Newsletter

Zapisz się do Newslettera i kupuj taniej! Raz na dwa tygodnie otrzymasz kupon rabatowy oraz informacje o nowościach.

Polecane produkty

Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji – plan działania w dzieleniu się wiarą Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji – plan działania w dzieleniu się wiarą
Cena: 30,00 zł 32,00 zł
szt

PRZEDSPRZEDAŻ! Polecam tę książkę wszystkim proboszczom. Serce księdza Roberta bije w rytm pulsu współczesnych parafii. Każdy aspekt ewangelizacji oddaje jasnym językiem, dołączając osobiste historie, pytania do dyskusji oraz wiele praktycznych wskazówek na start. 

 • promocja
 • nowość
Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię Narzędzia do Odbudowy. Czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię
Cena: 39,00 zł
szt

Kontynuacja Odbudowanej! To świetny i bardzo przystępny przewodnik dla każdego, kto chce przemienić swoją wspólnotę. Zastosowanie choćby kilku pomysłów zawartych w tej książce może ogromnie pomóc w przyprowadzeniu kolejnych ludzi do Chrystusa. Odnowa Twojej parafii jest możliwa! 

Zaczyna się bitwa. Historia stworzenia - Biblia komiks Zaczyna się bitwa. Historia stworzenia - Biblia komiks
Cena: 34,00 zł 34,90 zł
szt

Jeszcze nikt nie opowiedział historii Stworzenia i upadku niektórych aniołów w ten sposób!Ten komiks to trzymająca w napięciu opowieść o stworzeniu świata i pierwszych ludzi, o buncie Lucyfera i zapowiedzi odkupienia. W pewnym momencie u zarania dziejów społeczność aniołów została rozdarta na dwa obozy i znalazła się w stanie wojny.

 • promocja
 • nowość
Biblia z kolorową wkładką- oprawa flexy z suwakiem Biblia z kolorową wkładką- oprawa flexy z suwakiem
Cena: 150,00 zł
szt


Pełny tekst Pisma Świętego w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych (tzw. Biblia Paulistów) teraz w małym, poręcznym formacie!
Dzięki temu możesz zabrać je ze sobą w drogę!


 • nowość
TGD „Kolędy Świata” CD TGD „Kolędy Świata” CD
Cena: 38,90 zł 39,90 zł
szt

Ta płyta to fascynująca podróż dookoła świata. Melodie z Armenii, Bułgarii, Hiszpanii,  Nigerii, Ameryki Północnej i Południowej przeplatają się z tradycyjnymi polskimi kolędami tworząc niezwykle barwną całość.

 • promocja
 • nowość
Drogi Jezu. Codzienne rozmowy z Jezusem Drogi Jezu. Codzienne rozmowy z Jezusem
Cena: 28,40 zł
szt

Najdroższe dziecko, odpocznij w Mojej czułej obecności. Pozwól, by światłość Mojej miłości przeniknęła cię na wskroś. Odpoczywaj głęboko i pozwól, bym uspokoił twoje myśli i emocje i pomógł ci skierować uwagę na Mnie. Zatrzymaj się i we Mnie uznaj Boga. Stworzyłem cię tak, abyś Mnie znała – abyś się Mną radowała i na Mnie oparła całe swoje życie.

 • nowość
Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia. Materiały duszpasterskie Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia. Materiały duszpasterskie
Cena: 80,00 zł
szt

Seria książek na Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia została opracowana przez Papieską Radę ds. Nowej Ewangelizacji.

 • nowość
Apartament DVD Apartament DVD
Cena: 28,40 zł 29,90 zł
szt

Nowy film twórców „Świadectwa”, w którym zobaczymy nigdy wcześniej nie publikowane materiały,
pokazujące prywatne oblicze JANA PAWŁA II.


 • promocja
 • nowość
BIBLIA komiks BIBLIA komiks
Cena: 80,00 zł 94,00 zł
szt

Komiks kojarzy się z superbohaterami, którzy dokonują niezwykłych czynów. Ta książka to 750 stron mocnej opowieści o Superbohaterze i o tych, którzy stają się do Niego podobni. Twórcą komiksu jest Sergio Cariello, brazylijski rysownik współpracujący z gigantami rynku komiksowego.

 • promocja
Egzorcysta miesięcznik nr 38 Egzorcysta miesięcznik nr 38
Cena: 10,00 zł
szt

Wiemy, że ludzie, którzy targnęli się na własne życie, zwykle nie odczuli miłości – a więc nie otrzymali też pomocy – ze strony innych. Brak miłości prowadzi zaś do śmierci, nie do życia – stwierdza Artur Winiarczyk, redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”, we wprowadzeniu do październikowego numeru.

 • nowość
ELIASZ. Czym jest męska tożsamość? ELIASZ. Czym jest męska tożsamość?
Cena: 31,35 zł 33,00 zł
szt

Wstań! Tu i teraz.
Bądź mężczyzną, który zmienia świat. Czy to, co robisz przekształca rzeczywistość? Na początku, w idealnie stworzonym świecie, Stwórca dał mężczyźnie zadanie kopania rowu.

 • promocja
 • nowość
Ewangelia 2016. Droga, Prawda i Życie. Oprawa twarda z tasiemką Ewangelia 2016. Droga, Prawda i Życie. Oprawa twarda z tasiemką
Cena: 12,00 zł
szt

Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Książka zawiera PEŁNY TEKST EWANGELII NA KAŻDY DZIEŃ 2016 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych przewidzianych na dany dzień.

 • nowość


2015  © Katolicka księgarnia internetowa Przystanek Jezus - książki religijne i chrześcijańskie. Wszystkie prawa zastrzeżone

Loga i znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.


Projekt i wykonanie: marcinprojekt.com

Sklep internetowy Shoper.pl