Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Polecane produkty

Ewangelia 2015. Droga, Prawda i Życie. Oprawa miękka Ewangelia 2015. Droga, Prawda i Życie. Oprawa miękka
Cena: 10,00 zł
szt

Książka jest cenną pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże nieodłącznym towarzyszem swojego życia. Zawierająca PEŁNY TEKST EWANGELII NA KAŻDY DZIEŃ 2015 roku oraz parametry liturgii słowa danego dnia. Czytanie z Ewangelii opatrzone zostało krótkim rozważaniem oraz prostą modlitwą inspirowaną słowem Bożym. Pomagają one ukierunkować osobistą refleksję i pełniej zrozumieć nauczanie Chrystusa. Ponadto książka przypomina o uroczystościach i świętach kościelnych, o liturgicznych wspomnieniach świętych i błogosławionych oraz zawiera rozważania Drogi krzyżowej, Różańca oraz najważniejsze litanie.

 • nowość
9 małżeńskich porad, a każda warta milion 9 małżeńskich porad, a każda warta milion
Cena: 23,65 zł
szt

Mark Gungor, znany z bestsellerowego i cenionego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa tym razem powraca jako autor bardzo sympatycznej książki 9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów. Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru pisze o relacjach małżeńskich, przytaczając barwne i niezwykle zabawne epizody z własnego życia.

 • nowość
Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji Parafio Obudź się! Wyzwania dla Nowej Ewangelizacji
Cena: 36,00 zł
szt

Z wielką radością i nadzieją witamy pojawiającą się w Serii Nowej Ewangelizacji książkę katolickiego biskupa Dominka Reya, który odpowiadając na wiele rodzących się w przestrzeni teorii pytań związanych z tematyką nowej ewangelizacji, przechodzi do ukazania konkretnych rozwiązań praktycznych, tak by idee nowej ewangelizacji mogły służyć odnowie naszych parafii i środowisk wiary.

 • nowość
Święte małżeństwo Święte małżeństwo
Cena: 33,90 zł 37,91 zł
szt

Napisano już setki poradników o tym, jak budować „szczęśliwe małżeństwo”. Ale czy Bóg rzeczywiście ustanowił małżeństwo przede wszystkim po to, by uczynić nas szczęśliwymi, czy może raczej… świętymi? Czy w małżeństwie chodzi wyłącznie o naszą relację ze współmałżonkiem, czy może także ze Stwórcą? Pytania te są motywem przewodnim rozważań Gary'ego Thomasa w książce Święte małżeństwo – międzynarodowym bestsellerze, już dziś uznawanym przez wielu za klasykę literatury chrześcijańskiej.

 • promocja
 • nowość
Ewangelia z uśmiechem. Homilie do dzieci Ewangelia z uśmiechem. Homilie do dzieci
Cena: 30,04 zł
szt

Głosić Ewangelię dzieciom posłał mnie Pan – mówi Autor. – Aby skutecznie dotrzeć do dziecięcych serc i umysłów, głośmy Dobrą Nowinę z prostotą i radością. Błogosławiony jest ten, kto mówiąc słowo Boże, uśmiecha się sercem”.

188 homilii znanego i cenionego kaznodziei, wiele rysunków i materiałów, porad i pomocy praktycznych do zastosowania na Mszach dla dzieci. Polecamy z uśmiechem!

 • nowość
NOE. Człowiek który chodził z Bogiem (książka+DVD) NOE. Człowiek który chodził z Bogiem (książka+DVD)
Cena: 30,40 zł

Audiobook to zapis rekolekcji wygłoszonych przez o. Adama Szustaka w maju 2014 r. w Parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Ich tematem jest historia Noego, która choć rozegrała się kilka tysięcy lat temu, nic nie straciła na swej aktualności.

 • nowość
Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. (Książka + CD) Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. (Książka + CD)
Cena: 32,30 zł
szt

To jedna z najbardziej odkrywczych konferencji o. Szustaka. Koniecznie posłuchaj tego nagrania, jeśli chcesz:zrozumieć w jaki sposób stać się odpowiedzialnym za siebie i swoje życie, dowiedzieć się, jakie są Twoje najcenniejsze właściwości i do czego je wykorzystać.

 • nowość
Bluza PJ 2014 Rozpinana z kapturem (Brązowa) Bluza PJ 2014 Rozpinana z kapturem (Brązowa)
Cena: 90,00 zł

Polecamy bluzę ewangelizacyjną z kapturem (Przystanek Jezus 2014). Bluza marki Fruit of the Loom (100% bawełny) ma na plecach napis "Zapytaj mnie dlaczego", a z przodu "Jestem chrześcijaninem".

 • nowość
Prostota. Jak nie komplikować sobie życia Prostota. Jak nie komplikować sobie życia
Cena: 33,25 zł
szt

Przemęczony. Przytłoczony. Zbyt zajęty. Brzmi znajomo?
Dzisiejsze tempo życia może doszczętnie wykończyć zwyczajnego człowieka. Co gorsza, nieustanne zabieganie i troska o rzeczy doczesne powodują, że tracimy z oczu to, co naprawdę ważne.

 • nowość


2013  © Księgarnia przystanek Jezus . Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl