Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Polecane produkty

Syn Boży Syn Boży
Cena: 46,50 zł
szt

Producenci Mark Burnett i Roma Downey zrealizowali film Syn Boży - najważniejszy rozdział Najwspanialszej Opowieści przeznaczony dla nowego pokolenia całych rodzin. Uznany portugalski aktor Diogo Morgado tworzy znakomitą kreacje jako Jezus w tym mocnym i inspirującym obrazie opowiadającym o życiu Chrystusa poczynając od skromnych narodzin, poprzez Jego nauczanie, mękę i ukrzyżowanie, aż po zmartwychwstanie.

 • nowość
Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji
Cena: 36,00 zł
szt

Z wielką radością i nadzieją witamy pojawiającą się w Serii Nowej Ewangelizacji książkę katolickiego biskupa Dominka Reya, który odpowiadając na wiele rodzących się w przestrzeni teorii pytań związanych z tematyką nowej ewangelizacji, przechodzi do ukazania konkretnych rozwiązań praktycznych, tak by idee nowej ewangelizacji mogły służyć odnowie naszych parafii i środowisk wiary.

 • nowość
Święte małżeństwo Święte małżeństwo
Cena: 33,90 zł 37,91 zł
szt

Napisano już setki poradników o tym, jak budować „szczęśliwe małżeństwo”. Ale czy Bóg rzeczywiście ustanowił małżeństwo przede wszystkim po to, by uczynić nas szczęśliwymi, czy może raczej… świętymi? Czy w małżeństwie chodzi wyłącznie o naszą relację ze współmałżonkiem, czy może także ze Stwórcą? Pytania te są motywem przewodnim rozważań Gary'ego Thomasa w książce Święte małżeństwo – międzynarodowym bestsellerze, już dziś uznawanym przez wielu za klasykę literatury chrześcijańskiej.

 • promocja
 • nowość
Ewangelia z uśmiechem. Homilie do dzieci Ewangelia z uśmiechem. Homilie do dzieci
Cena: 30,04 zł
szt

Głosić Ewangelię dzieciom posłał mnie Pan – mówi Autor. – Aby skutecznie dotrzeć do dziecięcych serc i umysłów, głośmy Dobrą Nowinę z prostotą i radością. Błogosławiony jest ten, kto mówiąc słowo Boże, uśmiecha się sercem”.

188 homilii znanego i cenionego kaznodziei, wiele rysunków i materiałów, porad i pomocy praktycznych do zastosowania na Mszach dla dzieci. Polecamy z uśmiechem!

 • nowość
NOE. Człowiek który chodził z Bogiem (książka+DVD) NOE. Człowiek który chodził z Bogiem (książka+DVD)
Cena: 30,40 zł
szt

Audiobook to zapis rekolekcji wygłoszonych przez o. Adama Szustaka w maju 2014 r. w Parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Ich tematem jest historia Noego, która choć rozegrała się kilka tysięcy lat temu, nic nie straciła na swej aktualności.

 • nowość
Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. (Książka + CD) Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. (Książka + CD)
Cena: 32,30 zł
szt

To jedna z najbardziej odkrywczych konferencji o. Szustaka. Koniecznie posłuchaj tego nagrania, jeśli chcesz:zrozumieć w jaki sposób stać się odpowiedzialnym za siebie i swoje życie, dowiedzieć się, jakie są Twoje najcenniejsze właściwości i do czego je wykorzystać.

 • nowość
Bluza PJ 2014 Rozpinana z kapturem (Brązowa) Bluza PJ 2014 Rozpinana z kapturem (Brązowa)
Cena: 90,00 zł

Polecamy bluzę ewangelizacyjną z kapturem (Przystanek Jezus 2014). Bluza marki Fruit of the Loom (100% bawełny) ma na plecach napis "Zapytaj mnie dlaczego", a z przodu "Jestem chrześcijaninem".

 • nowość
Prostota. Jak nie komplikować sobie życia Prostota. Jak nie komplikować sobie życia
Cena: 33,25 zł
szt

Przemęczony. Przytłoczony. Zbyt zajęty. Brzmi znajomo?
Dzisiejsze tempo życia może doszczętnie wykończyć zwyczajnego człowieka. Co gorsza, nieustanne zabieganie i troska o rzeczy doczesne powodują, że tracimy z oczu to, co naprawdę ważne.

 • nowość
Nazarejczyk - T-shirt damski; kolor czarny Nazarejczyk - T-shirt damski; kolor czarny
Cena: 40,00 zł

Ten symbol to arabska litera „n“, stanowi ona skrót od słowa „Nazarejczyk“. W Iraku ekstremiści islamscy malują ją na domach chrześcijan, by łatwiej było ich namierzyć i zabić. Noszę ten T-Shirt na znak solidarności z prześladowanymi chrześcijanami na Bliskim Wschodzie. Jestem chrześcijaninem. Jestem wyznawcą Jezusa z Nazaretu. Modlę się za moich Braci. Kupując T-shirt wspierasz chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

 

 • nowość


2013  © Księgarnia przystanek Jezus . Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl