Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Polecane produkty

Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię
Cena: 39,00 zł
szt

Kontynuacja Odbudowanej! To świetny i bardzo przystępny przewodnik dla każdego, kto chce przemienić swoją wspólnotę. Zastosowanie choćby kilku pomysłów zawartych w tej książce może ogromnie pomóc w przyprowadzeniu kolejnych ludzi do Chrystusa. Odnowa Twojej parafii jest możliwa! 

Wilki dwa Wilki dwa
Cena: 27,64 zł 31,26 zł
szt

Rockowy muzyk i wędrowny kaznodzieja tropią dwa wilki, które żyją w każdym z nas. Wilk zły nie ma nam nic do zaoferowania, ale atakuje podstępnie, z zaskoczenia. Robi wszystko, żeby nas upodlić. Wkręca w najgorsze sytuacje.

 • promocja
 • nowość
WYSPA film DVD WYSPA film DVD
Cena: 26,91 zł 29,90 zł
szt

„Wyspa” Pawła Łungina to film o przebaczeniu, odkupieniu, winie i karze. O odpowiedzialności za popełnione czyny, ale też o grzechu i świętości.  Na małej wyspie w północnej części Rosji mieszka Anatolij (Piotr Mamonow).

 • promocja
 • nowość
Apartament DVD Apartament DVD
Cena: 28,41 zł

Nowy film twórców „Świadectwa”, w którym zobaczymy nigdy wcześniej nie publikowane materiały,
pokazujące prywatne oblicze JANA PAWŁA II.


 • nowość
Charyzmaty Charyzmaty
Cena: 14,90 zł

Zostaliśmy powołani do odkrywania radości płynącej z bycia wspólnotą, która otrzymała od Jezusa liczne dary. Powinniśmy oczekiwać tych darów, które nasz Pan zechce nam przekazać, gdyż każdy z nas potrzebuje ich do pełnienia swojej misji niczym uczniowie w dniu Pięćdziesiątnicy.

 • nowość
Egzorcysta miesięcznik nr 38 Egzorcysta miesięcznik nr 38
Cena: 10,00 zł
szt

Wiemy, że ludzie, którzy targnęli się na własne życie, zwykle nie odczuli miłości – a więc nie otrzymali też pomocy – ze strony innych. Brak miłości prowadzi zaś do śmierci, nie do życia – stwierdza Artur Winiarczyk, redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”, we wprowadzeniu do październikowego numeru.

 • nowość
Ewangelia 2016. Droga, Prawda i Życie. Oprawa twarda z tasiemką Ewangelia 2016. Droga, Prawda i Życie. Oprawa twarda z tasiemką
Cena: 10,50 zł 12,00 zł
szt

Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Książka zawiera PEŁNY TEKST EWANGELII NA KAŻDY DZIEŃ 2016 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych przewidzianych na dany dzień.

 • promocja
 • nowość
Jak łowić ludzi dla Boga. Praktyczne wskazówki Jak łowić ludzi dla Boga. Praktyczne wskazówki
Cena: 18,90 zł 21,00 zł
szt

W otaczającym nas świecie widać wiele niepokojących zjawisk. Nie wystarczy jednak zauważać i opisywać objawy „choroby”. Trzeba przede wszystkim konkretnych wskazań, w jaki sposób działać, aby było lepiej.

 • promocja
 • nowość
Jezus Jezus
Cena: 34,90 zł
szt

Odkryj Jezusa na nowo!
Dlaczego Ziemia Święta jest często nazywana Piątą Ewangelią? W którym mieście Jezus dokonał wielu cudów? Dlaczego Gehenna jest prześliczna?
James Martin SJ zaprasza czytelników, by w zupełnie nowy, inspirujący i poruszający sposób dotknęli tego, o czym mówią Ewangelie.

 • nowość
Kerygmat w nowej ewangelizacji Kerygmat w nowej ewangelizacji
Cena: 21,40 zł 23,75 zł

Książka w przystępny sposób opisuje piękno prostego głoszenia kerygmatu – radosnej nowiny o śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa.
Dedykowana jest zarówno tym, którzy działają w ruchach i wspólnotach ewangelizacyjnych, jak i tym, którzy do tej pory myśleli, że ewangelizacja jest sprawą skomplikowaną i elitarną.

 • promocja
 • nowość
Ku pełniejszemu życiu w Duchu Świętym Ku pełniejszemu życiu w Duchu Świętym
Cena: 28,00 zł
szt

Charles Whitehead jest przekonany, że Duch Święty to najbardziej strzeżony sekret Kościoła. W swojej książce Autor zachęca nas do świeżego spojrzenia na Osobę i obietnicę Ducha Świętego przez pryzmat Słowa Bożego oraz 2000 lat historii i nauczania Kościoła.

 • nowość
Listy do Boga (Książeczka + 2 DVD) Listy do Boga (Książeczka + 2 DVD)
Cena: 36,00 zł
szt

Scenariusz dołączonego do książki filmu LISTY DO BOGA oparty został na prawdziwej historii Tylera Doughtie, zmagającego się z chorobą i cierpieniem ośmioletniego chłopca. W Bogu, który jest adresatem jego pisanych codziennie listów, widzi przyjaciela i nauczyciela.

 • nowość


2015  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl