowił Mojżesza z jąkania? Albo Pawła, który trzykrotnie błagał, żeby Bóg uzdrowił go z ciernia w ciele?
Przez trzy lata swej posługi Jezus sprawił, że słońce uzdrowienia zabłysło zarówno nad sprawiedliwymi, jak i nad grzesznikami. Dziś czyni to nadal.

  • nowość
Fireproof - Ognioodporni (DVD) Fireproof - Ognioodporni (DVD)
Cena: 49,50 zł
szt

Fireproof to jeden z najlepszych i najmądrzejszych filmów o miłości, jak mało który film, uczy, że w małżeństwie samo uczucie nie wystarcza, tylko nad swoim związkiem trzeba ciągle pracować i nawet jak przechodzi się kryzys, to warto walczyć do końca o swojego partnera!

Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji
Cena: 36,00 zł
szt

Z wielką radością i nadzieją witamy pojawiającą się w Serii Nowej Ewangelizacji książkę katolickiego biskupa Dominka Reya, który odpowiadając na wiele rodzących się w przestrzeni teorii pytań związanych z tematyką nowej ewangelizacji, przechodzi do ukazania konkretnych rozwiązań praktycznych, tak by idee nowej ewangelizacji mogły służyć odnowie naszych parafii i środowisk wiary.

  • nowość
Przytulenie. Historia wspólnoty Cenacolo Przytulenie. Historia wspólnoty Cenacolo
Cena: 23,70 zł
szt

Matka Elvira, z działania na rzecz drugiego człowieka uczyniła cel swojego życia. Jej książka to opowieść o ludziach i niezwykłych okolicznościach powstania Wspólnoty Cenacolo, która swym zasięgiem objęła nie tylko Włochy, ale cały świat, w tym dotarła również do Polski. Wspólnoty dynamicznych grup ludzi dobrej woli, którzy postanowili pomóc zagubionej, uzależnionej od narkotyków młodzieży.

  • nowość
Całą Ewangelię, Całe Ciało, Całemu Światu Całą Ewangelię, Całe Ciało, Całemu Światu
Cena: 33,25 zł
szt

Forum Nowej Ewangelizacji CCC było wydarzeniem. Wydarzeniem Kościoła, który należy do Pana, a gdy Mu się poddaje, doświadcza Jego działania. Mocnego. Zaskakującego. Przekraczającego nie tylko nasze oczekiwania, ale także teologiczne schematy, którymi operujemy na co dzień, utrzymując, że są oczywiste.

  • nowość
Prorocy Prorocy
Cena: 61,65 zł
szt

„Jakim człowiekiem jest prorok?” – pyta we wstępie do Proroków Abraham Joshua Heschel, jeden z największych teologów żydowskich XX w.
Prorok to przede wszystkim człowiek nadzwyczajnie uwrażliwiony na zło. „Dla nas pojedynczy akt niesprawiedliwości – oszukiwanie w interesach czy wyzyskiwanie biednych – to drobnostka; dla proroków zaś to zbrodnia”. Owa niezwykła wrażliwość proroków wynika z daru, jaki otrzymali – umiejętności współodczuwania z Bogiem, czyli dzielenia Bożych emocji i patrzenia na świat Jego oczami.

  • nowość
Walec, dziki człowiek i droga. Homilie do młodych B Walec, dziki człowiek i droga. Homilie do młodych B
Cena: 23,75 zł
szt

Dzisiejsza kultura uczy nas żyć „po bandzie”, a właściwie „od bandy do bandy”. Z jednej strony oczekuje, że będziemy coraz lepsi, coraz bardziej świadomi samych siebie, coraz lepiej wyszkoleni, fachowi, wysportowani, szczupli i zgrabni, a z drugiej strony zewsząd słyszymy komunikat: nie ograniczaj się – rób to, na co masz ochotę. Paradoksy wypełniają niemal wszystkie sfery naszego życia.

  • nowość
Francine Rivers. Rodowód Łaski Rut. Francine Rivers. Rodowód Łaski Rut.
Cena: 28,40 zł
szt

Wyrzekła się wszystkiego, nie oczekując niczego w zamian, lecz Bóg przewidział dla niej niezwykłą nagrodę. Rut – jedna z pięciu zwykłych kobiet, które odegrały niezwykłą rolę w dziejach ludzkości. Jej imię zostało uwiecznione w najważniejszej genealogii świata – w „Rodowodzie Łaski”.

  • nowość


2013  © Księgarnia przystanek Jezus . Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl